Dil Kursu

Dil Kursu

Genel Bakış

Sınırların ortadan kalktığı dünyamızda en az bir yabancı dil bilmek kaçınılmaz hale geldi. Gerek iş, gerek ticaret gerekse kültürel bazda bazı durumlarda bir yabancı dil bilmek yetersiz olabiliyor. Öyle ki turizm, ticaret ve iş sektöründe birden fazla yabancı dil bilenler daha ziyade tercih ediliyor.

Okullarda verilen dil eğitiminin yetersizliğini de göz önünde bulunduracak olursanız ayrıca bir dil eğitimi almanın gerekliliğinin farkındasınızdır. Hızlı, eğlenceli ve geçerli bir yabancı dil öğrenmek istiyorsanız American LIFE’a başvurabilirsiniz. Sıra dışı ve hayat boyu öğrenme avantajının sunulduğu merkezde yabancı dil öğrenmenin keyfini yaşarsınız.

American LIFE Kursları

Kurumsal bir kimlikle hizmet veren American LIFE, İngilizce ve Almanca başta olmak üzere Rusça, Flemenkçe, İspanyolca, Fransızca dil eğitimleri veriyor. Kursiyerler daha çok İngilizce ve Almanca dillerine rağbet ettiklerinden bu dil eğitimlerinde daha fazla seçenek sunuluyor. İngilizce dil eğitimi almak istediğinizde;

  •  Genel İngilizce,
  •  Çocuklar için İngilizce,
  •  Kurumsal İngilizce,
  •  Online İngilizce,
  •  Sınav İngilizcesi eğitimlerinden birini seçebiliyorsunuz.

Almanca öğrenmek istediğinizde de Genel Almanca ile Aile Birleşimi eğitimlerinden birine başvurabiliyorsunuz. Aile Birleşimi, Almanya hükümetinin aileleri bir araya getirmek için uyguladığı bir sistemdir. Almanya’da çalışan eşinizin yanına gitmek istediğinizde en az A1 düzeyinde Almanca bilmeniz şartı bulunuyor. American LIFE, A1 düzeyinde dil eğitimi vererek, rahatlıkla Almanca öğrenmenizi sağlıyor.

American LIFE Eğitim Sistemi

American LIFE da hangi dil eğitimi alırsanız alın, standart olarak ART eğitim sistemine tabi tutuluyorsunuz. Yani, dil eğitim kurumlarında gördüğünüz klasik eğitim sistemini görmüyorsunuz. Ders öncesi/sonrası egzersizlerle, rehber öğretmen takviyesiyle, etkinlik kulüpleriyle eğlenceli ve kolay bir şekilde dil eğitimini alıyorsunuz.

ART eğitim sistemi, uzaktan kontrol sistemidir. Mobil uygulama sayesinde sürekli olarak dil öğreniminiz kontrol ediliyor. Eksik ve yetersiz durumlarda rehber öğretmenden randevu alarak, bireysel çalışma yapabiliyorsunuz.

American LIFE eğitim sisteminde fotokopiler, sıradan ders anlatımlar, sürekli değişen öğretmen kadrosu, dersle sınırlı öğretim bulunmuyor. Seviyenize uygun ortamda, alanında uzman ve profesyonel eğitimciler eşliğinde yaşayarak öğreniyorsunuz. Gramer ağırlıklı, teorik eğitim yerine konuşarak, pratik yaparak dil eğitimi alıyorsunuz.

Etkinlik Kulüplerine İstediğiniz Zaman Katılabilirsiniz

Öğrendiklerinizi pekiştirmek, kendinizi geliştirmek için okuma, yazma, konuşma, dinleme, gramer kulüplerine katılabilirsiniz. Bunun en güzel yanı da şehir değiştirseniz bile bulunduğunuz yerdeki şubeye gidip, etkinliklere katılabilirsiniz.

Online Dil Kurslarına Katılabilirsiniz

Kursa gitmeye vaktiniz olmayabilir. Ekran başında, birebir öğrenmenin sizin için daha faydalı olduğunu düşünebilirsiniz. İstediğiniz yer ve zamanda dil eğitimi almak isterseniz online dil kursları aradığınız fırsat olabilir. Online kurslarda da ART eğitim sistemi kullanılıyor. Rehber öğretmeniniz ders öncesi ve sonrası egzersiz vererek, takibinizi yapıyor. Böylece eğitim sürecinizi yakından takip etmiş oluyor.

Etkinlik kulüpleri, online dil eğitimi alan kursiyerlere de açıktır. Okuma, yazma, dinleme, konuşma ve gramer etkinlikleri online eğitim alan kursiyerler için de düzenlenmektedir. Online dil eğitimi alan öğrencilerin bir avantajı da istedikleri bir şubeye giderek etkinliklere katılabilmeleridir. Böylece öğrendiklerini gerçek bir ortamda deneyimleme şansına sahip olabiliyorlar.

Yaşam Boyu Öğrenmeye Devam Ediyorsunuz

Yabancı dil eğitiminizi ister şubeden isterseniz online olarak alın, kursunuz bittiğinde American LIFE’la olan ilişkiniz bitmiyor. American LIFE “+more” uygulamasıyla ömür boyu kulüplere katılma hakkınız bulunuyor. Yani, herhangi bir American LIFE şubesine giderek okuma, yazma, dinleme, konuşma, gramer etkinliklerinden birine ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Bunu da sınırsız bir şekilde ömür boyu yapabiliyorsunuz.

Dil Kurslarına Nasıl Katılabilirsiniz?

İhtiyacınız olan yabancı dil eğitimini almak istediğinizde www.americanlife.com.tr adresine girebilirsiniz. Ana sayfada yabancı dil seviyenizi ölçen test bulunuyor. Bunu çözerek seviyenizi belirleyebilir, böylece hangi aşamadan başlayabileceğinizi görebilirsiniz. Bilgi formunu doldurarak veya telefonla iletişime geçebilir, kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.
Dil Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın