Konya İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

Konya İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Konya İngilizce Almanca Rusça Yaz Okulu Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil okuludur.

Konya İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Konya İngilizce Almanca Rusça Yaz Okulu Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil okuludur.

American LIFE Konya İngilizce, Almanca, Rusça, Yaz Okulu, YDS, Kampanyaları

YAZ OKULU - İLK 30 KİŞİYE %61 İNDİRİM

Yaz okuluna Özel İngilizce ve Almanca programlarını hazırladık ve siz değerli öğrencilerimiz için tüm hijyen ve dezentektan işlemlerimizi tamamladık. Sınıflarda öğrenci sayımızı ve fiyatlarımızı düşürdük…

almanca-aile-birlesimi-sinavi-kursu-konya

Türkiye’de yaşayan bir kişi Almanya’dan birisi ile evlenirse ve eşinin yanına Almanya’ya yerleşmek istiyorsa, bu kişi kendi ülkesinden Goethe Institut’un düzenlemiş olduğu Almanca Aile Birleşim Sınavını diğer bir adıyla A1 Belgesi Sınavına girmek durumunda ve başarı sağlamak durumundadır.

Eylül-Ekim Dönemi İngilizce Kursu Kampanyası

AmericanLIFE Konya İngilizce Kursu ile sen de ingilizce konuş, dünyaya yabancı kalma. Bu sene sen de İngilizceyi aradan çıkartmak istiyorsan, Gel AmericanLIFE’a, erken kayıt avantajı olan %61 indirimden faydalan, Dünyalar senin olsun.

konya-yds-kursu

Hayal ettiğin mesleğe girmenin yolu AmericanLIFE’tan geçiyor. Sen de Gel AmericanLIFE Konya YDS Kursuna, istediğin puanı al ve senelerce YDS puanı almak için uğraşma.

Çocuklara Özel İngilizce Kursu Erken Kayıt İndirimleri Başladı

Çocuklara özel İngilizce ile geleceğe güvenle yürüyoruz. AmericanLIFE Konya İngilizce Kursu teenglish programı ile çocuklarınız İngilizce öğrensin, hayata avanatajlı başlasın .

konya-almanca-aile-birlesimi-kursu

Almanca A1 Belgesi yani diğer bir ismiyle Aile birleşimi sınavına gireceğimi öğrendiğimde çok endişelenmiştim ve çok korkmuştum . AmericanLIFE Konya İngilizce Kursuna geldiğimde bu endişem yok oldu.

Üniversite Hazırlık Atlama Sınavı – AmericanLIFE Konya

American LIFE Konya İngilizce Kursu bünyesinde bulunan “GET THAT SCORE” programı ile ülkemizdeki ve uluslarası arası uygulanan bütün sınavlarda yüksek puan almak isteyen öğrencilerimize yönelik bir hazırlık programıdır.

konya-ingilizce-kursu – AmericanLIFE Konya

Konya’nın en kaliteli İngilizce Kursu olan American LIFE uzman eğitici kadrosu, Avrupa standartlarına uygun eğitim materyalleri, öğrencilerin konuşmalarına yönelik dizayn edilmiş sınıfları, kendi öğrencileri için yaşam boyu sınırsız …

konya-yks-sinavi-kursu – AmericanLIFE Konya

American LIFE Konya İngilizce KursuYks Dil Kursu programımızda genç ve dinamik kadromuzla öğrencilerimizin her zaman, özellikle stresli zamanlarında yanında oluyoruz.

TÜM KAMPANYALAR

İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Sizin için hazırladığımız online ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavına katılarak anında seviyenizi öğrenebilir, kayıtta %15 indirim sağlayan ingilizce kursu avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Loading