Yurt Dışında 2 Haftalık Dil Eğitimi

American LIFE  Körfez’ e Gel Dünyaya Yabancı Kalma!

Yurt Dışında 2 Haftalık Dil Eğitimi Hediye Ediyoruz.

American LIFE Körfez’den 3 Kur ve üzeri alımlarda yurt dışında dil eğitimi hediye.

ABD ve İngiltere, Malta veya Kanada’da 2 haftalık yabancı dil eğitimine sen de katıl!

Günümüzde dünyanın dört bir yanında milyonlarca insan yabancı bir dil öğrenmeye çalışıyor. Bunun sebeplerinin başında profesyonel hayatımızda yabancı dile ihtiyaç duyuyor olmamız ve globalleşen dünya ile mesafelerin ve insanların birbirine yaklaşması, iletişimin günümüz dünyasındaki önemi geliyor. Bu sebeple de gerek eğitim, gerekse iş hayatında artık en az bir yabancı dil bilmek zorunda olduğumuz bir gerçek ve hatta neredeyse aksi durumu düşünülemeyecek önemli bir detay.

Teknolojinin getirmiş olduğu gelişimle birlikte yabancı dile olan gereksinim gün geçtikçe artıyor. Ülkemizde iş alanlarının çoğalması ve uluslarası ticari ilişkilerin hız kazanmasıyla yabancı dil bilgisi ve aktif olarak kullanımı işe kabullerde aranan en önemli özelliktir

Yurt Dışında 2 Haftalık Dil Eğitimi

American LIFE sayesinde siz de gerek eğitim  gerekse iş hayatınıza bir adım önde başlayın.

Size sunduğumuz bu yurt dışı deneyi mi İngilizcenizin gelişmesini sağlamanın yanı sıra size kişisel bir gelişim de sağlar.

Gittiğiniz ülkede eğitim alırken o ülkede yaşayanların günlük yaşantılarına, geleneklerine ve kültürlerine tanıklık edersiniz. Aynı zamanda farklı ülke ve kültürlerden insanlarla tanışarak daha sonrasında ülkenize döndüğünüzde iletişim kurmaya devam edebileceğiniz birçok arkadaş edinebilirsiniz. Hatta kurduğunuz bu arkadaşlıklar sayesinde o ülkeleri de ziyaret etme imkanı yakalarsınız.

Anadili o dil olan insanların dili nasıl kullandığı, günlük yaşamdaki dil kullanımı, kısaltmaları, tepkileri, nidaları, dili jest ve mimikleriyle nasıl harmanladıkları yani en özet haliyle “sosyal dil” olarak nasıl kullanımı olduğunu öğrenmek gerekir.

Yurt Dışında 2 Haftalık Dil Eğitimi

Farklı bir ülkenin ve o ülke insanlarının kültürünü gözlemleme imkanı sağlayacaktır. Bunun yanı sıra dil okullarında birçok ülkeden gelen öğrenciler olduğunu düşünürsek o ülke harici başka ülkeler hakkında da öğrenme, gözlemleme şansımız olacaktır.

American LIFE burada ki eğitiminizde olduğu, American LIFE Abroad ile yurt dışında da dil eğitiminize devam etmeniz konusunda sizlerin yanında.

American LIFE Körfez ‘den 2 haftalık yurt dışında dil eğitimi hediyenizi almayı unutmayın.

Detaylı bilgi için  American LIFE Körfez’e uğramayı unutmayın

 

Adres: Kuzey Mahallesi Cahit Zarifoğlu Caddesi No:67 Körfez / Kocaeli
Telefon: +90 (262) 521 00 66‏
E-posta: korfez@americanlife.com.tr

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?