Trabzon İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

Trabzon İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Trabzon İngilizce Almanca Rusça Yaz Okulu Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil okuludur.

Trabzon İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Trabzon İngilizce Almanca Rusça Yaz Okulu Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil okuludur.

American LIFE Trabzon İngilizce, Almanca, Rusça, Yaz Okulu, YDS, Kampanyaları

trabzon ogle saati indirimi web anasayfa - American LIFE Trabzon İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

Haftaiçi Öğle (13:00-16:10) Sınıflarına Özel %30 İNDİRİM Fırsatı American Life Trabzon’da… Detaylı Bilgi için; 04623283434 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz…

trabzon ktu indirim - American LIFE Trabzon İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

Trabzonun en iyi İngilizce kursu olan American LFE Trabzon’dan Karadeniz Teknik  Üniversitesi öğrencilerine destek. Size özel kayıt avantajlarıyla %20 indirim kampanyası detayları için sizleri satış ofisimize bekliyoruz. Dilerseniz aşağıda bulunan sizi arayalım formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

trabzon cocuklar icin ingilizce kursu - American LIFE Trabzon İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

Çocuk İngilizcesinde Avrupa standartlarında bir eğitim modeli tasarlayan American LIFE Teenglish ile dil öğrenmek artık çok kolay. İngilizcenin bir ders değil, bir “iletişim aracı” olduğu kavramını çocuklara aşılayan bu modelde çocuklar özgüvenle ve merakla İngilizce öğrenir.

trabzon konusma odakli ingilizce egitimi - American LIFE Trabzon İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

American LIFE eğitmenleri Genel İngilizce ders materyallerini Lingua Folio’daki kriterleri gerçekleştirecek şekilde hazırlarlar. Bu kriterler Starter, A1-A2, B1-B2, C1-C2 seviyelerinde sınıflandırılmıştır. Her seviyedeki kriterler okuma, dinleme, yazma ve konuşma olarak dört gruba ayrılmıştır.

ingilizce seviye tespit sinavi - American LIFE Trabzon İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

American LIFE Trabzon İngilizce seviye tespit sınavına katılan herkese kayıtta %10 indirim kampanyamız devam ediyor. İngilizce seviyenizi anında ücretsiz öğrenin ve kampanyamız dahilinde indirim kazanın.

plus more english trabzon - American LIFE Trabzon İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

Öğrencileri İngilizcenin her alanında başarılı kılmak American LIFE eğitim felsefesinin en önemli parçasıdır. İngilizcenin temel taşları olan Konuşma, Yazma, Dinleme, Dil Bilgisi, Okuma ve Telaffuz, American LIFE kalitesi altınd…

trabzon hediyekur ingilizce - American LIFE Trabzon İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

American LIFE Trabzon İngilizce kursu ile artık sende konuşabilir, yazabilirsin. Sosyal hayatta ve kariyer hedefleriniz için çok önemli olan bu fırsatı kaçırmayın. Temmuz ayına özel 2 KUR ALANA 2 KUR HEDİYE kampanyasından faydalanmak için aşağıdaki iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz

trabzon ingilizce kursu referans - American LIFE Trabzon İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kursu

American LIFE Trabzon İngilizce Yabancı Dil Kursu‘na referansınız ile kayıt olan her öğrenci için %5 geri ödeme alabilirsiniz. Hazırladığımız bu kampanya ve diğer kampanyalarımız hakkında bilgi almak için bize +90 (462) 328 34 34 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

TÜM KAMPANYALAR

İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Sizin için hazırladığımız online ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavına katılarak anında seviyenizi öğrenebilir, kayıtta %10 indirim sağlayan ingilizce kursu avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Loading