Konya Almanca Kurs Merkezi

Konya Almanca Kurs Merkezi

Konya Almanca Kurs Merkezi Hakkında

AmericanLIFE Konya Almanca kurs programları  Almanca öğrenmek oldukça kolay.

Türkiye Avrupalı şirketler arasında Almanya ‘ya belki de en yoğun olarak yatırım yapan ülkedir aynı zamanda ülkemizi ziyaret eden Alman turist sayısı da hiç azımsanmayacak derecede fazladır bu sayı yılda 3 milyonu geçmektedir aynı zamanda Avrupa’da en çok konuşulan dil olan Almanca, yüksek öğrenim açısından da en çok tercih edilen Avrupa ülkelerinden biridir.

Bu sebeple Almanca bilmek yüksek öğrenimini Almanya’da tamamlamak için bir fırsat olmaktadır. Yüksek öğrenimini orada tamamlayanlar yine Almanya’da  olan Türk göçmenler sayesinde çok ciddi bağlantılar kurup yeni is kapıları açmaktadırlar. Aynı zamanda Almanca bilmek 100 milyon Avrupalı ile aynı dili konuşmak ve Türkiye’de yatırımı olan binlerce şirkette kendine daha kolay pozisyon bulmaktır.

Her yabancı dil öğrenimi gibi Almanca öğrenmek te sizin ufkunuzu genişletecektir farklı kültürlerle konuşup onlarla bilgi alış verişi yapmak sosyal ve mesleki bakış açınızı çok farklı noktalara taşıyacaktır.

Almanya’da yaşayan, oranın vatandaşı olan birisi ile şu an  Türkiye’de yaşayan ve Türk vatandaşı olan birinin evlenmesi durumunda eğer Türkiye’de yaşayan kişi Almanya’da ikamet etmek ister ise bu kişi Almanya’nın istemiş olduğu Goethe Institute’nun düzenlemiş olduğu sınava girmesi gerekmektedir. Bu Sınav Almanca A1 düzeyinde Almanca bilmeyi gerektirmektedir. Konya Almanca Kurs Merkezi olarak AmericanLIFE bu sınavlarda Konya’da en tecrübeli Yabancı dil kursudur ve %99 başarı ile devam etmektedir. Sadece aile birleşimi sınavlarında degil goethe instutute nin yapmış olduğu Almanya’nın istemiş olduğu diğer tüm  sınavlarda başarı oranımız %99 un üzerindedir ve Konya’da Almanca kursu olarak rakipsizdir. Almanca aile birleşimi için kabul gören tüm sınavlar TELC, TESTDAF, ÖSD gibi sınavları kişiye özel analiz yaparak tek başvuruda geçmek için Konya Almanca Kursu American LIFE size en doğru ve uygun seçenekleri sunuyor

Tüm Almanca uzman eğitim kadromuz ve tecrübemizi sürekli geliştiriyor ve öğrencilerimize her geçen gün daha iyi eğitim vermek için çalışıyor ve çabalıyoruz. Hedefimiz sizlerin istediğiniz seviyede Almanca bilgisine gelmeniz için rahat ve konforlu bir eğitim atmosferi sağlamaktır.

Konya Almanca kurs merkezimiz olan AmericanLIFE yılda 400 den fazla öğrenciye Almanca öğretmekte ve bir çok öğrenciyi Almanca sınavlarına hazırlamaktadır. Konya Almanca kurs merkezimiz sizlere 6 kurluk bir eğitim sunmaktadır.  Eğitimlerimizi anadili Almanca olan eğitmenlerimiz ve bu bölümü okumuş profesyonel eğitmenler ile vermekteyiz.

Konya Almanca kurs merkezi olarak ders içeriklerimizin özeti şu şekildedir. Önceliklerimiz arasında öğrencinin Almancayı konuşması vardır ancak Almamca konuşabilmek iyi bir dinleme pratiğinin yapılması, doğru kelimelerin doğru zamanda  ezberlenmesi, okuma ve yazma beceriklerinin geliştirilmesi ile birlikte olmaktadır. Kendinizi rahatça ifade etmek için A2 seviyesini bitirmeniz yeterli olacaktır. Unutmayalım ki Almanca A1 seviyesi bile sizlerin acil ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz bir seviyedir. B1-B2 seviyesi Alman şirketlerin veya hükümetinin Almanya’da çalışmak isteyenlerden (doktorlardan, mühendislerden, hemşirelerden) istediği Almanca seviyesidir. AmericanLIFE Konya Almanca kurs merkezine geldiğinizde seviyeniz ölçülür ve sizlerin seviyesine uygun olan A1, A2, B1, B2, C1 veya C2 sınıflarından birine yerleştirilirsiniz. Ve artık hedefinize doğru yolculuğa başlamış olursunuz ve hedefinize ulaşıncaya kadar durmadan AmericanLIFE rehberliğinde devam edersiniz.

AmericanLIFE Konya Almanca kurs merkezinde her seviyemizde ücretsiz konuşma sınıflarımız da öğrencilerimizin hizmetindedir. Konuşma sınıflarımız Konya’da ki her iki şubemizde de düzenlenmekte ve her pazartesi yeni program sosyal medya kanallarımızdan ve öğretmenlerimiz tarafından öğrencilerine duyurulmaktadır. Kısaca Konya’da Almanca, Konya Almanca kurs merkezinde öğrenilir.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.
Konya Almanca Kurs Merkezi Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın