Online Uzaktan İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

İzmit Online Uzaktan İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Kocaeli İzmit İngilizce Almanca Rusça Yaz Okulu Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil okuludur.

İzmit Online Uzaktan İngilizce Kursu Fiyatları Bilgi Formu

American LIFE Dil Okulları Kocaeli İzmit İngilizce Almanca Rusça Yaz Okulu Yabancı Dil Kursu uluslararası standartlarda yabancı dil eğitimi veren bir dil okuludur.

Online Uzaktan İngilizce, Almanca, Rusça, Özel Ders, YDS, YKS-YDT Kursu Fiyat ve Kampanyaları

Uzaktan Online İngilizce Eğitimi
Uzaktan Online İngilizce

American LIFE Dil Okulları, uzaktan online ingilizce eğitiminin de lider ve yenilikçi kuruluşu olarak İzmit’te hizmet vermektedir. Geniş hizmet yelpazesiyle öğrencilerine pek çok seçenek sunmaktadır.

 Özel Ders İndirim Kampanyası
Özel Derste %50 İndirim

American LIFE Kocaeli İzmit İngilizce Almanca Rusça Özel Ders İndirim Kampanyası. 31 Mart tarihine kadar özel ders programlarında %50 indirim! Fırsatı kaçırmayın online kaydınızı hemen oluşturun.

izmit-igilizce-kursu
İngilizce Kursu

İzmit’in en çok tercih edilen ingilizce kursu AmericanLIFE. American LIFE Dil Okulları, İzmit’te İngilizce öğrenmek isteyenlerin ilk adresidir.

izmit-almanca-kursu
Almanca Kursu

American LIFE Kocaeli İzmit Almanca Kursu. Daha fazla detayı bilgi için sizleri eğitim danışmanlarımızla kahve içmeye bekliyoruz.

Kocaeli İzmit YDS Kursu
İzmit YDS Kursu

American LIFE Kocaeli İzmit YDS Kursu Kampanyası. Daha fazla detaylı bilgi için bizlere +90 (262) 321 11 99 numaralı hattımızdan arayabilir yada detayda bulunan sizi arayalım formunu doldurarak sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

American LIFE İzmit YKS YDT Kursu
YDT Erken Kayıtta %15 İndirim

American LIFE Kocaeli İzmit YKS-YDT Kursu Kampanyası İndirim Fırsatı. Daha fazla detaylı bilgi için bizlere +90 (262) 321 11 99 numaralı hattımızdan ulaşabilir yada detayda bulunan sizi arayalım formundan sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

ingilizce-pratik-konusma-kulubu
İngilizce Pratik Konuşma

Sunum, günlük konuşma, mülakat, iş yemeği konseptleri ile hem sosyalleşeceğiniz hem de İngilizcenizi yabancı öğretmenler eşliğinde geliştirebileceğiniz eğlenceli bir eğitim programı.

Toyotetsu Çalışanlarına Özel İngilizce Kursu İndirimi Fırsatı
Toyotetsu Çalışanlarına Özel

American LIFE Kocaeli İzmit’ten Toyotetsu Çalışanlarına Özel İngilizce Kursu İndirimi Fırsatı
Yabancı dil eğitimlerinde Toyotetsu çalışanlarına özel indirim fırsatı.

American LIFE İzmit Kocaeli Türkiye İş Bankası Çalışanlarına İndirim Kampanyası
Türkiye İş Bankası İndirim

Türkiye İş Bankası çalışan ve yakınlarına özel indirim anlaşması yapılmıştır. İndirimden faydalanmak isteyen tüm Türkiye İş Bankası çalışanları ve yakınlarını şubemize bekleriz. Detaylı Bilgi İçin: 0262 321 1199

Vergi Müfettişleri Derneği
Vergi Müfettişleri Derneği

Vergi Müfettişleri Derneği ve 1. derece yakınlarına özel indirim kampanyasına göre Genel İngilizce Programlarında, 1 kur 800 ₺, Ayrıca YDS grup eğitimi programları 2.200 ₺ ve Özel ders programları 80 ₺.

TÜM KAMPANYALAR

Online Ücretsiz İngilizce Seviye Tespit Sınavı

Sizin için hazırladığımız online ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavına katılarak anında seviyenizi öğrenebilir, kayıtta %15 indirim sağlayan ingilizce kursu avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Loading