Gebze İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

Gebze American Life ingilizce kursu

Gebze İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Gebze İngilizce Almanca Rusça Yaz Okulu Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil okuludur.

Gebze İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Gebze İngilizce Almanca Rusça Yaz Okulu Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil okuludur.

American LIFE Gebze İngilizce, Almanca, Rusça, Yaz Okulu, YDS, Kampanyaları

ifa_seminer_web-02

Amerika’da Pilotluk Eğitimi Aday Pilot Semineri

5 Ekim Cumartesi Saat 10.00 TITANIC BUSINESS KARTAL HOTEL. Başvuru için TIKLA!
gebze-yetiskinler-icin-ingilizce-kursu

İngilizce Yetişkin Gruplarında İnanılmaz Kampanya. Konuşma Odaklı Etkin Eğitim, Ücretsiz Kitap ve Materyal, Modern Sınıf ve Sinema Salonları, Anadili İngilizce Olan Yabancı Öğretmenler, Kayıt Yaptıran Herkese 630 TL Değerinde “English Central” Hediye.

gebze-cocuklar-icin-ingilizce-kursu

Çocuk ve Gençlerimiz İngilizce Konuşuyor! American LIFE Gebze Şubesi’nde; 7-16 Yaş İngilizce Kış Okulu için kayıt fırsatını kaçırmayın! 2018 – 2019 Eğitim Dönemi, 270 Ders Saati İngilizce Eğitimi, Ücretsiz Kitap ve Materyal, Modern Sınıf ve Sinema…

gebze_yaz_okulu

Gebze İngilizce Kursu Yaz Okulu. Maksimum 4 Kişilik Sınıflarda, Sadece üniversite öğrencilerine yönelik Yaz döneminde 2 aylık eğitim (8 hafta = 64 ders), 2’li, 3’lü veya 4 kişilik gruplarla, özel ders niteliğinde, Ücretsiz kitap ve materyal, Modern sınıf…

gebze_cocuklar-icin-yaz_okulu

American LIFE Gebze Şubesi’nde; 7-16 Yaş İngilizce Yaz Okulu için kayıt fırsatını kaçırmayın! 160 Ders Saati İngilizce Eğitimi, Ücretsiz Kitap ve Materyal, Modern Sınıf ve Sinema Salonları, Eğlenirken Öğreten Eğitim Sistemi, Anadili İngilizce Olan Yabancı Öğretmenler…

Gebze_yetiskin-grubu_yazokulu

Ayda sadece 199 TL Taksitle. Konuşma Odaklı Etkin Eğitim, Ücretsiz Kitap ve Materyal, Modern Sınıf ve Sinema Salonları, Anadili İngilizce Olan Yabancı Öğretmenler, Kayıt Yaptıran Herkese 630 TL Değerinde “English Central” Hediye.

gebze-almanca-kursu

Avrupa Dil Portfolyosu A1 Seviyesi Nedir? Goethe-Zertifikat A1: Start Deutsch A1, 2007 yılından bu yana Goethe Institut tarafından yetişkinler için yapılan Almanca sınavıdır.

TÜM KAMPANYALAR

İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Sizin için hazırladığımız online ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavına katılarak anında seviyenizi öğrenebilir, kayıtta %15 indirim sağlayan ingilizce kursu avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Loading

Almanca, Rusça Seviye Tespit ve YDS Hazırlık Deneme Sınavları

Almanca Seviye Tespit Sınavı
Rusça Seviye Tespit Sınavı
YDS Hazırlık Deneme Sınavı

American LIFE Gebze İletişim Formu

İletişim Bilgilerimiz

Hacı Halil Mahallesi 1218. Sokak No.34 Kat.2-3-4, 41400 Gebze/Kocaeli
+90 (262) 641 41 06‏
gebze@americanlife.com.tr
Biz Sizi Arayalım
Gebze Dil Kursu Kampanyaları