American Life’ta Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

American Life’ta Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Genel Bakış

Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı

Artık dünya çok küçük. Pek çok alanda olduğu gibi, eğitim alanında da her şeye ulaşmak eskisine göre daha kolay. Yurtdışındaki eğitim kurumları dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere çok çeşitli fiyat aralığında farklı eğitimler sunuyorlar. Yurtdışındaki eğitimi alternatifleri sadece lisans ve lisans üstü programlar ve yurtdışı dil kursları ile de sınırlı değil. Mezunlar için staj programları, work and travel, camp and travel gibi pek çok seçim bir yurtdışı deneyimi sahibi olmak isteyen öğrencileri bekliyor.

Bu kadar alternatif arasında doğru tercihi yapmak çok kolay olmuyor. “En ucuz tecrübe başkalarının tecrübesidir” denir. Eğer varsa bir akraba ya da arkadaşın ayak izlerini takip etmek iyi bir çözüm olabilir. Bu işte uzmanlaşmış kurumlardan danışmanlık almak ise en kısa ve etkili çözümdür. Senede yüzlerce öğrenciyi yurtdışına gönderen bir kurumun gerek tecrübesi, gerekse yurtdışında hizmet aldığı eğitim kurumları ve yurtlar ile olan ilişkileri sayesinde öğrencinin daha titiz hizmet alacağı kesindir.

American Life Dil Okulları, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere American Life Abroad yurtdışı eğitim danışmanlığı departmanı ile hizmet verir. American Life, 1996 yılında yılında kurulmuş olan ve Türkiye’nin en köklü yurtdışı eğitim danışmanlığı şirketlerinden birisi olan ASBA Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile yıllardır çözüm ortaklığını sürdürmektedir. Bu sayede yurtdışındaki 250’den fazla eğitim kurumunun temsilciliğini yapan American Life Abroad, başvuru, vize, burs, asistanlık, oryantasyon, karşılama, yerleştirme gibi konularda aday öğrenciye hizmetler sunmaktadır.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.
American Life’ta Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın