American LIFE Franchise

American LIFE Franchise

American LIFE; kârlı, düzenli, huzurlu bir iş hayatı olsun isteyen, eğitim sektöründe lider ve saygın bir kurum olmayı hedefleyen, yurt içi ve yurt dışında hızla büyüyen köklü bir markanın parçası olma amacı taşıyan siz yatırımcılara tam kapsamlı bir iş modeli sunar.

American LIFE Genel Merkezi, şeffaf, işbirliğine yakın, sistemli, güvenilir ve uzun yıllardır bir arada çalışan bir takımdan oluşur. Bu takım, işletmenizin başarıya ulaşması için neler yapılması gerektiği konusunda bir iş görme plan ve programı sunduğu gibi, yeni bir işletmenin karşılaşabileceği potansiyel problemlerden sizi korur. Yılların birikimini size hazır olarak sunar. Öğrencilerimize gösterdiğimiz ciddiyet ve sorumluluğun yönetim kriterleri açısından bayilere de yansıtılıyor olması, iki yönlü bir kazanımın kodlarını oluşturur.

Güler yüzlü, pozitif, çalışkan, samimi ve kaliteli hizmetin üstünlüğüne ve gücüne inanan tüm yatırımcıları bizi daha yakından tanımaya davet ediyoruz.

Neden American LIFE?

American Life, yatırımcılarına her konuda  destek olarak huzurlu ve güvenli bir iş hayatı vadeder. Gelecekçidir; her gün büyüyen ve hep sürecek bir lisan (iletişim) ihtiyacına cevap verir. Yaratıcı yan hizmetleriyle, ilgi ve performans kapasitenize göre gelişir. Köklü, deneyimli ve dinamik bir marka olarak prestij, hız ve sürdürülebilirlik sunar. Kurum kimliği ahlak ve şeffaflık üzerinde yükselir.

American Life, sadece bir dil okulu değildir. Zamana, taleplere ve trendlere göre organik bir değişim gücü olan ve hazır olan bir iletişim markasıdır. American Life, saygın, zengin, gelecekçi ve akılcı bir yatırımdır.

American Life Genel Merkezi, yeni açılan şubenin dekorasyonu, ruhsatlandırılması, personel alımı ve eğitimi, tasarım, web, dijital iletişim, yazılım, hukuki danışmanlık, MEB danışmanlığı hizmetlerini ve çok daha fazlasını sağlayarak gerçek bir bayilik hizmeti verir. Eşsiz konsepti , çözüm ortakları ve ek gelir modelleriyle bir dil kursundan çok daha fazlasıdır.

Neden İngilizce?

  • Ülkemizin dünyada İngilizce yeterlilik sıralaması 47. (Avrupa sonuncusu)

  • İngilizce bilen çalışanların ücret farkı % 50

  • Uluslararası şirketlerde İngilizceyi günlük işinin parçası olarak kullanmak zorunda olanların oranı % 55

  • Devlet okullarında okuyan öğrenci sayısı 16.113.000

  • Devlet üniversitelerinde okuyan öğrenci sayısı 6.6290.000

  • Devlet üniversitelerinde B1 düzeyinde İngilizce bilen öğrenci oranı % 4,1

Şube Açılış Süreci

Türkiye, dünyanın en büyük 10 ekonomisi içine girme gibi bir hedefi olan, çok uluslu firmaların yatırımlar yaptığı, genç nüfus yoğunluğu yüksek bir ülkedir. Gençlerimizin İngilizce bilmeksizin iyi bir kariyer sahibi olmaları mümkün değildir. Dolayısıyla İngilizce kursu işletmeciliği dünyanın pek çok yerinde olduğu gibi ülkemizde de önemli bir kitleye hitap eden prestijli bir iştir. Bunu aşağıdaki rakamlardan da görebiliriz. İngilizce öğreten bir işletme sahibi olarak hem maddi kazanç sağlar hem de ülkemizin dünya ekonomi, spor, sanat ve edebiyatında hak ettiği yeri alması için bir katkıda bulunmuş olursunuz.

AmericanLIFE ile ilk temasınız keyifli bir ön görüşme ile başlar ve şube açılışı ile taçlanır. AmericanLIFE ailesi bu süreç içerisinde her zaman yanınızda olur. Konusunun uzmanı profesyonellerle beraber bu süreci yürütmek size kendinizi güvende hissettirecek, yatırımınıza değer katacaktır. Açılış süreci fiziki durumun uygunluğu ve yapılacak diğer işlemlere göre 3 hafta ile 3 ay arasında değişebilir. Eş zamanlı yapılması gereken işler için danışmanlarımız sizi yönlendirecektir. AmericanLIFE şube açılış süreci aşağıdaki şemada gösterilmiştir.

Franchise American LIFE Şube Açılış Süreci

Franchise Başvuru Formu

Kişisel Bilgileriniz


Adınızı yazınız.
E-postanızı yazınız.
Adınızı yazınız.
Telefon numaranızı yazınız.

İş Tecrübeniz

Lütfen son çalıştığınız yerden başlayarak tarih sırasına göre belirtiniz.

Diğer Bilgileriniz