Trabzon İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

Trabzon İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Trabzon İngilizce Almanca Rusça Yaz Okulu Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil okuludur.

Trabzon İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Trabzon İngilizce Almanca Rusça Yaz Okulu Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil okuludur.

American LIFE Trabzon İngilizce, Almanca, Rusça, Yaz Okulu, YDS, Kampanyaları

trabzon-cocuklar-icin-ingilizce-kursu

Çocuk İngilizcesinde Avrupa standartlarında bir eğitim modeli tasarlayan American LIFE Teenglish ile dil öğrenmek artık çok kolay. İngilizcenin bir ders değil, bir “iletişim aracı” olduğu kavramını çocuklara aşılayan bu modelde çocuklar özgüvenle ve merakla İngilizce öğrenir.

trabzon-konusma-odakli-ingilizce-egitimi

American LIFE eğitmenleri Genel İngilizce ders materyallerini Lingua Folio’daki kriterleri gerçekleştirecek şekilde hazırlarlar. Bu kriterler Starter, A1-A2, B1-B2, C1-C2 seviyelerinde sınıflandırılmıştır. Her seviyedeki kriterler okuma, dinleme, yazma ve konuşma olarak dört gruba ayrılmıştır.

ingilizce-seviye-tespit-sinavi

American LIFE Trabzon İngilizce seviye tespit sınavına katılan herkese kayıtta %10 indirim kampanyamız devam ediyor. İngilizce seviyenizi anında ücretsiz öğrenin ve kampanyamız dahilinde indirim kazanın.

plus-more-english-trabzon

Öğrencileri İngilizcenin her alanında başarılı kılmak American LIFE eğitim felsefesinin en önemli parçasıdır. İngilizcenin temel taşları olan Konuşma, Yazma, Dinleme, Dil Bilgisi, Okuma ve Telaffuz, American LIFE kalitesi altınd…

2 KUR ALANA 2 KUR HEDİYE

American LIFE Trabzon İngilizce kursu ile artık sende konuşabilir, yazabilirsin. Sosyal hayatta ve kariyer hedefleriniz için çok önemli olan bu fırsatı kaçırmayın. Temmuz ayına özel 2 KUR ALANA 2 KUR HEDİYE kampanyasından faydalanmak için aşağıdaki iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz

Referansına İngilizce Kursu Kampanyası

American LIFE Trabzon İngilizce Yabancı Dil Kursu‘na referansınız ile kayıt olan her öğrenci için %5 geri ödeme alabilirsiniz. Hazırladığımız bu kampanya ve diğer kampanyalarımız hakkında bilgi almak için bize +90 (462) 328 34 34 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Sizin için hazırladığımız online ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavına katılarak anında seviyenizi öğrenebilir, kayıtta %10 indirim sağlayan ingilizce kursu avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Loading

Almanca, Rusça Seviye Tespit ve YDS Hazırlık Deneme Sınavları

American LIFE Trabzon İletişim Formu

Trabzon İletişim Bilgilerimiz

Çarşı Mah. Cumhuriyet Cad. No: 19 Ortahisar / Trabzon
+90 (462) 328 34 34
trabzon@americanlife.com.tr
Biz Sizi Arayalım

American-LIFE-Dil-Okullari-Yabanci-Dil-Kursu
American LIFE Dil Okulları Trabzon

Adres: Çarşı Mahallesi, Cumhuriyet Cd. No:19, 61200 Merkez/Trabzon
Telefon: +90 (462) 328 34 34
E-posta: trabzon@americanlife.com.tr

{{CODEmyjscode}}