İngilizce Konuşma Kursu

İngilizce Konuşma Kursu

Genel Bakış

İngilizce, dünyanın konuştuğu ortak dil haline geldi. İnternet ve teknoloji sayesinde sınırlar da ortadan kalkınca, İngilizce bilmek, öğrenmek daha önemli hale geldi. Okullarda tatmin edici öğrenmenin gerçekleşmediği günümüzde insanlar daha ziyade eğitim kurumlarında öğrenme yoluna gidiyorlar. Günlük hayatta İngilizceyi rahat konuşmak, konuşulanı anlamak istiyorsanız American LIFE size bu fırsatı sunuyor.

American LIFE İngilizce Kursları

American LIFE, kurumsal kimlikle, verdiği dünyanın her yerinde geçerli sertifikasıyla ihtiyacı olanlara İngilizce eğitimi veriyor. Hangi seviyede ve alanda İngilizceye ihtiyacınız varsa, o alanda eğitim alıyorsunuz. Örneğin şirketiniz uluslararası çalışıyor. Yurt dışı firmalara sunum yapmak, gelen misafirleri karşılamak için “Kurumsal İngilizce” diğer adıyla “İş İngilizcesi” eğitimi alıyorsunuz.

Başvuracağınız kurumlar, İngilizce seviyenizi gösterir belge isteyebiliyor. Bununla birlikte IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL sınavlarına ciddi şekilde hazırlanmak istediğinizde “Sınav İngilizcesi” eğitimi alabilirsiniz. Kısacası turizmde, iş hayatında, günlük hayatta İngilizce sıklıkla karşınıza çıkan bir dildir. Yeni bir dil öğrenmek, farklı kültür ve insanlarla tanışmak istediğinizde American LIFE her yaş gruptan insana bu fırsatı sağlıyor.

American LIFE İngilizce Eğitimi

Eğitim kurumlarında verilen İngilizcenin tam olarak öğrenilememesinin sebebi gramer ve teorik ağırlıklı verilmesidir. American LIFE bu kalıpların dışına çıkarak ART, Türkçesiyle uzaktan kontrol sistemini uyguluyor. Bu sistemde yaşayarak, uygulayarak, pratik yaparak hem öğreniyor hem de kendinizi geliştiriyorsunuz.

İngilizceyi sadece ders saatleri sırasında öğrenmiyorsunuz. Akıllı mobil cihazınıza indirdiğiniz mobil uygulama sayesinde hem ders öncesi hem de ders sonrası egzersizlerle tam öğrenme gerçekleştiriyorsunuz. Öğrenme bununla da sınırlı kalmıyor. Rehber öğretmeniniz takibinizi yaparak, eksik öğrenme veya kendinizi geliştirme aşamasında bireysel takviye/eğitim vererek, istenilen seviyeye gelmenizi sağlıyor.

İngilizce Konuşma Kursu Uygulama Destekli İngilizce Eğitimi

American LIFE Konuşma Kursu

İngilizce eğitimi alan birçok kişinin ortak sıkıntısı konuşulanı anlamalarına rağmen, bir türlü tam olarak İngilizce konuşmayı sağlayamamalarıdır. Bunun en büyük nedeni öğrendikleri İngilizceyi günlük hayata indirgememeleri ve bolca pratiğe dayalı eğitim almamalarıdır.

American LIFE, İngilizce eğitimde konuşma ağırlıklı bir program yürütüyor. Çünkü öğrendiğinizi günlük hayata tatbik etmedikçe ne öğrendiğinizin bir önemi bulunmuyor. Bu nedenle “Konuşma Kulübü” etkinliğini uyguluyor. İster kurs süresiniz devam etsin isterseniz kurs eğitiminiz sona ersin. Hangi yerleşim yerinde olursanız olun, bir American LIFE şubesine giderek, konuşma kulübüne katılabilirsiniz.

Konuşma kulübü, öğrendiklerinizi pratiğe dökebileceğiniz bir etkinliktir. Burada İngiliz/Amerikan/Türk eğitmenler, kursiyerlerle birlikte günlük hayata dair konuşmalar sergileyebilirsiniz. Ortam klasik bir sınıf havası sergilemediğinden, herhangi bir sıkılma ve strese girmeden eğlenerek öğrenmenin keyfini yaşıyorsunuz.

Ömür Boyu İngilizce Konuşma Kursu

American LIFE İngilizce konuşma kursu, öğrenmenizi, eğitiminizi sadece kurs süresiyle sınırlı tutmuyor. Sosyal farkındalık oluşturarak öğrenmenizi, kendinizi geliştirmeyi yaşam boyu sürdürme fırsatı sunuyor. Bu uygulamada, kurs süreniz bitse bile eğitim kurumuyla irtibatınız kesilmiyor. Başka bir yerleşim yerine taşınsanız bile oradaki şubeye giderek konuşma kulübüne katılabiliyorsunuz. Hem de bunu ücretsiz ve ömür boyu yapabiliyorsunuz. Böylece hem öğrendiğinizi unutmamış hem de kendinizi geliştirmiş oluyorsunuz.

Konuşma kulübüne katılmak istediğinizde bulunduğunuz yerdeki şubeye irtibata geçiyorsunuz. Adınızı listeye yazdırmanız yeterlidir. Etkinlik saatinde hazır bulunup, öğrendiklerinizi pratiğe dökebilirsiniz.

Online Konuşma Kursuna Katılabilirsiniz

Yoğun günlük hayatınızda İngilizce konuşma kursuna katılma vaktiniz olmayabilir. Zamanı ve süreyi kendiniz planlayarak, online olarak da İngilizce konuşma eğitimi alabilirsiniz. Rehber öğretmeninizle pratik konuşma eğitimi alabilir, online konuşma kulübüne katılarak öğrendiklerinizi tatbik edebilirsiniz.

Konuşma Kursu Eğitimi Nasıl Alabilirsiniz?

American LIFE’ın Türkiye’nin genelinde ve yurt dışında şubeleri bulunuyor. Kursa kayıt olmak, aklınızdaki soruları sormak için www.americanlife.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. İsterseniz 0262 321 11 99 irtibat numarasından iletişime geçebilirsiniz.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.
İngilizce Konuşma Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın