Samsun İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

Samsun İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Samsnun İngilizce Almanca Rusça Yaz Okulu Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil okuludur.

Samsun İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Samsun İngilizce Almanca Rusça Yaz Okulu Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil okuludur.

American LIFE Samsun İngilizce, Almanca, Rusça, Kış Okulu, YDS, Kampanyaları

STS DOLDUR SENİ ARAYALIM !

En uygun fiyatlardan ve Sınırlı kontenjandan faydalan ! Teenglish (Çocuk İngilizcesi )için % 50. Genel ingilizce için % 65.Özel derslerde(ıetls,toefl,aile birleşimi vs) % 45 indirim.

Çocuk Gruplarında %45'e Varan İndirim!

Kasım ayında kayıt olun, kontenjan ile sınırlı hafta sonu gruplarında %25, hafta içi gruplarında %45 indirimden faydalanın!

2020 Bahar Dönemi Samsun YDS – YÖKDİL Hazırlık Programı

2020 Bahar Dönemi YDS- YÖKDİL sınavına AmericanLIFE’da hazırlanın, istediğiniz puana kısa sürede kavuşun!

Samsun AmericanLIFE Atakum ve İlkadım Şubelerinde %45 e varan indirim!

American LIFE İlkadım ve Atakum Şubelerinden Ekim ve Kasım ayları boyunca 6 seviye yabancı dil eğitimi satın alan öğrencilerimize 2. yabancı dil eğitimini hediye ediyoruz.

samsun-ingilizce-kursu-work-and-travel

Work and Travel, Amerika Birleşik Devletleri’nin dünyanın çeşitli ülkelerinden üniversite öğrencilerinin katılmasına izin verdiği bir kültürel değişim programıdır.

samsun-cocuklar-icin-ingilizce-kursu

Eğitim yılı erken kayıt avantajı devam ediyor!. Teenglish – Çocuk İngilizcesi programlarına 15 Eylül’ e kadar kayıt olun, 2 seviye siz alın 1 seviye bizden hediye olsun!

TÜM KAMPANYALAR

İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Sizin için hazırladığımız online ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavına katılarak anında seviyenizi öğrenebilir, kayıtta %15 indirim sağlayan ingilizce kursu avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Loading