Konuşarak İngilizce Öğren

Konuşarak İngilizce Öğren

American LIFE ile Konuşarak İngilizce Öğren

American LIFE Dil Okullarında Konuşarak İngilizce öğren programları bulunmaktadır. Bu programlarda öğrencilere İngiliz eğitmenler veya anadili seviyesinde İngilizce bilgisine sahip eğitmenler ile eğitim verilmektedir. Bu eğitim şekliyle teorik olarak eğitim verilmek yerine öğrencilerin akıcı olarak İngilizce konuşabilmelerini amaçlayan eğitim verilmektedir.

American LIFE ile konuşarak İngilizce öğren programı ile teorikte öğrenilen fakat kullanılmayan bilgiler yerine günlük hayatta kullanılan kelimeler öğrenilmektedir. Günlük hayatta kullanılan kalıpların ve kelimelerin öğrenilmesi, öğrenilen bilginin akılda daha kalıcı olmasına neden olmaktadır. Böylelikle öğrenilen İngilizcenin unutulma olasılığı da düşmektedir. Aynı zamanda bu yöntemle hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmek mümkün hale gelmektedir. Kolay ve hızlı bir şekilde İngilizce öğrenmenin en etkili yolu American LIFE ile konuşarak İngilizce öğren programlarına katılmakla başlar.

Eğitim süreci ve zamanlar öğrencinin isteğine göre değişmektedir. Online olarak alabildiğiniz bu hizmette istediğiniz gün ve saatte eğitim alabilmeniz mümkündür. Bu eğitim alanında da normal dil kurslarında belirlendiği gibi hangi alanda eğitim almak istediğiniz ve hedefleriniz belirlenir. İlk günden itibaren konuşmaya başladığınız bu eğitim sisteminde öğrenmenin kalıcı olması amaçlanır.

Dersler birebir olabildiği gibi grup olarak da verilebilmektedir. Alacağınız eğitimi seviyeniz ve hedefleriniz belirlemektedir. Uzman eğitimciler seviyeniz ve hedefleriniz doğrultusunda size özel bir program hazırlarlar. Böylelikle kısa zamanda hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Sınav İngilizcesi için de konuşarak öğren programına katılmanız mümkündür. Bu programda sürekli pratik yaparak sınav İngilizcesine hakim olmanız sağlanır. Genellikle İngilizce eğitimi almamış olanların tercih etmekte kararsız kaldığı konuşarak İngilizce öğren programı kişiye özel olarak hazırlanır. Dolayısı ile kişinin ihtiyaçları doğrultusunda eğitim programı hazırlanır ve uygulanır.

American LIFE Dil Okulları sürekli kendini geliştiren bir eğitim sistemine sahiptir. Dil öğrenmenin etkili yollarından biri de dili sürekli konuşmaktır. Bu nedenle American LIFE konuşarak İngilizce öğren programını geliştirmiştir. Bu program ile sıkılmadan etkili bir şekilde İngilizce öğrenmeniz mümkün hale gelmiştir.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.
Konuşarak İngilizce Öğren Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın