Ümraniye İngilizce Kursu Bilgi Formu

Ümraniye american-life-ingilizce-kursu

American LIFE Ümraniye İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

Ümraniye İngilizce Kursu Bilgi Formu

American LIFE Ümraniye İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

Ümraniye İngilizce Kursu Bilgi Formu

American LIFE Ümraniye İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil kursudur.

American LIFE Ümraniy’de Aşkını Dile Getir

American LIFE Ümraniy’de Aşkını Dile Getir. 14 Şubat Sevgililer Günün Özel 1 Kur Alana 1 Kur Hediye. Son gün 20 Şubat.

Anadolu Yakasının En Çok Tercih Edilen İngilizce Dil Kursu

American Life Ümraniye‘de bulunan zengin eğitim kadrosu ve deneyimli eğitim danışmanlarımıza hedeflerinizi emanet edebilir ve eğitim sürecinizde yaşam boyu ücretsiz eğitim desteğimizden faydalanabilirsiniz.

American Life Ümraniye Almanca Dil Kursu

Şubemizde Genel Almanca ve Almanca Aile Birleşimi sınavında başarıyı elde etmek isteyen tüm adaylarımıza destek olmaya hazırız. Genel Almanca programında özel ders ve gelen talepler doğrultusunda grup eğitimleri ile sizlerleyiz.

YDS Maratonunda Engelleri Kaldırın

Ümraniye şubesi olarak YDS Eğitim Programında bizi tercih eden sınav adaylarına sağladığımız güven, deneyimli kadro ve başarıya ulaşmış bizlere referans olabilecek sınav engelini aşmış öğrencilerimiz ile yaptığımız işten emin ve istikrarlı bir tutumdayız.

American LIFE Ümraniye YKS-YDT Kursu Kampanyası

American LIFE Ümraniye YKS-YDT Kursu Kampanyası. Ümraniye şubesine özel YKS-YDT eğitiminde %20 indirim fırsatını kaçırmayın. Son gün 31 Ağustos 2019.

American LIFE Ümraniye YDS Kursu Kampanyası

American LIFE Ümraniye YDS Kursu Kampanyası. Ümraniye şubesine özel YDS eğitiminde %20 indirim fırsatını kaçırmayın. Son gün 31 Ağustos 2019.

Sınav Eğitimleri Kampanyası

American Life Ümraniye’nin size sunduğu ayrıcalık. Ümraniye şubemizde sınav eğitimlerinde %30 indirim fırsatından detaylı bilgi almak için 0216 443 6 444’ten bizlere ulaşabilirsiniz.

American Life Ümraniye Çocuk Grupları İngilizce Dil Eğitimi

Çocuk Grupları Dil Eğitiminde akla gelen dil kursları arasında en ön sırada bulunan American Life Ümraniye Dil Kursu / Okulu Atatürk Mahallesi Alemdağ Caddesi Santral bölgesinde hizmet vermektedir.

Ümraniye İngilizce Dil Eğitimi

American LIFE Ümraniye İngilizce Yabancı Dil Kursu‘na referansınız ile kayıt olan her öğrenci için %5 geri ödeme alabilirsiniz

THY Çalışanlarına Özel İngilizce Kursu İndirim Kampanyası

Havacılık sektöründe birçok alanda istihdam olanağı bulunmasına rağmen en çok talep gören alanlar pilotluk ve kabin memurluğu.

TÜM KAMPANYALAR

İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Sizin için hazırladığımız online ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavına katılarak anında seviyenizi öğrenebilir, kayıtta %15 indirim sağlayan ingilizce kursu avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Loading