İngilizce Kursu Sertifikamız Southwest Minnesota University’de de Geçerli

İngilizce Kursu Sertifikamız Southwest Minnesota University’de de Geçerli

İngilizce Kursu Sertifikamız Southwest Minnesota University’de de Geçerli

American LIFE Dil Okulları, yurtdışında prestijli kurumlarla çözüm ortaklığı yaparak faaliyet göstermeyi prensip edinmiştir. Öğrencilerimize sağladığımız eğitim materyalleri, yurtdışı eğitim hizmetleri için anlaştığımız kurumlar, pilotluk eğitimi gibi konulardaki iş birliklerimiz hep kendi alanındaki en iyi kurumlar ile yapılmıştır. American LIFE Dil Okulları, bu bağlamda öğrencilerine komple hizmet sunan, kariyerlerini de farklı yönlere çevirebilmelerini sağlayan hizmet anlayışıyla benzersiz bir İngilizce kursudur. Öğrencilerinin birer dünya vatandaşı olma hedefleri konusunda üzerine düşen sorumluluğu yerine getirmek adına her türlü adımı atmaya devam eden American LIFE Dil Okulları, bu konuda İngilizce kursu sektöründe eşsiz bir yere sahiptir.

American Life Dil Okullarının yaptığı çözüm ortaklıkları arasında yurtdışı üniversitelerle yapılmış anlaşmalar da vardır. Pek çok yurtdışı üniversite American LIFE İngilizce kursu C1 eğitim sertifikasını TOEFL veya IELTS skoru yerine kabul etmektedir. American LIFE’ın sertifikasının dil belgesi olarak kullanılması anlaşmaları dünyanın en prestijli üniversiteleriyle artarak devam etmektedir. Bu konuda da American LIFE Dil Okulları İngilizce kursu sertifikasının bir benzeri yoktur.

Son olarak, American LIFE Dil Okullarının sertifikasını kabul eden üniversiteler arasına Southwest Minnesota State University (SMSU) de katılmıştır. SMSU; American LIFE Dil Okulları İngilizce kursu C1 sertifikasını IELTS sınavı yerine kabul etmeye başlamıştır. SMSU, öğrencilerini hem kişisel hem de profesyonel olarak başarılı bir hayata hazırlamak için yüksek kaliteli eğitim sunan bir devlet üniversitesidir. Yüksek bir ulusal sıralamaya sahip olan SMSU, geleceğin liderleri, düşünürleri ve girişimcileri haline gelen akademisyenler yetiştiren, tercih edilen bir üniversitedir. 60 lisans, 5 lisans üstü, 5 de ön lisans programı bulunan SMSU, Minnesota’nın en güvenlikli okulu sıralamasında birinci, ABD’deki en uygun fiyatlı lisans dereceleri arasında yedinci seçilmiştir. Okuldaki kampüs hayatı da öğrencilere unutamayacakları bir eğitim hayatı yaşamalarını sağlayacak şekildedir. Sosyal ve spor alanındaki imkanlar her öğrencinin hayallerini süsleyebilecek niteliktedir.

Southwest Minnesota State University hakkında detaylı bilgi almak isteyen öğrencilerimiz bilgi iletişim formunu kullanarak yurtdışı eğitim danışmanlarımızın kendilerine ulaşmasını sağlayabilirler.

Detaylı bilgi için arayalım?
Platformunuzu seçin ve paylaşın.
İngilizce Kursu Sertifikamız Southwest Minnesota University’de de Geçerli Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın