Bilgi Formu

Edirne American Life ingilizce kursu

Edirne İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Edirne İngilizce Almanca Rusça Yaz Okulu Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil okuludur.

Edirne İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Edirne İngilizce Almanca Rusça Yaz Okulu Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil okuludur.

İngilizce, Almanca, Rusça, Yaz&Kış Okulu, YDS, Kampanyaları

Edirne İngilizce Kursu Erken Kayıt Fırsatı

Bu sene, kurumumuzda almış olduğumuz sıkı Covid-19 önlemlerinin çok önemli bir parçası olarak sınıflarımız da maksimum 10 kişi olacak. Eğitimlerimizde sınıf derslerinin yanında dijital materyallerle de öğrencilerimizin evde çalışmaları teşvik edilecek. 10 kişilik sınıflar ve dijital materyallerle desteklenen hızlandırılmış İngilizce programımız, öğrencilerimize İngilizce öğrenmeleri için ideal bir ortam sunmuş olacağız.

YDS - YÖKDİL

American Life Edirne Şubesi olarak hazırlık kurslarında ‘Sonuç Odaklı’ bir anlayışı benimser, İngilizce sınav geçmek ile İngilizce öğrenmek birbirinden farklı şeylerdir. Çünkü sınavlarda ‘zamana karşı yarış’ vardır. ve sonuca / başarıya ulaşmak esastır.

Edirne Yetişkin İngilizce Yaz Okulu

American Life Edirne Şubesi olarak her yaz gerçekleştirdiğimiz yoğun İngilizce eğitim programlarımızı bu yaz da 29 Haziran’da başlatıyoruz. Yoğun programlarımız, yaz aylarını verimli geçirmek isteyen öğrencilerimizin ihtiyaçlarına hitap ediyor. Hafta içi 3 gün 4’er ders saatinden oluşan yoğun İngilizce programlarımızda öğrencilerimiz bir kuru beş haftada bitirebiliyorlar.

Edirne Çocuklar İçin İngilizce Yaz Kursu

Çocuğunuzdaki gelişime inanamayacaksınız! Konuşma ağırlıklı İngilizce Eğitimi, Etüd Dersleri, Yabancı Eğitmenler ile Konuşma Dersleri, Seviyeye göre sınıflar, 1.Dönem 30 Haziran 2020 Başlangıç.lafi derslerimize edirne.americanlife.com.tr/telafi web adresimizden ulaşabilirsiniz.

Edirne Almanca Dil Kursu

Gelecekle ilgili planınız ne olursa olsun, Almanca bilginiz sizlere sonsuz kapılar açacaktır. Almanca öğrenerek, Lise ve Üniversitede yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz.

Edirne Rusça Dil Kursu

RUSÇA ÖĞRENİN, FARKINIZI GÖSTERİN! Uluslararası dil port folyo standartlarına göre düzenlenen ve alanında uzman eğitmenlerimizin destekleriyle verilen Rusça Eğitimlerimiz sizlerin ihtiyaçlarına göre planlanmaktadır.

Edirne Fransızca Dil Kursu

200 Milyon İnsan Fransızca Konuşuyor! Fransızca, İngilizce ve Almanca’dan sonra en çok konuşulan 3. dildir. Dünyada yaklaşık 200 milyon insan Fransızca bilmektedir.

Edirne YDS – YÖK DİL Dil Kursu

Kurumumuz hazırlık kurslarında ‘Sonuç Odaklı’ bir anlayışı benimser, İngilizce sınav geçmek ile İngilizce öğrenmek birbirinden farklı şeylerdir.

Edirne YKS – YDT Sınavı Dil Kursu

YKS-YDT Yabancı dil testinde çok geniş bir müfredatın olmasıyla birlikte okuduğunu anlamaya yönelik soruların ağırlıktadır.

Tıp Öğrencilerine Özel TIP İngilizcesi

Tıp fakültesi ve hemşirelik öğrencileri veya mezunlarına yönelik hazırlanan Tıp İngilizcesi eğitimi programı, doktor ve hemşirelerin hastalarıyla İngilizce dilinde rahatlıkla iletişim kurmalarını sağlamayı amaçlar.

Edirne Almanca Aile Birleşimi

American Life Almanca Aile Birleşimi Programı ile Sevdiklerinden Uzakta Kalma! 2 Ay veya 3 Aylık Eğitim Programlarımız ile Almanca Öğrenebilirsiniz !

TÜM KAMPANYALAR

İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Sizin için hazırladığımız online ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavına katılarak anında seviyenizi öğrenebilir, kayıtta %15 indirim sağlayan ingilizce kursu avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Loading