Sakarya Adapazarı Serdivan İngilizce Kursu Yaz Okulu Yoğun Programı

16 yaş ve üstü tüm vatandaşlarımızın İngilizce dil ihtiyaçlarını yaz boyunca yoğunlaştırılmış program olarak karşılamaktır.  İngilizce eğitimi ise uluslararası entegrasyon, uyum, çalışma, okuma ve gelişim için en gerekli faktör olarak önümüzde durmaktadır. Türkiye’nin ekonomik büyüme ile olan iddiası ve bu konudaki çalışmaları ancak nitelikli bilgi üretimi ya da nitelikli insan faktörü ile gerçekleşebilir.

 İngilizce yaz okulu yoğun programı ne zaman başlar?

Programımız 22 Haziran 2020’de başlayıp 10 Eylül 2020 tarihinde sona erecektir.

İngilizce yaz okulu yoğun programından kimler yararlanabilir?

Bu programdan yetişkin saydığımız lise ve dengi okul öğrencileri , üniversite ve üstü eğitim alan herkes kısacası İngilizce ihtiyacı olan herkes faydalanabilir.

İngilizce yaz okulu yoğun programı kayıtları ne zamandır?

Programımızın kayıtları 01 Şubat 2020 tarihinde başlar ve 16 Ağustos 2020 tarihinde sona erer. Kayıtlarımız toplam 100 öğrenci ile sınırlıdır. Doğal olarak kaçırılmayacak kadar değerli ve bir o kadar da önemli bir dil programdır.

İngilizce yaz okulu yoğun programının içeriği nedir?

Programımız 2 aşamadan oluşmaktadır. İlk aşamada öğrencilerin İngilizce seviye tespitleri yapıldıktan sonra Haziran 2020, Temmuz 2020 ve Ağustos 2020 tarihlerinde ise 3 kur ve her kur 80 ders saati olacak şekilde sınıflarımızda devam edecektir. Bu kurların fiyatı 1.950TL gibi çok uygun bir fiyattır.

İngilizce yaz okulu yoğun programının faydaları ve uygulama şekli nelerdir?

Uzman kadromuz böylece kısa zamanda maksimum fayda ve amaç odaklı bir program ile çok iyi bir İngilizce eğitimi verir. Yaz yoğun programının İngilizce dil eğitimi için ne derece önemli olduğu açıktır. Birebir görüşme, hızlı iletişim, zamanın optimum kullanılması, konuşma ve yazma eğitimlerinin verimliliği programın öne çıktığı faktörlerdir. Sonrasında 3 kur ve her kur 80 ders saat ile devam eden sınıflardaki eğitime temeli çok sağlam ve iyi bir başlangıç sağlanmaktadır. Uygun materyaller hazırlarız ve eğitim daha keyifli bir hale getiririz. American life dil okulları +more club sınıfları ile tüm Türkiye de konuşma sınıfları ile destek verir. 8-12 kişilik sınıflarda verilen bu eğitimler öğretmen ile doğru ve sıkı bir diyalog kurulmasını sağlar. Böylece daha kompakt bir eğitim verilir. Sinema salonu, grup çalışması ve iletişim için çok faydalı olmaktadır.

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?