Kariyer Planlamasında İngilizcenin Önemi Nedir?

Kariyer Planlamasında İngilizcenin Önemi Nedir?

Genel Bakış

İngilizce dünya üzerinde en çok kullanılan bir dil olarak kabul edilmektedir. İster özel yaşamda ister iş hayatında İngilizce bilmek ve konuşabilmek hayat kolaylaştırıcı unsurdur. İşletmelerin çalışanlarından beklediği nitelikli personel tanımlamasında İngilizce büyük yer tutmaktadır. Kariyer için İngilizce öğrenmek isteyenlere en güvenli adres www.americanlife.com.tr/ dir.

Vakit kaybetmeden kaydınızı oluşturarak eğitim almaya başlayabilirsiniz. Kurum eğitimcilerinden alacağınız eğitim sürecinde profesyonel yaklaşımla güler yüzlü, iletişim gücü yüksek eğitimcileri tanıma şansı yakalayabilirsiniz. Bireysel olarak ilgi alanı ve kariyer planına göre eğitim alabilme avantajlarından yararlanabilirsiniz.

İngilizce Eğitimi Nasıl Alınır?

İngilizce eğitimi alarak kariyerinde atılım yapmak isteyenler için iş ingilizcesi ilk seçenek olabilmektedir. İngilizce eğitimi alırken bazı Kriterler göz önünde bulundurulmalıdır. İşletmelere özel olarak sunulan İngilizce dil eğitimleri meslek ve kariyer konumuna göre farklılık gösterebilmektedir.

Amerikan LIFE iş İngilizcesi türleri, satış-pazarlama, insan kaynakları, iş yazışmaları, toplantı ve müşteri hizmetleri gibi bölümler halinde ayrılmaktadır. Finans, iş yaşamında sosyalleşme, muhasebe- genel İngilizce olarak farklı gruplara ayrılmaktadır. www.americanlife.com.tr/ adresini günün her saati ziyaret ederek size uygun seçeneği öğrenerek eğitim almaya başlayabilirsiniz.

Kariyer odaklı İngilizce öğrenmek isteyenler güvenle başlayıp meslek alanında arzu ettiği hedefe ulaşabilmektedir. İş İngilizcesi kurslarına fiziki olarak katılabileceğiniz gibi online olarak da katılabilirsiniz.

Amerikan LIFE katılımcısı olma ayrıcalığı Halk Eğitim merkezlerinden alınacak eğitimlere göre eğitim kalitesiyle farkını yansıtmaktadır. İş İngilizcesi öğrenmek istiyorsanız siz de bu ayrıcalıktan yararlanabilirsiniz.

Kariyer İçin İngilizce Avantajları

Yeni bir işe giriş yapmak isteyen ya da mevcut mesleğinde yükselmek isteyenler için İngilizce öğrenmek büyük fayda sağlayacaktır. Kariyer için İngilizce evrensel alanda çalışabilme olanağına kavuşmaktadır. İster işletme sahibi olun ister çalışan olun, iş İngilizcesi yolunuzu açacaktır. İşletmelerde İngilizce biliyor olmanın avantajları;

 • Yabancılarla kolay iletişim kurabilmek,
 • Ulusal ve uluslararası toplantılar, yazışmalar düzenleyebilmek,
 • İşletme sahibi ve çalışanın akıcı İngilizce konuşabilmesini sağlamak,
 • İşletmelerin kurumsal İngilizce bilen personelle çalışmaya öncelik vermesi,
 • Yabancı müşteri ya da işletmelerle e-mail sunumları, toplantı metinleri ve şirket raporları hazırlayabilme,
 • İngilizce olarak iş görüşmeleri yapabilmek gibi büyük avantajları bulunmaktadır.

Ancak kariyer için İngilizce öğrenmeye başlamadan önce kurum ve eğitimcileri hakkında bilgi alınmalıdır. Bu nedenle “bir lisan, bir insan” söylemi haklı çıkmaktadır. İngilizce eğitimi sayesinde sahip olacağınız özgüven ruhsal olarak da kişiye yükseliş kazandıracaktır. İngilizce ekiple çalışarak evrensel alanda söz sahibi olmak işletmelere ticari konfor ve ekonomik kazanç sağlamaktadır.

Kariyer Amaçlı İngilizce Eğitimi Konular

İş İngilizcesi öğrenmek isteyenler için yüz yüze ve uzaktan eğitim olanağı bulunmaktadır. Kurum, iş dünyasında gerekli olan konularda özel içerikli kariyer odaklı ingilizce eğitimleri planlamaktadır.

Sorun varsa çözüm üretilmelidir. Fakat bilmediği ve anlamadığı konuya kimse çözüm üretemez, bu nedenle İngilizce öğrenerek çözüm üretici olarak konum alabilirsiniz. Kariyer odaklı İngilizce konuları;

 • Yabancı müşterileri karşılama ve nitelikli iletişim kurma,
 • İş yazışmaları,
 • İşletmelerde iletişim,
 • Pazarlık,
 • Uluslararası Ticaret konuları,
 • Mülakat becerisi,
 • Sunum hazırlama,
 • Ürün tanıtımı,
 • Reklam ve tanıtım çalışmaları,
 • Liderlik,

Telefon İngilizcesi gibi kendinize uygun farklı eğitimlere katılabilirsiniz.

İş İngilizcesi, orijinal adı, Tailor Made Business English olan eğitimlere katılarak hedefinize ulaşabilir güvenle kariyer odaklı İngilizce öğrenebilirsiniz. www.americanlife.com.tr/ zaman sınırsız çalışmaktadır. Uygun fiyata yüksek kalite İngilizce eğitimi adresiniz olarak bulunduğunuz yerden destek alabilirsiniz.

Ayrıca genel İngilizce kursu, kurumsal İngilizce ve Online İngilizce kurslarına da katılabilirsiniz. Çalışma yaşamı içinde bulunanlar için online eğitimler büyük fayda sağlamaktadır. American Life uzun yılların deneyim ve tecrübesiyle, yetiştirdiği sayısız müşteri memnuniyetiyle yoluna devam etmektedir.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.
Kariyer Planlamasında İngilizcenin Önemi Nedir? Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın