Bilgi Formu

american life ingilizce kursu - American LIFE Edirne İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

Edirne İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Edirne İngilizce Almanca Rusça Yaz Okulu Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil okuludur.

Edirne İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Edirne İngilizce Almanca Rusça Yaz Okulu Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil okuludur.

İngilizce, Almanca, Rusça, Yaz&Kış Okulu, YDS, Kampanyaları

edirne web ingilizce ikiartibir 02 02 - American LIFE Edirne İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

ÜCRETSİZ TELAFİ VE DESTEK DERSLERİ (FREE COMPENSATION AND SUPPORT COURSES) Ders kaçırmanız durumunda telafi ve destek derslerimiz online olarak yapılmaktadır.

edirne teenglish cocuk ingilizcesi - American LIFE Edirne İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

İngilizceyi Erken Yaşta Öğrenen Çocukların Farkı, İngilizceyi hatasız öğrenir, Okul dersleri başarıları artar, Kendine güveni artar, İletişim kurmakta daha rahat olur, Farklı kültürleri aramakta kendini rahat hisseder, Hepsinden önemlisi İngilizceyi konuşur.

edirne web almanca ikiartibir 02 - American LIFE Edirne İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

Gelecekle ilgili planınız ne olursa olsun, Almanca bilginiz sizlere sonsuz kapılar açacaktır. Almanca öğrenerek, Lise ve Üniversitede yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz.

edirne rusca kursu - American LIFE Edirne İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

RUSÇA ÖĞRENİN, FARKINIZI GÖSTERİN! Uluslararası dil port folyo standartlarına göre düzenlenen ve alanında uzman eğitmenlerimizin destekleriyle verilen Rusça Eğitimlerimiz sizlerin ihtiyaçlarına göre planlanmaktadır.

edirne fransizca dil kursu - American LIFE Edirne İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

200 Milyon İnsan Fransızca Konuşuyor! Fransızca, İngilizce ve Almanca’dan sonra en çok konuşulan 3. dildir. Dünyada yaklaşık 200 milyon insan Fransızca bilmektedir.

edirne web YDS YOKDIL 02 - American LIFE Edirne İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

Kurumumuz hazırlık kurslarında ‘Sonuç Odaklı’ bir anlayışı benimser, İngilizce sınav geçmek ile İngilizce öğrenmek birbirinden farklı şeylerdir.

edirne web YKS YDT 02 - American LIFE Edirne İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

YKS-YDT Yabancı dil testinde çok geniş bir müfredatın olmasıyla birlikte okuduğunu anlamaya yönelik soruların ağırlıktadır.

edirne web tip ingilizcesi 02 - American LIFE Edirne İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

Tıp fakültesi ve hemşirelik öğrencileri veya mezunlarına yönelik hazırlanan Tıp İngilizcesi eğitimi programı, doktor ve hemşirelerin hastalarıyla İngilizce dilinde rahatlıkla iletişim kurmalarını sağlamayı amaçlar.

istanbul kadikoy almanca aile birlesimi - American LIFE Edirne İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

American Life Almanca Aile Birleşimi Programı ile Sevdiklerinden Uzakta Kalma! 2 Ay veya 3 Aylık Eğitim Programlarımız ile Almanca Öğrenebilirsiniz !

TÜM KAMPANYALAR

İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Sizin için hazırladığımız online ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavına katılarak anında seviyenizi öğrenebilir, kayıtta %15 indirim sağlayan ingilizce kursu avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Loading