ETHOS – PATHOS – LOGOS

Antik çağın filozoflarına göre hayatta başarılı olmak için bu üç prensibe sahip olmak gerekir. Ethos, insanların sizin dürüstlüğünüze duydukları inançtır. Pathos, nezaketiniz, anlayışınız ve iletişim becerilerinizdir. Logos ise mesleki bilginizi ifade eder. Başarıya ulaşmak için bu prensipleri kullanmanın formülü de sıralamasıdır. Ethos, Pathostan önce gelir; Pathos da Logosdan.

Etik değerlerin diğer her türlü değerden önemli olduğuna inanan AmericanLIFE Dil Okullarında markanın tüm paydaşları, etik sorumlulukları çerçevesinde, aynı ailenin üyeleri olarak birbirleriyle dürüstlük ve nezaket kuralları çerçevesinde ilişki kurarlar.

AmericanLIFE Etik Sorumlulukları

ORTAKLARIMIZA KARŞI SORUMLULUKLARIMIZ

Ortaklarımıza karşı, ortaklığın getirdiği yasal yükümlülüklere harfiyen bağlı olmanın yanında, adalet ve nezaket içinde davranırız.

ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZA KARŞI SORUMLULUKLARIMIZ

Çalışma arkadaşlarımızı ve diğer şube çalışanlarını kendi ailemiz gibi görür, onlarla sevgi ve saygı dolu bir ilişki kurarız.

MÜŞTERİLERİMİZE KARŞI SORUMLULUKLARIMIZ

Müşterilerimizi, evimize gelmiş misafirlerimizi ağırladığımız gibi ağırlar, hedeflerine ulaşmaları için tüm ihtiyaç ve taleplerine cevap verir, onlarla saygı, dürüstlük ve adalet kuralları çerçevesinde davranırız.

TEDARİKÇİLERİMİZE KARŞI SORUMLULUKLARIMIZ

Tedarikçilerimizi, işimizi ileriye taşımamızda bizlere destek olan çözüm ortaklarımız olarak kabul eder, onlara verdiğimiz sözleri tutar, yükümlülüklerimizi zamanında yerine getiririz.

RAKİPLERİMİZE KARŞI SORUMLULUKLARIMIZ

Rakiplerimizi, aynı sektörde faaliyet gösteren dostlarımız olarak görürüz. Onlarla yaptığımız dostluk ve paylaşımların her zaman iki tarafa da fayda sağlayacağının bilinci içinde davranırız.

TOPLUMA KARŞI SORUMLULUKLARIMIZ

Eğitim sektöründe faaliyet gösterirken aynı zamanda toplumsal bir görevimiz olduğunu unutmayız.

UZLAŞI VE DİYALOG

Ortaya çıkabilecek problemleri her zaman diyalog ve uzlaşıyla çözeriz. Çatışmadan değil, samimi dostluktan besleniriz.