İstanbul Almanca Aile Birleşimi Kursu

İstanbul Almanca Aile Birleşimi Kursu

İstanbul Almanca Aile Birleşimi Kursu

Almanca Aile Birleşimi Kursu bir diğer adıyla A1 Start deutsch 1 kursu sonrasında alınan yeterlilik sertifikası bir nevi Almanya giriş vizesi olarak da görülebilir. Eşi Almanya’da ikamet ediyor iken eşinin bulunduğu yere yerleşme talebinde bulunan diğer ülke vatandaşlarının girmekle yükümlü olduğu Aile Birleşimi Sınavında başarıya ulaşmak için en doğru adres İstanbul merkezli olan American LIFE Almanca Aile Birleşim Kursudur.

Deneyimli ve uzman kadrosu ile yıllardır yabancı dil eğitimi veren kursta Almanya’ya gidebilmek için gerekli olan derecede dil eğitimi verilmesinin yanında oradaki yaşama, alışkanlıklara ve yaşam kültürüne kolay bir şekilde alışabilmeleri adına da öğrenciler ile birebir ilgilenilmektedir.

Almanca Aile Birleşimi Hayal Değil

İstanbul Almanca Aile Birleşimi Kursu

İstanbul Almanca Aile Birleşimi Kursu

İstanbul’un en prestijli ve köklü yabancı dil eğitimi kursu ile aile birleşimi artık hayal değil. Her yaş ve her seviye grubunda bulunan kişiler bu kursa başvurabilir. Uzun yıllar boyunca yabancı dil eğitiminde büyük başarılara imza atmış olan kurs, sosyal yaşamda karşılaşılabilecek en önemli diyalogları ve gerekli kelime bilgisini en az A1 ( başlangıç seviyesi) olacak şekilde öğrencilere aktarmaktadır.

Son dönemlerde hızla artış gösteren ve eğitim kalitesi asla canlı birebir eğitimlerle kıyaslanamayacak olan pek çok online yabancı dil eğitimi bulunmakta. Ancak bu şekilde uzaktan eğitim veren kurumlar, yabancı dil eğitimi almak isteyen kişilere tam anlamı ile fayda sağlamamaktadır. Çünkü bir yabancı dili öğrenebilmek karşılıklı pratik yaparak ve eğitimci ile sürekli yüz yüze iletişim sayesinde mümkün olabilir. Her öğrenci ile ayrı ayrı ilgilenen uzman eğitimciler, bu gerekliliği gerçeğe dönüştürmektedirler.

Almanca Aile Birleşimi Sınavı Artık Çok Kolay

Almanya’daki sevdiklerine kavuşmak için her yaşta öğrencinin katılmak zorunda olduğu Aile Birleşim Sınavı, dört aşamadan oluşmaktadır. Bunlar; Almanca Konuşma, Okuduğunu Anlama, Yazma ve Dinlemedir. İstanbul merkezli olarak yabancı dil eğitimini sürdürmekte olan American LIFE İstanbul Aile Birleşimi Kursunda eğitiminizi tamamlayıp yeterlilik belgenizi aldığınız takdirde; günlük hayattaki kalıplaşmış diyalogları anlayabilecek, yapılan konuşmaları ve ilanları anlayabilecek, saatleri rakamları ve fiyatları zorlanmadan okuyabilecek bir seviyeye gelmiş olacaksınız. Bu sınavda başarılı olup sevdiklerinize kavuşabilmek için American LIFE İstanbul Aile Birleşimi Kursuna gelip, uzman bir eğitim içi kaydınızı yaptırmanız yeterli.

Detaylı bilgi için arayalım?
Platformunuzu seçin ve paylaşın.
İstanbul Almanca Aile Birleşimi Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın