Konya İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

Konya İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Konya İngilizce Almanca Rusça Yaz Okulu Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil okuludur.

Konya İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Konya İngilizce Almanca Rusça Yaz Okulu Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil okuludur.

American LIFE Konya İngilizce, Almanca, Rusça, Yaz Okulu, YDS, Kampanyaları

konya-yetiskinler-icin-ingilizce-kursu-yaz-okulu

Yetişkinler İçin İNGİLİZCE, ALMANCA Yaz Okulu ve Sosyal Aktiviteler. AmericanLIFE Konya İngilizce kursu ve Almanca kursu ile artık sende konuşabilir, yazabilirsin.

Çocuklar İçin İNGİLİZCE Yaz Okulu ve Ücretsiz KODLAMA Eğitimi

Konya Çocuklar İçin İngilizce Kursu Yaz Okulu İçin Mayıs ayında kayıt ol,  %52 İndirimi fırsatını kaçırma. Ayrıca çocuk grupları için her Cumartesi Ücretsiz Kodlama eğitimi ile sende Dünyaya Yabancı Kalma.

konya-yds-kursu

Hayal ettiğin mesleğe girmenin yolu AmericanLIFE’tan geçiyor. Sen de Gel AmericanLIFE Konya YDS Kursuna, istediğin puanı al ve senelerce YDS puanı almak için uğraşma.

konya-ingilizce-kursu-referans-kampanyasi

American LIFE Konya İngilizce Kursuna Arkadaşınla Gel %52 İndirim Fırsatını Yakala. Anca Beraber Kanka  Beraber! Dil öğreniminde en güncel ve sonuç almaya yönelik tekniklerle İngilizce, Almanca, ve Rusça konuşmak çok daha kolay.

konya-almanca-aile-birlesimi-kursu

Almanca A1 Belgesi yani diğer bir ismiyle Aile birleşimi sınavına gireceğimi öğrendiğimde çok endişelenmiştim ve çok korkmuştum . AmericanLIFE Konya İngilizce Kursuna geldiğimde bu endişem yok oldu.

Üniversite Hazırlık Atlama Sınavı – AmericanLIFE Konya

American LIFE Konya İngilizce Kursu bünyesinde bulunan “GET THAT SCORE” programı ile ülkemizdeki ve uluslarası arası uygulanan bütün sınavlarda yüksek puan almak isteyen öğrencilerimize yönelik bir hazırlık programıdır.

konya-ingilizce-kursu – AmericanLIFE Konya

Konya’nın en kaliteli İngilizce Kursu olan American LIFE uzman eğitici kadrosu, Avrupa standartlarına uygun eğitim materyalleri, öğrencilerin konuşmalarına yönelik dizayn edilmiş sınıfları, kendi öğrencileri için yaşam boyu sınırsız …

konya-yks-sinavi-kursu – AmericanLIFE Konya

American LIFE Konya İngilizce KursuYks Dil Kursu programımızda genç ve dinamik kadromuzla öğrencilerimizin her zaman, özellikle stresli zamanlarında yanında oluyoruz.

İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Sizin için hazırladığımız online ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavına katılarak anında seviyenizi öğrenebilir, kayıtta %15 indirim sağlayan ingilizce kursu avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Loading

Almanca, Rusça Seviye Tespit ve YDS Hazırlık Deneme Sınavları

American LIFE Konya İletişim Formu

Konya Zafer İletişim Bilgilerimiz

İhsaniye Mahallesi Oya Sokak NO:8 Selçuklu / KONYA
+90 (332) 353 33 99‏

Konya Yazır İletişim Bilgilerimiz

Yazır Mahallesi Ulusal Sokak No: 5A/1 Selçuklu / Konya
+90 (332) 255 41 42‏
Biz Sizi Arayalım

American-LIFE-Dil-Okullari-Yabanci-Dil-Kursu
American LIFE Dil Okulları Konya

Zafer Adres: İhsaniye Mahallesi Oya Sokak No:8 Selçuklu / Konya
Yazır Adres: Yazır Mahallesi Ulusal Sokak No: 5A/1 Selçuklu / Konya
Zafer Telefon: +90 (332) 353 33 99
Yazır Telefon: +90 (332) 255 41 42
E-posta: konya@americanlife.com.tr

{{CODEmyjscode}}