Kariyer İçin İş İngilizcesi Kursu

Kariyer İçin İş İngilizcesi Kursu

Kariyer İçin İş İngilizcesi Kursu

Kariyer için iş İngilizcesi kursu almak isteyenler için en doğru adres American LIFE Dil Okullarıdır. Çünkü American LIFE Dil Okullarında uzman eğitimcilerin verdiği derslerde öğrenilen İngilizce akılda kalıcı olmaktadır.

Günümüzde kariyerinde ilerlemeyi hedefleyenlerin bilmesi gereken ikinci bir dil mutlaka olması gerekmektedir. Bu dil genellikle global dil olan İngilizce olmaktadır. İngilizceyi kariyer hedefinde bir basamak olarak kullanmak isteyenlerin meslekleri göz önünde tutularak eğitime başlanır. Kişilerin meslekleri ile alakalı terimler üzerinden eğitim verilmektedir. İşyerlerinde günlük olarak kullanabilecekleri terimlerle öğrendikleri bilgileri sürekli pekiştirerek unutmadan İngilizceyi öğrenmeleri sağlanmaktadır. Bu sayede etkili ve akılda kalıcı bir şekilde İngilizce öğrenilmektedir.

Kariyer hedefleyenler için veya iş yerinin eğitimi zorunlu tuttuğu İngilizce eğitimin adı iş İngilizcesidir. İş İngilizcesi için şirketin kursa göndermiş olduğu bireylere önce seviye tespit uygulaması yapılmaktadır. Uzman eğitimcilerin incelediği sınav sonuçlarına göre kursa başlangıç seviyeniz değerlendirilmektedir. Böylelikle aynı seviyedeki ve iş kategorisindeki diğer bireylerle birlikte eğitim verilmektedir. Aynı mesleki eğitime sahip kişilerden oluşan küçük gruplarda yapılan pratikler de oldukça etkili olmaktadır. İş İngilizcesinde kişilerin kariyerlerine göre işiyle ilgili kullanabilecekleri kelimeler içerikli bir program hazırlanır. Derslerde bu program doğrultusunda ilerlenir. Burada kişilerin günlük iş hayatında kullanabilecekleri kelimelerle eğitim hedeflenir. Çünkü gün içinde tekrar edilen kelimeler daha akılda kalıcı olmaktadır.

Kariyer planı yapanlar için iş İngilizcesi kursu mutlaka alınması gereken eğitimlerden biridir.

Özellikle kariyerinde yurt dışı hedefleri olanların en az bir dil öğrenmesi gerekliliğinden dolayı öncelikli olarak İngilizce eğitim almaları gerekmektedir. Ayrıca American LIFE da bir kere İngilizce eğitim alanlar ömür boyu plus more derslerine katılabilirler. Öğrencisine sahip çıkan bir eğitim anlayışına sahip olan American LIFE Dil Okulları yaşam boyu İngilizce eğitimle öğretilen dilin unutulmamasını sağlar. Ömür boyu eğitimlerle amaç; okuma, yazma ve dinleme becerilerinin kaybedilmesine izin verilmeden sürekli eğitimle kalıcı olmasını sağlamaktır. Ayrıca art eğitim sistemi mobil uygulaması ile de ömür boyu eğitim desteği vermektedir.

Detaylı bilgi için arayalım?
Platformunuzu seçin ve paylaşın.
Kariyer İçin İş İngilizcesi Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın