İngilizce Seviye Belirleme Testi

İngilizce Seviye Belirleme Testi

İngilizce Seviye Belirleme Testi

İngilizce seviye belirleme testi yani seviye tespit sınavları kursa başlamak istediğiniz zaman yapılacak ilk uygulamadır. İsteyenlerin bu sınava online olarak da katılabilmeleri mümkündür. Uzman eğitimciler sınavlarınızı en kısa sürede inceler ve sonuçları bildirir. Bu uygulamayla öğrencilerin seviyeleri belli olduktan sonra aynı seviyedeki öğrenciler birlikte eğitim alırlar. Böylelikle hedefleri ve seviyeleri aynı olan öğrenciler daha hızlı bir şekilde kaliteli bir eğitim sürecine başlarlar.

İngilizce seviye tespit sınavına katılan öğrencilere ikinci olarak hedefleri sorulmaktadır. Bu süreçte hedefleri belirlenen öğrenciler aynı seviyedeki öğrencilerle birlikte eğitim alırlar. Tüm bu uygulamaların amacı daha iyi bir hizmet kalitesiyle etkili ve amaca yönelik bir eğitim sunmaktır. Bu hizmet anlayışıyla American LIFE Dil Okulları için her öğrenci değerlidir ve hedefleri önemlidir.

İngilizce seviye tespit sınavları için kurs merkezlerine gidebileceğiniz gibi online olarak da katılabilirsiniz. American LIFE Dil Okulları kurs merkezleri şuan için Türkiye’de 26 ilde bulunmaktadır. Özellikle İstanbul’da bulunan 12 adet şubesiyle öğrencilerin daha rahat ulaşım sağlayabilmeleri için merkezi lokasyonlarda eğitim hizmeti vermektedir. Size en yakın kurs merkezine giderek seviye tespit sınavına katılabilirsiniz. Ayrıca kursa başladıktan sonra lokasyon veya herhangi bir olumsuz durum sebebiyle kurs merkezinizi değiştirmek isterseniz de bu mümkündür. American LIFE Dil Okullarının hizmet verdiği tüm il ve ilçeler arasında değişiklik yapma hakkınız bulunmaktadır.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.
İngilizce Seviye Belirleme Testi Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın