Lise İngilizce Yaz Okulu

American LIFE Körfez de Lise İngilizce Yaz Okulumuz Haziran da Başlıyor !

Lise Gruplarında İngilizce Yaz Okulu 1. Etap 17 Haziran 

American LIFE Lise İngilizce Yaz Okulu Programı, Lise öğrencilerinin yaz döneminde İngilizce becerilerini geliştirmelerini sağlayarak güzel bir yaz geçirmelerine fırsat tanıyor!

American LIFE Körfez , Lise öğrencilerinin geleceğe dair kararlarını daha iyi şekillendirmeleri için dil eğitimlerini daha üst seviyeye taşımayı hedeflemektedir.

Öğrenciler İngilizce eğitimini seviyelerine göre belirlenmiş sınıflarda, Konuşma odaklı olarak ve bunun yanı sıra Okuma, Yazma, Dinleme becerilerini de geliştirecek uygulamalı bir eğitim almaktadırlar.

Lise İngilizce Yaz Okulu

İngilizce Bir Ders Değil, İletişim Aracıdır!

Yabancı dil eğitimi için Avrupa Konseyi onaylı Avrupa Dil Portfolyosu bazlı bir eğitim ürünü olan ve öğrenci odaklı eğitimin en tepe noktası olarak tanımlanabilecek LinguaFolio baz alınmıştır.

LinguoFolio  kriterleri çerçevesinde hazırlanmış eğitim içeriğimiz, her yaş aralığında gelinecek seviyeyi belirlerken, bu seviyede öğrencilerin dili kullanarak neler yapabileceklerini de somut bir şekilde madde madde açıklamaktadır.

Bu kriterler, Starter-A1-A2 B1-B2 C1-C2 seviyelerinde sınıflandırılmıştır. Her seviyedeki kriterler okuma, dinleme, yazma ve konuşma olarak dört gruba ayrılmıştır. Seviye ilerledikçe İngilizce hâkimiyetleri artmaktadır.

En temel seviyeden başlayarak derslerde öğrencilerle İngilizce iletişim kurulur. Öğrencilerin ihtiyaçlarını ana dil kullanmadan ifade etmeleri konusunda teşvik edilmesi son derece önemlidir.

Gençler için hazırlanan konuşma ağırlıklı İngilizce programımız, alanında uzman Türk ve yabancı öğretmenler eşliğinde çocuklarınızın yabancı dili en verimli bir şekilde öğrenebileceği modern sınıflarımızda verilmektedir.

Yaz yoğun programı ile haftada 20 ders İngilizce eğitimi alarak ayda 1 seviye ilerleyebilirsiniz.

Bu Yaz tatilin de 3 Ayda 3 Seviye tamamlayarak bir adım öne geçin.

Lise İngilizce Yaz Okulu

Başlangıç Tarihleri;

  1. Etap 17 Haziran – 12 Temmuz
  2. Etap 16 Temmuz – 9 Ağustos
  3. Etap 19 Ağustos – 13 Eylül

3 Ayda 3 Seviye ilerlemek ve erken kayıt avantajlarından faydalanmak için sizi ofisimize bekliyoruz.

Adres: Kuzey Mahallesi Cahit Zarifoğlu Caddesi No:67 Körfez / Kocaeli
Telefon: +90 (262) 521 00 66‏
E-posta: korfez@americanlife.com.tr

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?