Sakarya American LIFE Yabancı Dil Kursu Yüksek Lisans Doktora %30 İndirimli İngilizce Programı

Türkiye’nin ekonomik büyüme ile olan iddiası ve bu konudaki çalışmaları ancak nitelikli bilgi üretimi ya da nitelikli insan faktörü ile gerçekleşebilir. İngilizce eğitimi ise uluslararası entegrasyon ve gelişim için en gerekli faktör olarak önümüzde durmaktadır. American Life dil okulları bir Amerikan üniversitesi    ( Roosevelt University) ile  işbirliği içinde programları hazırlayan tek dil kursudur.

Amaç : 16 yaş ve üstü tüm insanlarımızın İngilizce dil ihtiyaçlarını eylül 2017 itibarıyla bir program olarak karşılamaktır.

İngilizce doktora, yüksek lisans  kayıt programı ne zaman başlar?

Programımız ekim 2017 itibarıyla başlayacaktır.

İngilizce erken kayıt  programından kimler yararlanabilir?

Bu programdan yetişkin saydığımız lise ve dengi okul öğrencileri , üniversite ve üstü eğitim alan herkes kısacası İngilizce ihtiyacı hisseden herkes faydalanabilir. Özellikle Sakarya üniversitesi öğrencileri okul dönemi boyunca eğitimleri ile beraber İngilizce de öğrenmeleri sağlanmaktadır. Kurumumuz lokasyonu gereği çok kolay ulaşılabilir bir yerdedir. Serdivan , Erenler gibi bölgelere 6 km mesafededir.

American LIFE ile İngilizce dil eğitimine nasıl hazırlanıyoruz?

Kurumumuz uzman kadrosu ; yabancı dil eğitiminin içeriğine uygun olarak özgün müfredat ve metotlar geliştirir.Böylece kısa zamanda maksimum fayda ve amaç odaklı bir program ile eğitim verir.

  • Uygun materyaller hazırlarız ve eğitim daha keyifli hale gelir.
  • Geniş ve ferah sınıflarda 8-12 öğrenci aralığında eğitim vererek ; eğitim kalitesini maksimumda tutar.
  • Uzman kadromuz genel merkezimiz öncülüğünde sürekli bir eğitim alır ve kendini günün şartlarına uydurarak güncel kalır.
  • +more club sınıfları ile tüm Türkiye de konuşma sınıfları ile destek verir.
  • Deneme sınavları ile ara ölçümler yapar ve gelişim alanlarını belirleriz.

Detaylı Bilgi İçin Sizi Arayalım?

Dikkatinizi Çekebilir  4-16 Yaş Grubu Çocuklar İngilizce Eğitiminde

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?Bir önceki yazımız olan Sakarya Adapazarı Almanca Yabancı Dil Kursu başlıklı makalemizde Almanca Aile Birleşimi, erasmus ve Sakarya Adapazarı Almanca Yabancı Dil Kursu hakkında bilgiler verilmektedir.