Konya İngilizce Kursu

Konya’da İngilizce konuşturan kurs AmericanLIFE ile sen de hata yapmaktan korkmadan İngilizce konuş.

Konya’nın en kaliteli İngilizce Kursu olan American LIFE uzman eğitici kadrosu, Avrupa standartlarına uygun eğitim materyalleri, öğrencilerin konuşmalarına yönelik dizayn edilmiş sınıfları, kendi öğrencileri için yaşam boyu sınırsız olan PlusMore etkinlik ve konuşma sınıfları ile öğrencilerinin öğrendikleri dillerini unutmamalarını ve sürekli pratik yapmalarını sağlamaktadır.

PlusMore uygulamasında ve Genel İngilizce programında American LIFE yaygın şube ağı ve öğrenci transferi uygulaması ile üniversite eğitimi için farklı şehirlerde yaşayan öğrencilerin eğitiminin yarıda kalmadan devam etmesini sağlıyor.

İngilizce konuşmaya başlamak için dinlemenin önemi en az konuşmak kadar önemlidir. Şöyle ki, duymadığınız hiçbir şeyi konuşamazsınız. American LIFE Konya İngilizce Kursu olarak dinlemeyi çok yapan öğrencilerimizin farkında olmadan birçok kelimeyi öğrendiğini ve kullandığını gözlemliyoruz.

Yabancı dil eğitimimiz bol aktiviteli ve eğlenceli bir şekilde devam etmektedir. Öğrencilerimizin dili öğrenirken dili öğrenmesinin zorluğuna dair düşüncelerini kırarak ilk önce kendilerine özgüven aşılıyoruz. Öğrencilerin dili öğrenememesi gibi bir strese girmemesi ve kendilerine güvenmesi dili öğrenmesi için çok önemlidir. Bu sayede sıkılmadan eğitimlerine devam edeceklerdir. Bu motivasyon sonrasında öğrencilerimizin hata yapmaktan korkmadığını gözlemliyoruz. Öğrencinin hata yapmaktan korkmaması, daha çok kelime ezberlemesini, kelimeleri daha doğru telaffuz etmesini, cümle yapısını çok daha hızlı kavramasını ve akıcı konuşması çok daha hızlı öğrenmesini sağlamaktadır. Şöyle düşünebilirsiniz; eğer ki konuşmakta zorlanıyor, hata yaptığınızı hissediyor ve strese giriyorsanız mutlu olun çünkü bu daha önce yapamadığınız bir şeyi yapmaya çalıştığınız anlamına gelmektedir ve ilerlediğinizin göstergesidir.

American LIFE özgüven aşılamasının yanı sıra yurtdışı eğitim imkanları ile öğrencilerine çok sayıda imkan sunuyor. ABD, Kanada, İngiltere, İrlanda, İskoçya, Avustralya, Güney Afrika, Almanya, Danimarka, Malta ve daha pek çok ülkede eğitim ve değişim programlarını sizlere sağlıyor. Learning House International ile ABD’de burslu yüksek lisans programlarına katılırken bir yandan resmi şekilde çalışabileceksiniz. Eğer isterseniz Avrupa ülkeleri içerisinde çok sayıdaki değişim, staj ve yabancı dil programları ile hem üst düzey dil becerilerini yerinde pratik eder, hem de kariyerinize ekstra değer katarsınız. Eğer ki amacınız biraz da macera ise Work And Travel tam da size göre, ABD’de yıllardır uygulanan en meşhur kısa zamanlı çalışma ve gezi programı Work And Travel maceraperest ruhunuza dokunacak ve unutulmaz hatıralar edinmenizi sağlayacaktır. Daha çok eğitim odaklı iseniz İrlanda’da Work And Study hem eğitim hem yasal çalışma imkanları ile sizleri bekliyor.

Zafer Şube

Adres : İhsaniye Mahallesi Oya Sokak NO:8 KONYA
Telefon : 0 (332) 353 33 99

Yazır Şube

Adres : Yazır Mahallesi Ulusal Sokak NO:5 KONYA
Telefon : 0 (332) 255 41 42

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?