Sancaktepe İngilizce Kursu Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Sancaktepe İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

Sancaktepe İngilizce Kursu Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Sancaktepe İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

Sancaktepe İngilizce Kursu Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Sancaktepe İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil okuludur.

Sancaktpe Online Canlı İngilizce Dersleri

Evde kalmamız gereken şu dönemde, tüm eğitimlerimizi evinize getiriyoruz. American Life ile evinizden çıkmadan istediğiniz bir yabancı dili öğrenebilir yada bildiğiniz bir dilin pratiğini yapabilirsiniz.

yurtdisinda-amerikada-universite

American Life Sancaktepe şubesinden alacağınız akredite C1 İngilizce sertifikanız ile Amerika’da köklü üniversitelere ek bir yabancı dil yeterlilik sınavına ihtiyaç duymadan başvurabiliriniz.

Uluslararası Öğretmenlik için Kayıtlarımız Başladı

American Life’ın TESOL sertifikası ile Uluslararası İngilizce Öğretmeni olabilirsiniz. En az lise mezunu herkes bu programa dahil olabilir.

Miami’ deki Uçuş Okulumuza Davetlisiniz

American Life’ın grup şirketi IFA-FLY ile pilot olmak ister misiniz? Amerika – Miami de 6 ay-12 ay arasında uçuş eğitimi sonrasında uçuş lisansınızı alabilirsiniz. Aynı zamanda ingilizce dil becerilerinizi geliştirirsiniz.

Çocuklar İçin İngilizce Erken Kayıtlar Başladı

American Life’ın Teenglish – Çocuklar için İngilizce programı (4-16 yaş), çocuklara ingilizce konuşma becerisini kazandırmak ve geliştirmek için hazırlanmıştır.

Sancaktepe’de Yetişkinler için İngilizce Kursu

American Life’ın English Lingua-Folio eğitim modeli konuşma odaklı ve kriter bazlıdır. Günlük hayattan kesitlerle, ilgi alanlarınıza yönelik otantik materyallerle eğlenceli dersler hazırlanır.

TÜM KAMPANYALAR

İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Sizin için hazırladığımız online ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavına katılarak anında seviyenizi öğrenebilir, kayıtta %15 indirim sağlayan ingilizce kursu avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Loading