Konya’daki Üniversitelerin Yabancı Dil Eğitimi Tercihi

Konya’daki Üniversitelerin Yabancı Dil Eğitimi Tercihi

Konyadaki Üniversitelerin Yabancı Dil Eğitimi Tercihi

Yenilenen eğitim sistemi ile öğrenciye dijital materyal veren, öğrencinin istediği zaman istediği yerde bu materyallerine ulaşmasını sağlayan, sınırsız konuşma dersleri ve gramer derslerini eğitimlerine paralel bir şekilde sürdürmesini sağlayan eğitim sistemidir American LIFE ART Sistem. İngilizce konuşmak için size ART yeter.

Yurt dışında dil eğitimi almak isteyen ancak bunun için zamanı ve imkânı olmayan herkes için, Konya’nın  en iyi İngilizce kursu  olan American LIFE, Türkiye’de 50’nin üzerindeki şubesi ile yurtdışı dil eğitimini sizlere getiriyor.

Konya da iki şubesiyle hizmet vermekte olan American LIFE İngilizce kursu, 5 yıldır, kaliteli İngilizce eğitiminin yanında sizlere Almanca, Rusça, Fransızca ve birçok dilde özel ve grup dersleri ile dünyaya açılmanıza yardımcı oluyor.

Her geçen gün artan öğrenci sayımız, yükselen kalitemiz ve ilk günkü heyecanımızla dünya standartlarında ki dil eğitimini sizlere sunuyoruz.

Amacımız yıllarca öğrenilemeyen İngilizcenin aslında ne kadar kolay öğrenebileceğinizi, hayranlıkla izlediğiniz İngilizce konuşanların arasına sizin de katılabileceğinizi göstermek.

Bunun için tek yapmanız gereken, Konya American LIFE İngilizce kursu şubelerimize gelmeniz eğitim danışmanlarımızdan bilgi almanız ve bizi tercih edip memnun kalan binlerce öğrencimiz gibi zaman kaybetmeden İngilizce konuşanlar kulübüne katılmanız.

Klasik yöntemlerden biri olan kitapla öğrenme yöntemi yerine, daha gelişmiş ve kurum uzmanları tarafından hazırlanmış olan ART sistem, sizlere daha önce deneyimlemediğiniz bir tecrübe sunuyor. Okuma, yazma, dinleme ve konuşma yöntemleri aynı anda kullanarak İngilizcenizi geliştirmenize destek için hazırlanan ART sistem, aynı zamanda yaşayacağınız telaffuz sıkıntısına da çareler sunuyor. Uyguladığımız sistem sayesinde ‘anlıyorum ama konuşamıyorum’ klişesini yıkıyoruz.

Sizlere sadece İngilizce öğretmeyi değil aynı zamanda öğrendiğinizi unutturmamayı da amaçlıyoruz. Bunun için öğrencilerimize ömür boyu ücretsiz bir şekilde faydalanabilecekleri Plus More derslerimizi hediye ediyoruz.

Türkiye’nin herhangi bir ilinde American LIFE şubelerine giderek, konuşma derslerimize ömür boyu ücretsiz katılabilirsiniz.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.
Konya’daki Üniversitelerin Yabancı Dil Eğitimi Tercihi Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın