American LIFE Dil Okulları Yabancı Dil Kursu Şubeleri

American LIFE Dil Okulları Yabancı Dil Kursu Şubeleri

American LIFE Dil Okulları Yabancı Dil Kursu Şubeleri Hakkında

American LIFE Dil Okulu yabancı dil kursu eğitimleri alanında uzman eğitimciler tarafından hedeflerinize programlı şekilde verilmektedir. Yabancı dil kurslarında öğrencilerin seviyeleri, ihtiyaçları ve hedeflerine göre gruplandırma yapılmaktadır. Böylelikle küçük gruplarda hedefe yönelik eğitim imkanı sunulmaktadır. Ayrıca dersler ART eğitim sistemi ile desteklenmektedir. Yani öğrenciler istedikleri her an ders öncesi tekrar ya da ders sonrası işlenmiş konulara bakabilirler.

Her konuda sektörün bir adım ilerisinde olmayı hedefleyen American LIFE öğrettiği İngilizceye bir ömür sahip çıkar. Bir kere American LIFE Dil Okullarında ingilizce eğitimi alan bir öğrenci yaşam boyu ingilizce eğitimine katılabilir. Hangi şubede eğitim aldığı farketmeksizin eğitimleri bittikten sonra da herhangi bir şubede plus more eğitimlerine katılabilirler. Çünkü American LIFE öğrencisine sahip çıkan bir eğitim anlayışına sahiptir. Bu nedenle öğrencilerinin ömür boyu eğitimlerle okuma, yazma, konuşma ve dinleme yeteneklerinin gelişmesinde her zaman destekçidir.

İngilizce Almanca Rusça Yabancı Dil Kurs Merkezleri

İstanbul Şubeleri:

American LIFE Dil Okullarının İstanbul’un birçok ilçesinde şubesi bulunmaktadır. Anadolu yakasında; Kartal, Ümraniye, Sultanbeyli, Sancaktepe ve Kavacık ilçelerinde şubeleri bulunmaktadır. Avrupa yakasında ise; Şişli, Levent, Beylikdüzü, Bahçeşehir, Şirinevler ve Başakşehir ilçelerinde American LIFE Dil Okulunun şubeleri bulunmaktadır.

Kocaeli Şubeleri:

Kocaeli’nin de birçok ilçesinde şubesi bulunan American LIFE kurs merkezleri için merkezi lokasyonları tercih etmiştir. Kocaeli şubeleri arasında; Gebze, İzmit, İzmit 3-14 Yaş, Gölcük ve Körfez bulunmaktadır.

İzmir Şubeleri:

American LIFE Dil Okullarının İzmir şubeleri şuan için Karşıyaka ve Alsancak olmak üzere iki lokasyonda bulunmaktadır.

Antalya Şubeleri:

American LIFE Dil Okulları Antalya şubeleri Muratpaşa ve Alanya’da bulunmaktadır.

Bursa Şubeleri:

American LIFE Dil Okulları Bursa şubeleri de Orhangazi ve Nilüfer ilçelerinde bulunmaktadır.

Konya Şubeleri:

American LIFE Dil Okulları şubeleri Konya’da Zafer ve Yazır İlçelerindedir.

Samsun Şubeleri:

American LIFE Dil Okulları Samsun şubeleri Atakum ve İlkadım ilçelerindedir.

Ordu Şubeleri:

American LIFE’ın Ordu şubeleri Ordu ve Ünye ilçelerinde bulunmaktadır.

Diğer Yurtiçi Şubeleri:

American LIFE’ın şubelerinin bulunduğu diğer iller; Adana, Çorum, Düzce, Edirne, Edremit, Karaman, Kastamonu, Kayseri’dedir. Ayrıca Kırklareli, Kırşehir, Mersin, Merzifon, Niksar, Sakarya, Sivas, Tekirdağ, Trabzon, Yalova ve Zonguldak’da da American LIFE şubeleri bulunmaktadır. Bunun dışında ilk yurt dışı şubesi ise Azerbaycan’dadır.

İstanbul İngilizce Kursu

İstanbul’un birçok ilçesinde American LIFE şubeleri bulunmaktadır. İstanbul’da İngilizce eğitimi almak için size en yakın şubeden American LIFE ailesine katılabilirsiniz. American LIFE İngilizce kursu eğitimi için Anadolu yakasında; Maltepe, Kartal, Ümraniye, Sultanbeyli, Sancaktepe ve Kavacık ilçelerinde bulunan herhangi bir şubeye başvurabilirsiniz.  Avrupa yakasında ise; Şişli, Levent, Beylikdüzü, Beşiktaş ve Başakşehir ilçelerinde American LIFE Dil Okulları hizmet vermektedir. Kursa başladığınız şubede kursu bitirme zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Size en uygun olan şubede aynı şekilde eğitimlerinize devam edebilirsiniz.

Ayrıca İngilizce kursunda ART eğitim sistemi ile ders öncesi ve sonrası mobil uygulama aracılığı ile konuları tekrar edebilme olanağı mevcuttur. Her zaman ve her yerde Art eğitim sistemi mobil uygulamasıyla dersleri tekrar etmeniz mümkündür. American LIFE da bu hizmeti sınırsız olarak alabilirsiniz. Ayrıca American LIFE da art eğitim sistemi ve ömür boyu eğitim dışında sosyal aktivitelere de size en yakın şubeden katılabilirsiniz.

American LIFE Dil Okulları’nda İngilizce kursları kendi aralarında 3 ayrı kategoriye ayrılmaktadır. Çünkü American LIFE hedef odaklıdır. Bu yüzden gruplara ayrılan İngilizce dallarından hangisi sizi hedefe bir adım daha yaklaştırıyorsa American LIFE size o yönde eğitim verir. Kategorize edilen dallardan birincisi genel İngilizcedir. İkincisi iş İngilizcesi ve üçüncüsü de sınav İngilizcesidir.

Genel İngilizce eğitimi, seviyenizin belirlenmesinin ardından ihtiyaçlarınıza göre belirlenir. Temel düzeyden yani A1 düzeyinden C1 seviyesine kadar genel İngilizce eğitimi verilmektedir. Burada hedeflerinize ve ihtiyaçlarınıza göre eğitim verilmektedir. Seviyenizin hangi konuma gelmesini isterseniz o yönde hedefler belirlenir ve eğitim başlar.

Kariyer hedefleyenler için veya iş yerinin eğitimi zorunlu tuttuğu İngilizce eğitimin adı iş İngilizcesidir. İş İngilizcesinde kişilerin kariyerlerine göre işiyle ilgili kullanabilecekleri kelimeler içerikli bir program hazırlanır. Bu program doğrultusunda ilerlenir. Burada kişilerin günlük iş hayatında kullanabilecekleri kelimelerle eğitim hedeflenir. Gün içinde tekrar edilen kelimeler akılda kalıcı olmaktadır.

Sınav İngilizcesinde ise amaç öğrencileri sınavda çıkabilecek sorularla en iyi şekilde sınava hazırlamaktır. Ayrıca American LIFE’da IELTS ve TOEFL PROFICIENCY yerine kabul edilen İngilizce kursu sertifikası verilmektedir. Ayrıca YDS, YKS – YDT gibi sınavlara da hazırlık kursları da mevcuttur. Burada da yine amaç öğrencileri sınava en iyi şekilde hazırlamaktır. American LIFE’ın sınava hazırlık konusunda hedeflenen başarı oranında %80 üstünde başarısı bulunmaktadır.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.
American LIFE Dil Okulları Yabancı Dil Kursu Şubeleri Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın