Neden American LIFE Edirne?

Neden American LIFE Edirne?

Neden American LIFE Edirne?

American Life Edirne şubesi, 2012 yılında kurulmuş ve kısa zamanda bölgemizde dil eğitimi sektörünün öncü ve yenilikçi kurumu haline gelmiştir. Genel İngilizce başta olmak üzere, Almanca, Rusça, Fransızca, İspanyolca, Bulgarca dil eğitimleriyle ilkokul, ortaokul, lise, üniversite öğrencilerine, çalışanlara, yabancı dil öğrenmek isteyen herkese; her bir eğitim döneminde 40’a varan sayıda eğitmen ile 1500 öğrenciye kolay ve hızlı bir şekilde yabancı dil öğrenme fırsatı sunarak dil öğrenme sürecinde büyük bir fark yaratmıştır. American Life Edirne şubesi, bu sayede Edirne’de İngilizce öğrenmek isteyenlerin ilk İngilizce kursu tercihi olmaya yıllardır devam etmektedir.

American LIFE Edirne

American LIFE Edirne

Genel yabancı dil eğitimlerinin yanı sıra, sınav hazırlık eğitimleri (IELTS, TOEFL, YDS, YÖKDİL, TIP DİL, PROFICIENCY (HAZIRLIK ATLAMA), PTE, YKS/YDT, ALMANCA GOETHE) programlarına hazırlık imkanı da sunarak, sınav hazırlık programlarında elde ettiği başarı oranı son derece yüksektir. İngilizce ve Almaca sınavları hazırlık eğitimlerinde, alanında uzman eğitmen kadrosuna sahip olan American Life Edirne şubesi, öğrencilerine başarı ve memnuniyet garantisi sunmaktadır.

American Life Dil Okulları, en iyi kaynaklar, dijital materyaller ve teknolojik donanımla hizmet verir. American Life ART sistemi sayesinde İngilizce kursu öğrencilerimiz en yoğun biçimde, öğrencilerin kendi kendine çalışmasını sağlayan bir sistemle İngilizce öğrenirler. Benzersiz olan bu sistem sayesinde öğrenciler randevu alarak öğretmenlerinden diledikleri gün ve saatte eğitim alabilirler.

American Life sertifikasını, ABD’nin önde gelen üniversitelerinden olan Concordia University, Virginia Wesleyan University, West Virginia State University, Soutwestern Minnesota State University gibi üniversiteler IELTS ya da TOEFL skoru yerine kabul etmektedirler. American Life Dil Okulları, öğrencilerine ömür boyu diledikleri şubede ücretsiz eğitim, bir şubede başlanan eğitimin bir başka şubede devam ettirilebilme imkânı, yurtdışı eğitim departmanı ile eğitime istenen bir ülkede devam edebilme şansı, sosyal aktiviteler ile sosyalleşerek yeni bir arkadaş çevresi kazanabilme imkânı, kişisel gelişim seminerleri sayesinde kariyerlerine katkı yapma ayrıcalığı gibi hizmetleriyle sektörümüzde farklı bir konumdadır. American Life Edirne şubesinde tüm bu ayrıcalıklardan faydalanmak için kurumumuza gelip eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

American LIFE Edirne İngilizce Almanca Rusça Fransızca İspanyolca Bulgarca Yabancı Dil Kursu

Web Site: americanlife.com.tr/edirne
Telefon: +90 (284) 235 70 70
E-posta: edirne@americanlife.com.tr
Adres: 1. Murat Mahallesi, Zübeyde Hanım Cd. No:4 Kat:1, 22100 Merkez/EDİRNE

Platformunuzu seçin ve paylaşın.
Neden American LIFE Edirne? Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın