Almanca A1 Aile Birleşimi Kursu

Almanca A1 Aile Birleşimi Kursu

Almanca A1 Aile Birleşimi Kursu

American LIFE Dil Okulları temel Almanca’dan farklı olarak kategorize ettiği Almanca aile birleşimi kursu da vermektedir.

Bu kursun gereklilik neden ise; Almanya’da çalışan aile fertlerinin yanında yaşamayabilmeleri için vatandaşların Almanca Aile Birleşimi Vizesi almaları gerekmektedir. Bunun için istenen ön şartlardan biri ve en önemlisi de kişilerin Almancayı en az A1 seviyesinde konuşabilmeleridir. Temel düzeyde yani A1 seviyesinde bilgisi olması basit konuları anlayabilmek ve kendini tanıtabilmek demektir. Almanca aile birleşimi vizesi için bu düzeyde bilgiler yeterli olmaktadır. Şuana kadar alanında uzman eğitimci kadrosu ve tecrübeleriyle bine yakın kursiyerin sınavdan geçerli notu alması sağlanmıştır.

Almanca Aile Birleşimi Kursuna katılan vatandaşlar uzman eğitmenlerce verilen eğitimlerle gerekli olan seviyeye kısa sürede gelmektedir. Küçük gruplar halinde verilen eğitimlerde aynı hedeflere sahip olan öğrenciler birlikte eğitim görürler. Bu da daha kaliteli ve amaca yönelik bir çalışma şekli oluşturmaktadır. Böylelikle öğrenciler en kısa sürede hedeflerine ulaşırlar. Bu yüzdendir ki American LIFE Dil Okulları engin tecrübeleriyle yıllardır başarılı bir şekilde Almanca eğitimleri vermektedir.

Almanya aile birleşimi vizesi, ailesi Almanya’da olan ve ailesinin yanına gitmek isteyen vatandaşlar için sunulmuş bir fırsattır. Aile birleşimi vizesine sahip olmak için American LIFE Dil Okulları Almanca aile birleşimi kursuna katılarak elde edeceğiniz sertifikayla başvurunun ilk adımını atmış olursunuz. Vizeden sonraki kısım ise finansmanla alakalı istenen belgeleri içerir. Hesabınızda belirlenen süre boyunca geçiminizi sağlayabileceğinizi gösteren finansal belgeleri de alacağınız sertifikayla birlikte sunmanız istenmektedir. American LIFE Dil Okullarında uzman eğitimci kadrosu ve son teknolojik sınıflarda alacağınız eğitimle kısa sürede Almanca’yı öğrenmeniz mümkün.

Detaylı bilgi için arayalım?
Platformunuzu seçin ve paylaşın.
Almanca A1 Aile Birleşimi Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın