Online İngilizce Özel Ders Fiyatları

Online İngilizce Özel Ders Fiyatları

Genel Bakış

İngilizce öğrenmek için birkaç noktaya dikkat edilmesi yeterli olacaktır. İngilizce seviyesini belirlemek ve Online İngilizce özel ders fiyatları tam hedef üzerinden ilerlemek sağlıklı olacaktır.

İngilizceyi Kendi Ana Diliniz Gibi Düşünün ve Online İngilizce Özel Dersi Değerlendirin

Beynin öğrenme merkezi siz neyi düşünürseniz onu algılamaktadır. Örnek vermek gerekirse İngilizce öğrenmenin kolay olduğunu düşünürseniz beynin öğrenme merkezi kolay olarak algılayarak daha çabuk kavramanız konusunda yardımcı olacaktır.

Bir kişi anadilini konuşurken zorlanmaz. Çünkü doğuştan itibaren aynı dile maruz kalmıştır. İngilizce dilini akıcı halde konuşmak için İngilizceye oldukça fazla maruz kalmak gerekir. Bunu yapmak için birçok alternatif bulunmaktadır. En geçerli ve zevkle yapılan eylem Film izlemek ve kitap okumak tercihler arasında baş sıralarda yer almaktadır.

İngilizceyi Öğrenmek İçin Online İngilizce Özel Dersi Hedefleriniz Arasına Alın

İngilizceyi asıl hedefleriniz arasında en üst seviyeye yükseltmeniz durumunda Kendi ana diliniz kadar önem verecek ve daha fazla zaman ayıracaksınız. Online İngilizce özel ders programlarıyla da pekiştireceksiniz

İngilizceyi Öğrenmek için Derslerinizi Kişiye Özel Alın Fiyatları Değerlendirin

Özel dersler İngilizce öğrenmek ve ilerletme konusunda oldukça etkilidir. American LIFE İngilizce eğitmenleri kişiye özel bir planlama yaparak doğru zamanlamayı öğrencisi ile birlikte hazırlamaktadır. Belirli periyodlarda seviye sınavları ile durum tespiti sağlayan American Life İngilizce Eğitmenleri öğrencileri ile birlikte hızlı ve kalıcı olarak İngilizceyi öğrenmenin keyfini çıkarmaktadırlar.

İngilizce öğrenirken kişilerin yaş aralığına göre dersler özel olarak American Life eğitmenleri tarafından düzenlenmektedir. Çocuk için İngilizce ve yetişkin öğrencilerin öğrenme seviyeleri farklı metotlar ile belirlenmektedir. Örnek vermek gerekirse; 3-7 yaş arası çocukların ilgisini çekeceği animasyon ve renkli ve sevecekleri çizgi karakterleri içerdiği dokümanlardan yararlanarak İngilizce kelime sayıları artırılmaktadır.

Oyun oynanarak veya küçük skeç, mini İngilizce piyesler ile cümle kurulması konusunda adımlar atılırken Yetişkinler için bireysel mülakat veya karşılıklı sohbet içeriğinde planlamalar gerçekleştirilmektedir.

İngilizce Eğitmenleri Pratik Yapın

Online İngilizce Özel Ders Sonrası Pratik Yapın

Online İngilizce Özel Ders Sonrası Pratik Yapın

American LIFE Özel ders eğitmenleri kendi öğrencisi için öncelikle seviye tespiti yapar ve İngilizce seviyesi tam olarak belirlenir. Ardından eksikler doğrultusunda teori ve pratik eğitimler birbirinin takip eder. Eğitmen öğrencinin performansına göre ara seviye sınavları düzenler.

Speaking, Reading ve Writing uygulamaları birebir özel ders şeklinde yapılması halinde oldukça fazla verim alınmakta ve İngilizce dilini ana dil gibi konuşma, okuma ve yazma olguları çok kısa zaman içerisinde tamamlanmaktadır.

Ders haricinde öğrencilerin günlük hayatında İngilizce film izlemesi, İngilizce kitap okuması, Şarkı dinlemesi öğrenme sürecini artıran olgular arasında yer almaktadır. Özellikle İngilizce filmler izlerken sesli İngilizce ve alt yazı İngilizce birlikte kullanılması halinde hem işitsel hem de görsel anlamda seviyesinin ilerlemesi sağlanacaktır.

Günlük hayat içerisinde de mümkün olduğu kadar İngilizce düşünmek ve İngilizce yanıt vermek ya da İngilizce yazmak pratik yapmanın ve pekiştirmenin diğer önemli adımları arasında yer almaktadır.

İngilizcesi ana dili olan kişiler ile konuşmak seviyenin artmasına çok faydası vardır. Çünkü Ana dili İngilizce olan bir kişi Türkçe konuşamayacağından dolayı Öğrenci anlaşmak için kendisini zorlayacaktır. Bu durum kelime hazinesinin zenginleşmesine ve daha akıcı İngilizce konuşmasına yardımcı olacaktır.

İnternet üzerinden İngilizce konuşmak ve pratik yapmak için portallar bulunmaktadır. Bu portal içerisinde birebir konuşma egzersizleri de yapılabilmektedir.

American LIFE eğitmenleri online speaking dersleri için danışanlarına yardımcı olmaktadır.

İngilizce Seviyesine Göre Film İzlemek

İngilizce başlangıç seviyesinde olan danışanlar American Life eğitmenlerinin tavsiye edeceği seviyelere uygun filmleri izlemeleri halinde oldukça fayda sağlayacaktır. Unutulmamalıdır ki seviye üzerinde film izlemek ve kitap okumak anlamayı ve algıyı zorlaştıracağı için öğrenme azmini de azaltacaktır. Bu sebeple seviyeye uygun araçları kullanmak bu anlamda oldukça önemlidir.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.
Online İngilizce Özel Ders Fiyatları Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın