YDS Hazırlık Kursu

YDS Hazırlık Kursu

American LIFE YDS Hazırlık Kursu

American LIFE sınav İngilizcesi ile tüm sınavlara hazırlanmanız mümkün. Alanında uzman öğretmenler eşliğinde sınavda çıkabilecek sorular çözerek YDS hazırlık kursları eğitimi verilmektedir. Bu sebepten American LIFE Dil Okulları YDS hazırlık kursu başarı oranları %80 üzerindedir. Kursta okuma, gramer ve kelime eğitimlerinin yanı sıra soru çözümü ve test teknikleri eğitimleri de verilmektedir. Seviyeleri belirlenen öğrenciler alt ve üst gruplar olmak üzere gruplandırılır.

Özellikle sınav eğitimi konusunda uzmanlaşmış eğitimci kadrosuyla American LIFE Dil Okulları YDS hazırlık kursu eğitimleri ile başarı kaçınılmazdır. American Dil Okulları YDS hazırlık kurslarında hazırlananların Sınavlarda başarı oranı yüzde seksen üstünde olduğundan belirlenen hedeflere ulaşılmaktadır. Öğrencilerin Modern sınıflarda ve küçük gruplarda alacağı kaliteli ve iyi bir eğitim ile YDS sınavı için endişelenmelerine gerek kalmaz.

YKS-YDT Hazırlık Kursu

American LIFE Dil Okulları YKS-YDT hazırlık kursları öğrencilere genel İngilizce bilgisi değil de sınava yönelik taktiksel ağırlıklı eğitim vermektedir. YKS-YDT sınavı İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinde yapılmaktadır. Sınava girecek olan öğrencilerin İngilizce alt yapıları vardır. Kurslarda daha taktiksel çalışmalarla performans arttırma amaçlanır. Test teknikleri ve soru çözümleriyle alanında uzman eğitimciler eşliğinde sınavlara en iyi şekilde hazırlamaktadırlar.

Sınava hazırlık kursu için Öncelikle seviye tespit sınavı yapılmaktadır. Seviye tespit sınavında belirlenen aynı düzeydeki gruplarla aynı hedefler doğrultusunda eğitim verilmektedir. Öğrenciler hazırlık süreci boyunca aktivite derslerinden ücretsiz ve sınırsız olarak yararlanabilmektedirler. Ayrıca birebir eğitim almak isteyen öğrenciler için de birebir eğitim söz konusudur. Ancak bunun için öğrencilerin randevu almaları gerekmektedir. Bu şekilde rehber öğretmen eşliğinde birebir eğitim almaları söz konusudur.

Tüm Şubelerde Ömür Boyu Plus More Eğitimi

Tüm şubelerde ömür boyu plus more eğitimi her yabancı dil kursundan alabileceğiniz bir hizmet değildir. American LIFE Dil Okulları öğrencileri için birçok artısının yanında ömür boyu eğitim desteğiyle de öğrencilerinin yanında olduğunu kanıtlamıştır. Bir kere American LIFE Dil Okullarında İngilizce eğitimi almış olmanız yaşam boyu İngilizce eğitim almanız için yeterlidir. Hangi şubede eğitim aldığınız fark etmeksizin eğitiminiz bittikten sonra da herhangi bir şubede yaşam boyu plus more eğitimlerine katılabilirsiniz.

American LIFE Dil Okulu ömür boyu İngilizce eğitim programı desteğiyle İngilizceyi unutmanıza fırsat vermeden sürekli geliştirmeniz mümkün hale geliyor. Çünkü American LIFE öğrencisine ömür boyu sahip çıkan bir eğitim anlayışına sahiptir. Bu nedenle ömür boyu eğitimlere devam edebilmeniz için plus more eğitimleriyle okuma, yazma, konuşma ve dinleme yeteneklerinizin gelişmesinde her zaman destekçinizdir.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.
YDS Hazırlık Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın