Sunpark Hotels Personeli İngilizce öğreniyor

American LIFE Alanya’dan Sunpark Hotels personeli için İngilizce kursu kampanyası. Sunpark Hotels personeli ve 1. derece yakınlarına özel %10 indirim. Kampanya detayları ve daha fazla bilgi için satış ofisimize bekliyoruz.

Sunpark Hotels Personeli İngilizce öğreniyor

İngilizce Kış Okulu

American LIFE Alanya İngilizce Kış Okulu. İngilizce kış okulu kampanyamızda 3 ayda 3 seviye bitirebilirsiniz. Hızlandırılmış İngilizce eğitimlerinde %35 indirim kampanyası sizleri bekliyor. Detaylı bilgi için sizleri satış ofisimize bekliyoruz.

İngilizce Kış Okulu

Alanya Eczacı Odası İngilizce Öğreniyor

American LIFE Alanya'dan Alanya Eczacı Odası için İngilizce kursu kampanyası. Alanya Eczacılar Odası üyeleri, çalışanlkarı ve 1. derece yakınlarına özel %10 indirim. Kampanya detayları ve daha fazla bilgi için satış ofisimize bekliyoruz.

Alanya Eczacı Odası İngilizce Öğreniyor

Yeni Yıl Hediyeniz Bizden

American LIFE Alanya İngilizce Almanca Rusça Dünya Dilleri Yabancı Dil Kusundan Yılbaşına Özel Kampanya. Kampanya dahilinde yılbaşına kadar yapılan tüm kayıtlarda 1 kur alana 1 kur bizden hediye. Kampanya detayları hakkında detaylı bilgi almak için sizleri satış ofisimize bekliyoruz. Adres: Şekerhane mah. Yayla yolu cad. Kaptanoğlu Apt. no: 7/2 ALANYA Telefon: +90 (242) 519 3959

Yeni Yıl Hediyeniz Bizden

Kocaeli Üniversitesi İşletme Kulübü Üyelerine İngilizce Kursu İndirimi

Kocaeli Üniversitesi İşletme Kulübü Üyelerine İngilizce Kursu İndirimi Kocaeli Üniversitesi İşletme Kulübü Üyelerine ve 1. Derece Yakınlarına Özel İngilizce Kursu İndirimi İşletme Kulübü İngilizce öğreniyor! Ana sponsoru olduğumuz Kocaeli Üniversitesi İşletme Kulübü öğrencilerine %25 indirim!

Kocaeli Üniversitesi İşletme Kulübü Üyelerine İngilizce Kursu İndirimi

Annelere özel İngilizce sınıflarımız başlıyor!

– Çocuklarının İngilizce ödevlerine yardımcı olabilmek, eğitimini takip edebilmek, – Dünyadaki yemek tariflerini İngilizce anlayabilmek, – Kozmetik ürünlerinin yabancı içeriklerini anlayabilmek, – Yabancı misafir ağırlayabilmek, – Yurt dışında restaurantta kendi yemek siparişini verebilmek, – Yardım almadan yurt dışında alışveriş yapabilmek veee – İngilizce fal bakabilmek isteyen her kadını AmericanLIFE’a davet ediyoruz. Grubumuz 8 Ocak 2018’de

Annelere özel İngilizce sınıflarımız başlıyor!

Kapadokya Meslek Yüksekokulu Kampanya

Nevşehir, Mustafapaşa ve İstanbul, Sabiha Gökçen Havalimanında yerleşik iki kampüsünde; havacılık, sağlık, turizm, aşçılık, atçılık ve antrenörlüğü, mimari restorasyon vb., alanlarda eğitim veren Kapadokya Meslek Okulu‘nun; öğrencileri, çalışanları ve aile yakınlarının (anne, baba, kardeş, eş, çocuk) yabancı dil eğitimleri için faydalanabileceği %20 indirim anlaşması yapılmıştır. Detaylı bilgi için seni arayabiliriz, buraya tıklaman yeterli.

Kapadokya Meslek Yüksekokulu Kampanya