Trabzon İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

Trabzon İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Trabzon İngilizce Almanca Rusça Yaz Okulu Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil okuludur.

Trabzon İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Trabzon İngilizce Almanca Rusça Yaz Okulu Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil okuludur.

American LIFE Trabzon İngilizce, Almanca, Rusça, Yaz Okulu, YDS, Kampanyaları

İngilizce Yaz Okulu Kampanyası (Korona Virüs Sebebiyle 8 Kişilik sınıflar)

American Life Trabzon‘da  Genel İngilizce yaz kursları programlarımızda; Öğrenci sayısı Korona Virüs sebebiyle 8 kişilik olarak sabitlenmiştir. ( A1, A2 , B1, B2 ,C1 ,C2 ) seviyelerinde, genellikle hafta içi  4 gün  Sabah  / Öğlen  / Akşam olmak üzere günde dört ders saati alınarak programlarımız devam edecektir.

Geyik Muhabbeti Konuşma Sınıfı

Kalıplara bağlı kalmadan özgüvenle İngilizce konuşabilmenin yeni durağı! İngilizce seviyeniz ne olursa olsun, konuşma pratiği yapmanız bildiklerinizi ve öğrendiklerinizi tekrar etmenize ve bu bilgilerin daha kalıcı olmasına yardımcı olur.

Size Özel Saatlerde İngilizce Kursu Kampanyası

Haftaiçi Öğle (13:00-16:10) Sınıflarına Özel %30 İNDİRİM Fırsatı American Life Trabzon’da… Detaylı Bilgi için; 04623283434 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz…

trabzon-cocuklar-icin-ingilizce-kursu

Çocuk İngilizcesinde Avrupa standartlarında bir eğitim modeli tasarlayan American LIFE Teenglish ile dil öğrenmek artık çok kolay. İngilizcenin bir ders değil, bir “iletişim aracı” olduğu kavramını çocuklara aşılayan bu modelde çocuklar özgüvenle ve merakla İngilizce öğrenir.

trabzon-konusma-odakli-ingilizce-egitimi

American LIFE eğitmenleri Genel İngilizce ders materyallerini Lingua Folio’daki kriterleri gerçekleştirecek şekilde hazırlarlar. Bu kriterler Starter, A1-A2, B1-B2, C1-C2 seviyelerinde sınıflandırılmıştır. Her seviyedeki kriterler okuma, dinleme, yazma ve konuşma olarak dört gruba ayrılmıştır.

ingilizce-seviye-tespit-sinavi

American LIFE Trabzon İngilizce seviye tespit sınavına katılan herkese kayıtta %10 indirim kampanyamız devam ediyor. İngilizce seviyenizi anında ücretsiz öğrenin ve kampanyamız dahilinde indirim kazanın.

plus-more-english-trabzon

Öğrencileri İngilizcenin her alanında başarılı kılmak American LIFE eğitim felsefesinin en önemli parçasıdır. İngilizcenin temel taşları olan Konuşma, Yazma, Dinleme, Dil Bilgisi, Okuma ve Telaffuz, American LIFE kalitesi altınd…

Referansına İngilizce Kursu Kampanyası

American LIFE Trabzon İngilizce Yabancı Dil Kursu‘na referansınız ile kayıt olan her öğrenci için %5 geri ödeme alabilirsiniz. Hazırladığımız bu kampanya ve diğer kampanyalarımız hakkında bilgi almak için bize +90 (462) 328 34 34 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

TÜM KAMPANYALAR

İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Sizin için hazırladığımız online ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavına katılarak anında seviyenizi öğrenebilir, kayıtta %10 indirim sağlayan ingilizce kursu avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Loading