American LIFE İzmit İngilizce Kursu Fiyatları
American LIFE İzmit Almanca Kursu Fiyatları
American LIFE İzmit İngilizce Kursu Fiyatları
American LIFE İzmit Almanca Kursu Fiyatları

American LIFE İzmit İngilizce, Almanca, Rusça, Özel Ders, YDS, IELTS, TOEFL, PROFICIENCY, YKS-YDT Kursu

Alanında uzman öğretmen kadrosuyla İngilizce ve Almancayı ana diliniz gibi öğrenin. Kontenjanla sınırlı Özel Ders ve Grup Eğitimleri fırsatlarını kaçırmayın.

Sizi Arayalım Formu  İletişim Bilgilerimiz

  Adres: Karabaş Mahallesi Mimar Sinan Sokak No. 19 İzmit / KOCAELİ

  Telefon: +90(262) 321 11 99

  Mobil: +90 (542) 321 11 99

  E-posta: izmit@americanlife.com.tr

  Online İngilizce, Almanca, Rusça Seviye Tespit Sınavı ve YDS Hazırlık Deneme Sınavı

  Sizin için hazırladığımız online ücretsiz İngilizce seviye tespit sınavına katılarak anında seviyenizi öğrenebilir, kayıtta %15 indirim sağlayan ingilizce kursu avantajlarımızdan yararlanabilirsiniz.

  İngilizce Seviye Tespit
  Almanca Seviye Tespit
  Rusça Seviye Tespit
  YDS Hazırlık Sınavı
  İzmit’in en çok tercih edilen ingilizce kursu
  İzmit’in en çok tercih edilen ingilizce kursu

  American LIFE Dil Okulları’nın İzmit şubesi, markanın genel merkez tarafından idare edilen şubelerinden birisi olarak da önemli bir yere sahip. Tüm bu etkenler American LIFE’ın İzmit’te en çok tercih edilen dil kursu olmasının sebeplerini oluşturuyor. Öğrencileri sadece paralarını değil vakitlerini emanet ettikleri kurumların güven veren, istikrarlı, verdiği hizmetin arkasında durabilecek kurumlar olmasını tercih ediyorlar. American Life’ın İzmit’teki güven veren duruşu ve köklü geçmişi öğrencilerin tercihini belirliyor.

  Devamını Okuyun
  Kocaeli Üniversitesi Bizi Tercih Ediyor
  Kocaeli Üniversitesi Bizi Tercih Ediyor

  American LIFE Kocaeli şubemizde İngilizce eğitiminizi alabileceğiniz gibi, yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmetlerimizden de faydalanabilirsiniz. Genel İngilizcenin yanında TOEFL, IELTS, YDS, Proficiency gibi sınavlara yönelik hedeflerinize ulaşmak için de Get That Score programlarımızı tercih edebilirsiniz. American LIFE’tan eğitim alırsanız, ömür boyu herhangi bir American LIFE şubesinde İngilizce eğitim kulüplerine katılabilir, eğitimlerini taze tutabilirsiniz.

  Devamını Okuyun
  Kocaeli İzmit’in En iyi YDS Hazırlık Kursu
  İzmit’in en çok tercih edilen ingilizce kursu

  YDS Kursu Yabancı dil sınavı “YDS” hazırlık kurslarımız; kelime bilgisi, okuma-anlama becerisi, çeviri becerisi ve dil bilgisi (gramer) öğretimini kapsar. YDS kurslarına başvuran adaylar; öncelikle bir deneme sınavına tabi tutularak seviyeleri belirlenir ve düzeyine uygun eğitim gruplarında derse kabul edilirler. YDS kursu konu ve soru özellikleri dikkate alınarak yapılandırılmış bir program dahilinde, konu anlatımı, soru çözümü, kelime, okuma ve çeviri uygulamaları şeklinde yürütülür.

  Devamını Okuyun