Bilgi Formu

Edirne American Life ingilizce kursu

Edirne İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Edirne İngilizce Almanca Rusça Yaz Okulu Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil okuludur.

Edirne İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Edirne İngilizce Almanca Rusça Yaz Okulu Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil okuludur.

İngilizce, Almanca, Rusça, Yaz&Kış Okulu, YDS, Kampanyaları

YDS – YÖK DİL Dil Kursu

Kurumumuz hazırlık kurslarında ‘Sonuç Odaklı’ bir anlayışı benimser, İngilizce sınav geçmek ile İngilizce öğrenmek birbirinden farklı şeylerdir. Çünkü sınavlarda ‘zamana karşı yarış’ vardır ve sonuca / başarıya ulaşmak esastır.

İngilizce 2 Kur Alana 1 Kur Hediye

ÜCRETSİZ TELAFİ VE DESTEK DERSLERİ (FREE COMPENSATION AND SUPPORT COURSES) Ders kaçırmanız durumunda telafi ve destek derslerimiz online olarak yapılmaktadır.

7-14 Yaş İngilizce Kampanyası Edirne American LIFE

İngilizceyi Erken Yaşta Öğrenen Çocukların Farkı, İngilizceyi hatasız öğrenir, Okul dersleri başarıları artar, Kendine güveni artar, İletişim kurmakta daha rahat olur, Farklı kültürleri aramakta kendini rahat hisseder, Hepsinden önemlisi İngilizceyi konuşur.

Edirne Almanca Dil Kursu

Gelecekle ilgili planınız ne olursa olsun, Almanca bilginiz sizlere sonsuz kapılar açacaktır. Almanca öğrenerek, Lise ve Üniversitede yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz.

Edirne Rusça Dil Kursu

RUSÇA ÖĞRENİN, FARKINIZI GÖSTERİN! Uluslararası dil port folyo standartlarına göre düzenlenen ve alanında uzman eğitmenlerimizin destekleriyle verilen Rusça Eğitimlerimiz sizlerin ihtiyaçlarına göre planlanmaktadır.

Edirne Fransızca Dil Kursu

200 Milyon İnsan Fransızca Konuşuyor! Fransızca, İngilizce ve Almanca’dan sonra en çok konuşulan 3. dildir. Dünyada yaklaşık 200 milyon insan Fransızca bilmektedir.

Edirne YDS – YÖK DİL Dil Kursu

Kurumumuz hazırlık kurslarında ‘Sonuç Odaklı’ bir anlayışı benimser, İngilizce sınav geçmek ile İngilizce öğrenmek birbirinden farklı şeylerdir.

Edirne YKS – YDT Sınavı Dil Kursu

YKS-YDT Yabancı dil testinde çok geniş bir müfredatın olmasıyla birlikte okuduğunu anlamaya yönelik soruların ağırlıktadır.

Tıp Öğrencilerine Özel TIP İngilizcesi

Tıp fakültesi ve hemşirelik öğrencileri veya mezunlarına yönelik hazırlanan Tıp İngilizcesi eğitimi programı, doktor ve hemşirelerin hastalarıyla İngilizce dilinde rahatlıkla iletişim kurmalarını sağlamayı amaçlar.

Edirne Almanca Aile Birleşimi

American Life Almanca Aile Birleşimi Programı ile Sevdiklerinden Uzakta Kalma! 2 Ay veya 3 Aylık Eğitim Programlarımız ile Almanca Öğrenebilirsiniz !

TÜM KAMPANYALAR

İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Sizin için hazırladığımız online ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavına katılarak anında seviyenizi öğrenebilir, kayıtta %15 indirim sağlayan ingilizce kursu avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Loading