American LIFE İzmit İngilizce, Almanca, Rusça, Özel Ders, YDS, IELTS, TOEFL, PROFICIENCY, YKS-YDT Kursu

İzmit İngilizce Kursu

İzmit İngilizce Kursu en çok önerilen ve Kocaeli üniversiteleri dahil tüm öğrencilerin ilk tercihi. İngilizce kursu sertifikaları ABD üniversitelerinde kabul görüyor. Tüm öğrencilerimiz dil kursu eğitimlerini istediği tüm şubelerde devam edebiliyor. Dil öğrenmek istediğini zaman ve istediğiniz yerde ara vermeden devam edebiliyorsunuz.,

Sınırsız İngilizce eğitimi sağlayan American Life İzmit İngilizce kursu, yabancı dil eğitiminize bir çok sosyal aktivite ile de destekliyor. Yabancı dil eğitiminizi hayatınızda karşılaşabileceğiniz her alanda kullanabilmeniz için sosyalleşmenizi sağlıyor. Üstelik tüm bu imkanları ücretsiz sağlıyor. İngilizce kursu eğitimlerinizi sınırsız materyal desteği ile destekliyor.

İngilizce kursu yanı sıra Almanca kursu içinde American Life İzmit her zaman yanınızda. Genel Almanca kursu eğitimlerimiz için ister grup eğitimleri ister özel ders olarak alabiliyorsunuz. Almanca aile birleşimi eğitimleri de alanında uzman Almanca öğretmenlerimiz ile sağlanıyor.

Sınav İngilizcesi olan YDS Hazırlık, YDT,TOEFL, IELTS, PROFICIENCY ve tüm eğitim programları için uzman kadromuzla başarıya ulaşın. Hedeflerinizi belirlediğiniz tüm sınav İngilizcesi hazırlık eğitimlerinizi birlikte programlayalım.

İngilizce kursu fiyatlarımız, Almanca kursu eğitim planlarımız ve size özel yabancı dil kursu eğitiminizi planlamak için sizleri genel merkezimize bekliyoruz.

Alanında uzman öğretmen kadrosuyla İngilizce ve Almancayı ana diliniz gibi öğrenin. Kontenjanla sınırlı Özel Ders ve Grup Eğitimleri fırsatlarını kaçırmayın.

İzmit İngilizce Almanca Kursu Fiyatları Bilgi Formu

İzmit İngilizce Almanca Kursu İletişim Bilgilerimiz

Adres: Karabaş Mahallesi Mimar Sinan Sokak No. 19 İzmit / KOCAELİ

Online İngilizce, Almanca, Rusça Seviye Tespit Sınavı ve YDS Hazırlık Deneme Sınavı

Sizin için hazırladığımız online ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavına katılarak anında seviyenizi öğrenebilir, kayıtta %15 indirim sağlayan ingilizce kursu avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

İngilizce Seviye Tespit
Almanca Seviye Tespit
Rusça Seviye Tespit
YDS Hazırlık Sınavı
İzmit’in en çok tercih edilen ingilizce kursu
İzmit’in en çok tercih edilen ingilizce kursu

American LIFE Dil Okulları’nın İzmit şubesi, markanın genel merkez tarafından idare edilen şubelerinden birisi olarak da önemli bir yere sahip. Tüm bu etkenler American LIFE’ın İzmit’te en çok tercih edilen dil kursu olmasının sebeplerini oluşturuyor. Öğrencileri sadece paralarını değil vakitlerini emanet ettikleri kurumların güven veren, istikrarlı, verdiği hizmetin arkasında durabilecek kurumlar olmasını tercih ediyorlar. American Life’ın İzmit’teki güven veren duruşu ve köklü geçmişi öğrencilerin tercihini belirliyor.

Devamını Okuyun
Kocaeli Üniversitesi Bizi Tercih Ediyor
Kocaeli Üniversitesi Bizi Tercih Ediyor

American LIFE Kocaeli şubemizde İngilizce eğitiminizi alabileceğiniz gibi, yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Genel İngilizcenin yanında TOEFL, IELTS, YDS, Proficiency gibi sınavlara yönelik hedeflerinize ulaşmak için de Get That Score programlarımızı tercih edebilirsiniz. American LIFE’tan eğitim alırsanız, ömür boyu herhangi bir American LIFE şubesinde İngilizce eğitim kulüplerine katılabilir, eğitimlerini taze tutabilirsiniz.

Devamını Okuyun
Kocaeli İzmit’in En iyi YDS Hazırlık Kursu
İzmit’in en çok tercih edilen ingilizce kursu

YDS Kursu Yabancı dil sınavı “YDS” hazırlık kurslarımız; kelime bilgisi, okuma-anlama becerisi, çeviri becerisi ve dil bilgisi (gramer) öğretimini kapsar. YDS kurslarına başvuran adaylar; öncelikle bir deneme sınavına tabi tutularak seviyeleri belirlenir ve düzeyine uygun eğitim gruplarında derse kabul edilirler. YDS kursu konu ve soru özellikleri dikkate alınarak yapılandırılmış bir program dahilinde, konu anlatımı, soru çözümü, kelime, okuma ve çeviri uygulamaları şeklinde yürütülür.

Devamını Okuyun