American LIFE Dil Okulları Seviye Tespit Sınavları

American LIFE Dil Okulları Seviye Tespit Sınavları

Genel Bakış

Online İngilizce Almanca Rusça Seviye Tespit Sınavları

American LIFE Dil Okulları online seviye tespit sınavları tüm öğrencilere uygulanmaktadır. Çünkü eğitimler öğrencinin seviyesine göre gruplandırma yapılarak verilmektedir. American LIFE için tüm öğrenciler ve hedefleri değerlidir. Bu sebeple American LIFE, hedeflerine ve ihtiyaçlarına göre gruplandırma yaparak en iyi eğitimi vermeyi hedefler.

American LIFE’da İngilizce, Almanca ve Rusça seviye tespit sınavları bulunmaktadır. Sınavlara online girebildiğiniz gibi kurs alacağınız okulda da girmeniz mümkündür. Seviye tespit sınavından sonra hedefleriniz doğrultusunda en iyi sonuçları alabilmeniz için uzman eğitimci kadrosu size özel müfredat programlar ve eğitime başlanır.

Online İngilizce Seviye Tespit Sınavı

İngilizce seviye tespit sınavı hangi düzeyde eğitim alacağınızın belirlenmesi için girmeniz gereken bir sınavdır. Sınava isterseniz online olarak katılabilir, isterseniz de kurs merkezlerinde katılabilirsiniz. Uzman eğitimcilerin incelediği sınavlarınızın sonuçlarını en kısa sürede alabilirsiniz. İncelenen sınav sonuçlarına göre hangi düzeyde eğitim alacağınız ve hedefleriniz belirlenir. Bu süreçten sonra hedefleriniz ve aynı düzeydeki küçük gruplarla birlikte eğitim almaya başlarsınız.

İngilizce seviye tespit sınavları kendi aralarında amacınıza uygun olarak da ayrılmıştır. Yani ne için İngilizce öğrenmek istediğinizle de kurum yakından ilgilenmektedir. Çünkü İngilizce; genel İngilizce, iş İngilizcesi ve sınav İngilizcesi olmak üzere branşlara ayrılır. Önce hangi branşta eğitim görmek istediğinizi belirlemelisiniz. Daha sonra bununla ilgili olarak hangi seviyeden başlayacağınıza sınav sonuçlarına göre karar verilmektedir.

Online Almanca Seviye Tespit Sınavı

Almanca seviye tespit sınavı ücretsiz ve online olarak tüm kullanıcılara açıktır. Ayrıca kurs merkezlerinde de yine seviye tespit sınavına katılabilirler. Sonuçlar en kısa sürede açıklanır. İncelenen sınav sonuçlarına göre eğitim göreceğiniz seviye belirlenir. Hedefleriniz ve ihtiyaçlarınıza göre eğitim programınız uzman eğitimciler tarafından hazırlanır. Hedefleriniz doğrultusunda aynı seviyedeki küçük gruplarda eğitim almaya başlarsınız.

Almanca seviye tespit sınavları kendi aralarında amacınıza uygun olarak ayrılmıştır. Bunun anlamı Almanca’yı neden öğrenmek istediğinizle alakalıdır. American LIFE Dil Okulları’nda Almanca kursları; genel Almanca, Almanca aile birleşimi, Almanya’da çalışmak için Almanca kursu ve Almanca mesleki yeterlilik kursu gibi ihtiyaçlara göre çeşitlendirilmiştir. Dolayısı ile ihtiyacınız olan eğitimi alabilmek için doğru kurs tercihi yapmalısınız. İhtiyacınız olan kursu belirledikten sonra o kurs için seviye tespit sınavına girmelisiniz. Seviyeniz belirlendikten sonra belirlenen program doğrultusunda eğitimlere başlanmaktadır.

Online Rusça Seviye Tespit Sınavı

Rusça seviye tespit sınavı için ücretsiz online şekilde sınavlara katılabilirsiniz. Sınava isterseniz online olarak katılabilir, isterseniz de kurs merkezlerinde katılabilirsiniz. Uzman eğitimcilerin incelediği sınavlarınızın sonuçlarını en kısa sürede alabilmeniz mümkündür. İncelenen sınav sonuçlarınıza göre hangi düzeyde eğitim alacağınız ve hedefleriniz belirlenir. Bu süreçten sonra hedefleriniz ve aynı düzeydeki küçük gruplarla birlikte eğitim almaya başlarsınız.

Rusya’da bulunan çalışma olanakları ve iş gezileri gibi nedenlerden dolayı Rusça öğrenme isteği ortaya çıkmıştır. Rusça alfabesi bakımından öğrenmesi zor dillerden biridir. Fakat American LIFE Dil Okulları’nda uzman eğitimcilerle alınan eğitimlerle kolayca öğrenilmektedir. Seviye tespit sınavlarıyla belirlenen seviyenize göre eğitim programınız düzenlenir ve eğitime başlanır. American LIFE Dil Okulları hedeflerinizi dikkate alarak uzman kadrosuyla verdiği eğitimle hedeflerinize kolayca ulaşmanızı sağlar.

American LIFE Dil Okulları Seviye Tespit Sınavları Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Platformunuzu seçin ve paylaşın.
American LIFE Dil Okulları Seviye Tespit Sınavları Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın