Trabzon Teenglish Çocuklar İçin İngilizce Kursu

Çocuk İngilizcesinde Avrupa standartlarında bir eğitim modeli tasarlayan AmericanLIFE Teenglish ile dil öğrenmek artık çok kolay. İngilizcenin bir ders değil, bir “iletişim aracı” olduğu kavramını çocuklara aşılayan bu modelde çocuklar özgüvenle ve merakla İngilizce öğrenir. Erken başlayan eğitimle İngilizce çocuklar için bir sorun olmaktan çıkmıştır.

“Dil öğrenmek zeka geliştirir.”

Bir konuyu sevdirmek onun öğrenilmesinde ve uygulanmasında başarıyı sağlayan en büyük etkendir. Çocuklar İngilizceyi bir ders gibi değil, bir eğlence aracı gibi görecek ve seveceklerdir.

Amaç oyunlar oynayarak, şarkılar söyleyerek, dans ederek, resim yaparak kısacası uygulayarak ve sevdirerek öğrenmelerini sağlamaktır.

“HER ÇOCUK AYNI DİLDE GÜLÜMSER”

 

Ready;

Bir an çocuk olduk ve hayata onların gözünden baktık. Onlar koşmak, yuvarlanmak, oynamak, çizmek, boyamak, konuşmak, sormak ve öğrenmek istiyor. Ready programını bunlarla donattık, biz de yeniden çocuk olmak istedik.

Steady;

Steady programında çocukların ilgi alanları, zeka türleri, hangi aktivitelerle daha keyifli ve kolay öğrendikleri belirlenir. Ders içeriği farklı zeka türlerine hitap edecek şekilde tasarlanır. Doğru yöntem ve tekniklerle her çocuk öğrenir.

Go;

Dil öğrenmek doğal bir süreçtir. Dizi film izlerken internette araştırma yaparken, şarkı dinlerken, oyun oynarken, şarkı dinlerken, oyun oynarken, konuşurken İngilizceyi gençlerin hayatına dahil ediyoruz.

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?