İş İngilizcesi

İş İngilizcesi 2016-10-15T15:01:51+00:00
  • İş İngilizcesi

İş İngilizcesi – TailorMade Business English;

Dili sizin işinizde etkili kullanmanızı sağlayacak eğitimin sizinle birlikte planlandığı, size özel bir programdır.
Kurumda görevli her personelin dil ihtiyacı özel anketlerle analiz edilir, altyapıya uygun en iyi çözümler sunulur.

TailorMade Business English dil eğitiminin her bir sektör, kurum ve personel için özel olarak tasarlandığı farklı bir yaklaşımdır.

American Life Dil Okulları, kurumlarınızın ingilizce ve diğer dillerdeki ihtiyacı için de benzersiz çözümler sunuyor. Kurumlara yönelik hizmetini, iş İngilizcesi ya da Business English kavramlarının ötesine taşıyan American Life Dil Okulları, kurumunuz için özel olarak tasarlanmış İngilizce müfredatı ile size hizmet verir. Tailor Made Business English, American Life Dil Okullarının kurumlara özel müfredat hazırlayarak hizmet sunduğu programının adıdır ve marka tescili American Life Dil Okulları A.Ş.ye aittir.

Bu programda, önce kurumunuzun İngilizce ihtiyacı analiz edilir. Şirketinizdeki her departmanın, her çalışanın hedef ve ihtiyacı farklıdır. İnsanlar, ihtiyaçlarına yönelik eğitimlere daha çok ilgi gösterir, sıkılmadan kendilerini daha hızlı geliştirirler. Bir mühendisin, bir muhasebe personelinin ya da bir yönetici asistanının hedef ve ihtiyaçları birbirlerinden farklıdır. İş İngilizcesi Tailor Made Business English anlayışı, önce ihtiyacı belirler, müfredatınızı uzman personeli ile hazırlar ve eğitimi verir.

Özellikle Doğu Marmara bölgesindeki yaygın şube ağı ve üst düzey hizmetiyle, American Life Dil Okulları, kurumunuzun İngilizce ve diğer dillerdeki ihtiyacını Tailor Made Business English anlayışı içinde karşılar. Doğu Marmara Bölgesinde bulunan Kavacık, Kadıköy, Ümraniye, Ataşehir, Kartal, Tuzla, Kurtköy, Sancaktepe, Gebze, Körfez, İzmit, Yahya Kaptan, Umuttepe, Gölcük, Yalova, Orhangazi, Bursa şubeleri ve kurumsal ingilizce konusundaki deneyimiyle, American Life Dil Okulları, bu sanayi bölgesindeki kurumların birinci tercihidir.

American Life Dil Okulları, Ford, Good Year, Pirelli, Knauf Alçıpan, Hayat Kimya, Procter & Gamble, Hava İş Sendikası, FIT Solutions, Autoliv, Toyota Boshoku, Hyundai, Bursapsor, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi ve daha pek çok her ölçekten ve sektörden kuruma kurumsal olarak hizmet vermiş ya da vermeye devam etmektedir.

Kurum üst düzey yöneticileri için ise gerek özel dersler, gerekse English @ Breakfast tescilli markamız adı altında yaptığımız, yöneticilerin vakitlerini verimli kullanmalarını sağlayan programlarımızla hizmet vermekteyiz. Bu programda, istediğiniz bir grubu kendiniz oluşturur ve her sabah işe başlamadan önce kahvaltıda geçen vakti İngilizce öğrenmeye ayırabilirsiniz. Öğretmenimizi nereye isterseniz oraya göndeririz.

Kurumsal müşterilerimize yönelik daha pek çok uygulama için American Life Dil Okulları’na info@americanlife.com.tr adresinden ulaşıp size ayrıntılı bilgi vermemizi sağlayabilirsiniz.

Bu programlar geliştirilirken terzilerden ilham alınmasının nedeni budur.İş İngilizcesi