ART

Active Remote Teaching

ART-ACTIVE REMOTE TEACHING

American LIFE Dil Okulları, geleneksel eğitim sistemi ile uzaktan eğitimin avantajlarını birleştiren ART projesiyle öğrencilerine çok yeni ve modern seçenekler sunuyor. Günümüzde, özellikle metropollerde insanlar eğitim almak için haftada birkaç gün belli bir kuruma gitmek için vakit bulamıyorlar. Belli bir kampüse bağlı olmayan uzaktan eğitim çözümleri ise çoğu öğrenci profilinin öğrenme tarzına uygun olmayan çözümler sunuyor. Tam da bu noktada American Life Dil Okulları’nın yeni eğitim sistemi olan ART devreye giriyor.

ART, Türkiye’nin 30’dan fazla şehrinde 50’yi aşkın merkezimizdeki kampüslerde sınıf eğitimini sunarken dijital platformu ile sizi her gittiğiniz yerde takip ettiği eğitim sistemidir. ART sayesinde sınıf içi derslerde ve +More aktivitelerinde dilinizi sınıf ortamında geliştirirken, dijital platformu ile aynı müfredatı takip ederek istediğiniz zaman ve ortamda çalışmalarınıza devam edebilirsiniz.

ART ile uzaktan eğitim ya da karma eğitim programlarına katılan öğrencilerimiz, American Life sertifikası alacaklar ve sertifikamızın getirdiği ayrıcalıklara sahip olacaklar. “Sertifikamız Concordia University, Alvernia University, Virginia Wesleyan University, West Virginia State University gibi ABD’nin köklü üniversiteleri tarafından TOEFL ya da IELTS skoru yerine kabul gören çok itibarlı bir belgedir.”

American LIFE ile uzaktan eğitim almanın bir ayrıcalığı da bu eğitimi aldıktan sonra bir ömür boyu istediğiniz şubemizdeki +more derslerine ve sosyal aktivitelere katılabilecek olmanızdır. +more dersleri sayesinde öğrendiğiniz İngilizceyi unutmaz, sosyalleşmeye devam edersiniz.