İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

İzmit İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Kocaeli İzmit İngilizce Almanca Rusça Yaz Okulu Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil okuludur.

İzmit İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Kocaeli İzmit İngilizce Almanca Rusça Yaz Okulu Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil okuludur.

İngilizce, Almanca, Rusça, YDS, YKS-YDT Kursu Kampanyaları

izmit igilizce kursu - American LIFE İzmit İngilizce Almanca Rusça YDS Kursu
İngilizce Kursu

İzmit’in en çok tercih edilen ingilizce kursu AmericanLIFE. American LIFE Dil Okulları, İzmit’te İngilizce öğrenmek isteyenlerin ilk adresidir.

almanca kursu - American LIFE İzmit İngilizce Almanca Rusça YDS Kursu
Almanca Kursu

American LIFE Kocaeli İzmit Almanca Kursu. Daha fazla detayı bilgi için sizleri eğitim danışmanlarımızla kahve içmeye bekliyoruz.

kocaeli izmit rusca - American LIFE İzmit İngilizce Almanca Rusça YDS Kursu
Rusça Kursu

American LIFE İzmit Rusça Kursu Sınıfı Açılıyor. Kasım ayında açılacak olan Rusça Kursu sınıfımız için %20 Erken Kayıt İndirimi fırsatını kaçırmayın.

yds kursu - American LIFE İzmit İngilizce Almanca Rusça YDS Kursu
İzmit YDS Kursu

American LIFE Kocaeli İzmit YDS Kursu Kampanyası. Daha fazla detaylı bilgi için bizlere +90 (262) 321 11 99 numaralı hattımızdan arayabilir yada detayda bulunan sizi arayalım formunu doldurarak sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

kocaeli izmit yks ydt kursu - American LIFE İzmit İngilizce Almanca Rusça YDS Kursu
İzmit YKS YDT Kursu

American LIFE Kocaeli İzmit YKS-YDT Kursu Kampanyası İndirim Fırsatı. Daha fazla detaylı bilgi için bizlere +90 (262) 321 11 99 numaralı hattımızdan ulaşabilir yada detayda bulunan sizi arayalım formundan sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

ingilizce pratik konusma kulubu - American LIFE İzmit İngilizce Almanca Rusça YDS Kursu
İngilizce Pratik Konuşma

Sunum, günlük konuşma, mülakat, iş yemeği konseptleri ile hem sosyalleşeceğiniz hem de İngilizcenizi yabancı öğretmenler eşliğinde geliştirebileceğiniz eğlenceli bir eğitim programı.

izmit isbankasi indirim - American LIFE İzmit İngilizce Almanca Rusça YDS Kursu
Türkiye İş Bankası İndirim

Türkiye İş Bankası çalışan ve yakınlarına özel indirim anlaşması yapılmıştır. İndirimden faydalanmak isteyen tüm Türkiye İş Bankası çalışanları ve yakınlarını şubemize bekleriz. Detaylı Bilgi İçin: 0262 321 1199

TÜM KAMPANYALAR

İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Sizin için hazırladığımız online ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavına katılarak anında seviyenizi öğrenebilir, kayıtta %15 indirim sağlayan ingilizce kursu avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Loading