American LIFE Dil Okulları Pandemide Büyümesini Sürdürdü

American LIFE Dil Okulları Pandemide Büyümesini Sürdürdü

Genel Bakış

American LIFE Dil Okulları Pandemide Büyümesini Sürdürdü

American LIFE Dil Okulları Pandemide Büyümesini Sürdürdü Covid19 pandemisi tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de sosyal hayata darbe vurdu. İnsanların yaşam şekli geçici bir süre için de olsa değişikliğe uğradı. Bu değişiklikten eğitim dünyası da nasibini aldı. Bazı öğrenciler uzaktan eğitimle eğitim ihtiyaçlarını görmeyi tercih ederken bazıları da eğitim hedeflerini pandemi sonrasına erteledi. İngilizce kurslarında eğitim almak isteyen öğrencilerin büyük bölümü de aynı şekilde tam açılma sonrası eğitim almaya karar verdiler.

American Life Dil Okulları pandemi sürecini eğitim anlamında çok verimli geçirdi. İngilizce ve Almanca kurslarımızda kayıtlı öğrenciler, diledikleri takdirde kurumların kapalı olduğu dönemlerde bile uzaktan eğitim ile eğitimlerine devam edebildiler. ART eğitim sisteminin katkısıyla bu süreçte American Life öğrencileri benzersiz bir hizmet aldılar. American Life, bu şekilde pandemi dolayısıyla evde kalan öğrencilerine İngilizce açısından verimli bir süreç yaşamalarını sağladı. Öğrenciler bu süreçten İngilizcelerini ilerletmiş olarak çıktılar.

Pandemi aynı zamanda ekonomik hayatı da olumsuz olarak etkiledi. Yasaklar sebebiyle özellikle perakende sektöründe faaliyet gösteren pek çok işletme zor günler yaşadı, bazıları da kapandı. American Life, ise şubeleşme anlamında da oldukça verimli bir dönem yaşadı. Pandemi döneminde hiç hız kesmeden yeni İngilizce kursu şubeleri açılmaya devam etti. Düzce, Karşıyaka, Sivas, Karaman pandemi sürecinde açılan ve faaliyete başlayan American Life şubeleri oldular. Ayrıca Kırşehir, Adana, Mersin, Amasya, Havza gibi bölgelerde de yine pandemi sürecinde yeni İngilizce kursu şubeleri açmak ilk girişimler tamamlandı.

American Life Dil Okulları kalitesine duyduğu güven ve ülkemizin eğitimine katkıda bulunmak konusundaki arzusuyla hiç hız kesmeden yatırımlarına devam etti. Sistemdeki İngilizce kursu öğrencilerinin eğitimlerine istedikleri bir başka şubede devam edebilme hakları, hatta istedikleri herhangi bir şubede ömür boyu plus more etkinliklerine katılabilme ayrıcalıkları yeni açılan şubeleri öğrenciler açısından daha da anlamlı hale getiriyor. American Life Dil Okullarına kayıtlı bir öğrenci yazın memleketine gittiğinde eğitimine ara vermeden oradaki American Life şubesinde İngilizce öğrenmeye devam edebilir. Eğitimi sona erse dahi istediği şehirdeki American Life şubesinde aktivitelere katılmaya devam ederek İngilizcesini unutmaz, hatta geliştirmeye devam edebilir.

American LIFE Dil Okulları Pandemide Büyümesini Sürdürdü Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Platformunuzu seçin ve paylaşın.
American LIFE Dil Okulları Pandemide Büyümesini Sürdürdü Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın