Neden Konya American LIFE?

Neden Konya American LIFE?

İngilizce ve Almanca Eğitiminde Neden Konya American LIFE

Konya American LIFE İngilizce ve Almanca Kursunun Konya’da iki şubesi ile hizmet vermektedir. Bu iki şubenin de öğrenciler açısından ulaşımı oldukça önemli noktadadır.

Selçuk üniversitesi ve Konya Teknik üniversitesi öğrencilerinin çok rahat ulaşabileceği şube Yazır şubesidir. Aynı şekilde Necmettin Erbakan üniversitesi, Karatay Üniversitesi ve Torku Tarım üniversitesi öğrencilerinin çok rahat ulaşabileceği şube Zafer şubesidir.

Zafer Şubesi, zafer yürüyüş yolunda konumlanmıştır. Bu bölgeye tramvay durakları çok yakın olup Konya’nın her yerinden otobüs ve minibüsler çok sık bir şekilde sefer düzenlemektedir.

Yazır şubesi ise Elmalılı Hamdi tramvay duranın tam karşısındadır.  Yazır Mahallesinin en işlek sokaklarından bir tanesi olan ulusal sokakta konumlanan AmericanLIFE Yazır İngilizce Kursu tranvay haricinde minibüs duraklarının da oldukça yakınındadır bu sebeple öğrenciler seçtikleri herhangi ulaşım aracı ile rahat bir şekilde kursa ulaşabilmektedirler.

2015 yılında Konya’da kurulan Konya American LIFE İngilizce ve Almanca kursu 6.5 senedir binlerce öğrenciye İngilizce ve Almanca eğitimi vermiş, bir çok öğrencinin yurt dışında eğitimlerine devam etmesine vesile olmuştur. Uzman eğitici kadrosu ile Genel İngilizce, Genel Almanca, Genel Rusça ve çocuk İngilizcesi eğitimlerini çok yoğun bir şekilde vermeye devam etmektedir. Aynı zamanda İngilizce sınavlara hazırlık yapmak isteyen öğrencilerin en çok tercih ettiği AmericanLIFE Toefl, Ielts, YDS, YDT, SAT, ACT gibi sınavlarda büyük başarılara imza atmıştır aynı şekilde Almanca sınavlara hazırlanmak isteyen yüzlerce öğrencinin sınav başarısında %99’un üzerinde bir başarı oranı ile Konya American Life, Konya’nın en başarılı Almanca Kurs Merkezi haline gelmiştir.

AmericanLIFE öğrencilerinin hedeflerine ulaşması için öğretmenler haricinde öğrencilerin tüm sorunları ve sorularını iletebilecekleri bir departmanı bulunmaktadır. QMSR ( kalite yönetimi ve öğrenci işleri ) olarak adlandırılan bu departman öğrenci memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Öğrencilerin eğitimlerinin verimli olması için var gücüyle çalışan ekiplerimiz eğitime verdiğimiz önemin en önemli göstergelerinden bir tanesidir.

Konya American LIFE İngilizce kursu vermiş olduğu eğitime ömür boyu sahip çıkar ve öğrencilerin eğitimleri devam ederken ve eğitimleri bittikten sonra bile ömür boyu ücretsiz olarak katılabileceği Plus MORE eğitimleri ile öğrendikleri dili unutmamalarını sağlamaktadır yani American LIFE’dan eğitim alan her öğrenci ömür boyu ücretsiz konuşma derslerine katılma hakkına sahiptir.

Kurulduğu günden beri temizlik ve hijyene önem veren Konya American LIFE İngilizce kursu salgın döneminde bu titizliğini sürdürmüş ve kurallara harfiyen uymuş bir kurumdur. Kayıt olan her öğrencinin HES kodunun alınması, kurum içerisine giren herkesin ateşinin ölçülmesi ve kurum içerisinde maske takma zorunluluğu ile kurum içerisinde maksimum önlem alınmıştır.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.
Neden Konya American LIFE? Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın