Yetişkinler İçin İNGİLİZCE, ALMANCA Yaz Okulu ve Sosyal Aktiviteler

AmericanLIFE Konya İngilizce kursu ve Almanca kursu ile artık sende konuşabilir, yazabilirsin. Sosyal hayatta ve kariyer hedefleriniz için çok önemli olan bu fırsatı kaçırmayın. Yaz okuluna özel %52 indirim kampanyasından faydalanmak için aşağıdaki iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Yaz okulu kontenjanlarımız sınırlıdır.

Yaz Okulu Eğitim Programı

1.kurların başladığı tarih : 24 Haziran 2019 – 13 Temmuz 2019   8 kişilik sınıf
2.kurların başladığı tarih : 16 Temmuz 2019 – 9 Ağustos 2019     8 kişilik sınıf
3.kurların başladığı tarih : 19 Ağustos 2019 –  13 Eylül 2019         8 kişilik sınıf

Konya İngilizce Kursu Yaz Okulu Eğitiminde Verilecek Dersler

AmericanLIFE Konya İngilizce Kursu olarak öğrencilerimize alışılmışın dışında bir eğitim ile konuşturmayı hedeflemektedir. Bir sınav ile değerlendirilmeyen öğrencilerimiz kritere bazlı bir sistem ile değerlendirilmektedirler. Bu kriterlerin başlıkları şu şekildedir: Konuşma, Karşılıklı Konuşma, Dinleme, Yazma ve Gramer olarak adlandırılmaktadır.

Örnek vermek gerekirse, bir öğrenci geçmiş tecrübelerinden bahsedemiyor ise geçmiş zamanı öğrenmiş sayılmaz, gelecek planlarını anlatamıyorsa gelecek zamanı öğrenmiş sayılmaz. Cümle yapısını kağıt üzerinde anlatması çok bir şey ifade etmemekle birlikte yeterli de değildir.

Bu sebeple eğitimlerimizde konular anlatıldıktan sonra aktiviteler ile öğrencilerin konuları eğlenceli bir şekilde pratik yapmasını, sonrasında da konuşma, yazma, dinleme, kelime ve gramer sınıfları ile (bu sınıflar öğrencilerimize ömür boyu ücretsizdir.) pekiştirmesini sağlıyoruz.

Öğrencilerimizin sınıf dışında da kendisini gelişmesinin çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Akıllı telefon, tablet ve bilgisayar ile erişmesi ve kullanımı kolay, maksimum fayda sağlayacak bir program ile dil eğitiminde tamamlayıcı bir programı öğrencilerimize ücretiz kullanıma açıyoruz. Eğitimi bizde devam ettiği sürece öğrencilerimiz bu uygulamadan ücretsiz olarak faydalanabilecek. Uygulamanın adı English Central. Konuşma, dinleme, kelime ezberleme konusunda öğrencilerimize English Central uygulaması okul dışında İnternet bağlantısının olduğu her ortamda kullanım imkanı sağlamaktadır.

Eğitim sistemimize yeni eklediğimiz Telaffuz eğitimi ile daha önceden hiç görmediğiniz kelimeleri hiç zorlanmadan okumanız ve telaffuz etmenizi sağlıyoruz.

AmericanLIFE Konya İngilizce eğitimini farklı bir noktaya taşıyıp öğrenci memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. AmericanLIFE olarak öğrencilerimizin her zaman bizlerden daha fazlasını istemesini arzu ediyor ve bu noktada öğrencilerimize fayda sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.

AmericanLIFE’a Gelin Dünyalar Sizin Olsun.

Zafer Şube

A :  İhsaniye Mahallesi Oya Sokak NO:8 KONYA
T :  0 (332) 353 33 99

Yazır Şube

A :  Yazır Mahallesi Ulusal Sokak NO:5  KONYA
T :  0 (332) 255 41 42 

DETAYLI BİLGİ İÇİN SİZİ ARAYALIM?