Aylık Arşivler: Şubat 2019

Vakıfbank Çalışanlarına Özel İndirim Kampanyası

Vakıfbank Çalışanlarına Özel İndirim Kampanyası American LIFE Dil Okullarından Vakıfbank çalışanlarına ve 1. derece yakınlarına özel İş İngilizcesi ve YDS Hazırlık kurslarında %40 indirim fırsatı. Kampanya dahilindeki detaylar; Kampanya Türkiye genelindeki tüm AmericanLIFE Şubelerinde geçerlidir. İş İngilizcesi ve YDS Hazırlık gruplarında liste fiyatları üzerinden %40 indirim uygulanacaktır. Çocuk gruplarında liste fiyatları üzerinden %30 indirim yapılacaktır.

Vakıfbank Çalışanlarına Özel İndirim Kampanyası

VAKIFBANK PERSONELİNE AMERİCAN LİFE DA %40 İNDİRİM !

VAKIFBANK PERSONELİ AMERİCAN LİFE İLE KAZANIYOR! Vakıfbank tüm personeline ve 1. derece yakınlarına, Türkiye genelinde tüm American Life şubelerinde geçerli, Genel İngilizce, İş İngilizcesi ve YDS sınavına hazırlıkta %40 indirim anlaşması yapılmıştır. Bu anlaşma kapsamında; size en yakın şubemizi arayarak ayrıntılı bilgi alabilir ve uzman kadromuz ile dil eğitiminizi alabilirsiniz. Kazananlar Kulübüne hoş geldiniz !

VAKIFBANK PERSONELİNE AMERİCAN LİFE DA %40 İNDİRİM !

KIŞ OKULUMUZ BAŞLIYOR !

2.DÖNEM ÇOCUK GRUPLARIMIZ DERSLERE BAŞLIYOR ! 07-12 yaş grubu için 10 yılı aşkın süredir İngilizce eğitimi veren deneyimli  kadromuz ile ikinci dönem gruplarımız derslere başlıyor… Derslere ek ücretsiz olarak; etüd programları, konuşmaya yönelik aktiviteler, okula yardımcı programlar ile çocuğunuzun dil eğitimi için gerekli tüm desteği bizden alabileceksiniz. Avantajlı Erken kayıt kampanyamızdan yararlanarak siz de hemen

KIŞ OKULUMUZ BAŞLIYOR !