İstanbul Anadolu Bölgesi yabancı dil okulları sıralamasında en önde gelen  American LIFE Dil Okulları Ümraniye, alanında uzman eğitmenleri ve deneyimli eğitim danışmanları ile yabancı dil kursu alanında güven duygusunu sizlere yansıtarak ihtiyaçlarınıza cevap veren bir dil okuludur.

Öncelikli hedefimiz  yeni bir dil öğrenme, aktif kullanabilme, deneyimleri yansıtabilmek, dil becerisini geliştirebilmek, motive edebilmek, sahip olunan becerileri sergileyebilmek, iletişim sorunlarını ortadan kaldırabilmek, dili sosyal-kültürel-iş dünyası-eğitim alanında etkin kullanabilmektir.

American LIFE Dil Okulları Ümraniye temsilciliği yetişkin ve çocuk grupları eğitiminde uluslararası standartlarda dil eğitimi sürecini ihtiyaca yönelik eğitim programları ile sunar ve hedefe doğrudan ulaştırır.

Genel İngilizce programları, çocuk grupları, sınav eğitimleri hakkında detaylı bilgi ile Ümraniye şubesi size danışmanlık eder ve yaşam boyu ücretsiz +More eğitim destek sınıfları ile sizlerledir.

Günümüzün ve geleceğin en büyük ihtiyacı dil eğitiminizi tamamlamanın yanı sıra yurt dışı eğitimleri hakkında bilgi alıp danışmanlık talep edebilirsiniz.

Yabacı dil kursumuz, çocuk İngilizcesi eğitim gruplarında seviye ve yaş gruplarını dikkate alarak alanında uzman pedogojik formasyonlu eğitmenler eşliğinde öğrencilerin hayal dünyalarını dikkate alarak hem eğlenceli hem öğretici eğitimin yanında çeşitli aktiviteler eşliğinde haftasonu ve haftaiçi eğitim grupları ile tam bir eğitim yılı süresince öğrencilerini misafir eder.

Yetişkin grupları dil eğitimi sürecinde ise yine aynı şekilde Avrupa Dil Standartlarına uygun toplam 6 seviyede dil biyografisi eşliğinde hedefe ulaşılması gereken süreyi dikkate alarak bir çözüm ortaklığı sağlar. Bireylerin karşılaştığı iletişim sorunlarına çözüm  sunar ve farklı alternatifler yaratır.

Sınav eğitimleri programlarında ise bireyin alt yapısına uygun bir yöntemle uluslararası sınavlar (TOEFL, IELTS) başta olmak üzere şimdiye kadar sahip olduğu deneyimleri ve aynı zamanda uzman eğitmenleri ile başarıya % 90 ulaştırmanın yanında sürece sizinle birlikte eşlik eder.

Ümraniye şubesinde Almanca, Rusça, İspanyolca, İtalyanca, Fransızca, Arapça, Türkçe.. gibi bir çok dünya dilini öğrenebilir ve danışmanlık talep edebilirsiniz.

Yapmış olduğu kurumsal anlaşmalar ve eğitim bursları ile tanınan Ümraniye şubesi sizlerin sahip olmak istediği dil öğrenme sürecinde her daim yanınızdadır.

Yapmanız gereken tek şey ihtiyaçlarınızı bildirmek ve aramıza katılmak.

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?