Sakarya İngilizce Kursu Bilgi Formu

American LIFE Sakarya İngilizce, Almanca, Rusça, Yaz Okulu, YDS, Kampanyaları

Sakarya Adapazarı Serdivan İngilizce Kursu Yaz Okulu Yoğun Programı

Yaz yoğun programının İngilizce dil eğitimi için ne derece önemli olduğu açıktır. Birebir görüşme, hızlı iletişim, zamanın optimum kullanılması, konuşma ve yazma eğitimlerinin verimliliği programın öne çıktığı faktörlerdir.

Sakarya Dil Kursu İngilizce Programı

Özellikle Sakarya Üniversitesi öğrencileri okul dönemi boyunca eğitimleri ile beraber İngilizce de öğrenmeleri sağlanmaktadır.

sakarya-teenglish-cocuklar-icin-ingilizce-kursu-yaz-okulu

TeenglishAmerican LIFE Dil Okulları’nın 4-16 yaş arasındaki kitleye uluslararası standartta İngilizce eğitimi veren markasıdır.

YKS Yabancı Dil Sınavı Hazırlık Eğitimi

YDT sınavı, ÖSYM tarafından yabancı dil okullarına giriş için yapılan bir sınavdır. Sınav haziran ayı içerisinde yapılmaktadır.

sakarya-yks-kursu

YKS-DİL sınavı, ÖSYM tarafından yapılan yabancı dil okullarına giriş için yapılan bir sınavdır. Sınav haziran ayı içerisinde yapılmaktadır.

/proficiency-sinavi-nedir

Her üniversite İngilizce yeterlilik (proficiency) sınav sorularını kendisi hazırladığı için sınav bölümlerinin belli bir standardı bulunmamaktadır.

Aile Birleşimi Almanca

Aile Birleşimi Almanca sınavı Alman eğitim sistemine uygun ve uyum yasası şartlarına göre yapılmaktadır.

American LIFE Sakarya İngilizce Kursu Net %60 İndirim Fırsatı

Bu program 16 yaş ve üstü tüm insanlarımızın İngilizce dil ihtiyaçlarını Eylül 2019 itibarıyla bir program olarak karşılamaktadır.

TÜM KAMPANYALAR

İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Sizin için hazırladığımız online ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavına katılarak anında seviyenizi öğrenebilir, kayıtta %15 indirim sağlayan ingilizce kursu avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Loading