American LIFE Dil Okulları İngilizce Kursları

American LIFE Dil Okulları İngilizce Kursları

Genel Bakış

American LIFE Dil Okulları İngilizce Kursları

İngilizce kursları kendi aralarında gruplara ayrılmaktadır. American LIFE hedef odaklıdır. Bu yüzden gruplara ayrılan İngilizce dallarından hangisi sizi hedefe bir adım daha yaklaştırıyorsa ona başvuru yapmalısınız. Kariyer hedefleyenler için veya iş yerinin eğitimi zorunlu tuttuğu İngilizce eğitimin adı iş İngilizcesidir. İş İngilizcesinde bireylerin kariyerlerine göre işiyle ilgili kullanabilecekleri kelimeler içerikli bir program hazırlanır. Bu program doğrultusunda ilerlenir. Sınav İngilizcesinde ise öğrenciler sınavda çıkabilecek sorularla en iyi şekilde sınava hazırlanır. Ayrıca IELTS ve TOEFL proficiency yerine kabul edilen İngilizce kursu sertifikası verilmektedir. Bununla birlikte YDS, YKS-YDT gibi sınavlara da hazırlık kursları mevcuttur.

Tüm bunların dışında bir de genel İngilizce kursu bulunmaktadır. Burada konular işle ilgili veya sınav soruları odaklı değildir. Örneğin bir seyahate çıktığınızda global dil olan İngilizceyi en iyi şekilde konuşup anlayabilmeniz için gerekli olan gramer ve skills (yetenek) eğitimleri verilmektedir. Seviyeler A1’ den başlayarak ilerler. Temel seviye, Orta seviye ve ileri seviye olmak üzere 3 ana gruplandırma mevcuttur. Hangi seviyeye kadar eğitim almak istediğiniz tamamen size kalmıştır. İsterseniz A1 seviyesinde temel İngilizce eğitimi alırsınız. İsterseniz C1 seviyesinde yani ileri seviye İngilizce eğitimi alarak kendinizi geliştirebilirsiniz.

American LIFE Dil Okulları Genel İngilizce Kursu

American LIFE Dil Okulları İngilizce Kursu (genel)

Global dil olan İngilizce artık bilinmesi gereken bir dil haline gelmiştir. Bu da beraberinde İngilizce kursu ihtiyacı doğurmuştur. Okul hayatında eğitimini almaya başladığımız İngilizceyi iyi eğitim veren bir Dil Okuluyla pekiştirirsek temel düzeyde bir İngilizce bilgisine sahip olabiliriz. Temel düzeyde yani A1 düzeyinde başlayan eğitimler C1 seviyesine kadar verilmektedir. Seviyenizin hangi konuma gelmesini isterseniz o yönde hedefler belirlenir ve ona göre eğitim amaçlanır.

Öncelikle kursa başlamak isteyen bireylere seviye tespit uygulaması yapılmaktadır. Bununla birlikte (200kelime oldu)hangi seviyeden başlayacağınız belirlenir ve size uygun müfredat programı hazırlanır. Kişiler seviyelerine göre gruplandırılmaktadır. Gruplandırma sonrası belirlenen hedefler doğrultusunda eğitime başlanmaktadır.

American LIFE Dil Okullarında Kariyer için iş İngilizcesi kursu

American LIFE Dil Okullarında Kariyer için iş İngilizcesi kursu

Kariyer için iş İngilizcesi kursu almak isteyenler American LIFE Dil Okullarında en iyi eğitimi alırlar. Öncelikle kariyerinde ilerlemeyi hedefleyenlerin bilmesi gereken ikinci bir dil gerekmektedir. Bu dil genellikle global dil olan İngilizce olmaktadır. İngilizceyi kariyer hedefinde bir basamak olarak kullanmak isteyenlerin meslekleri ile alakalı terimler üzerinden eğitim verilmektedir. İşyerlerinde günlük olarak kullanabilecekleri terimlerle öğrendiklerini sürekli pekiştirerek unutmadan İngilizceyi öğrenmeleri sağlanmaktadır. Bu sayede etkili bir şekilde İngilizce öğrenilmektedir.

İş İngilizcesi için şirketin kursa göndermiş olduğu bireylere önce seviye tespit uygulaması yapılmaktadır. Böylelikle aynı seviyedeki ve iş kategorisindeki diğer bireylerle birlikte eğitim verilmektedir.

TOEFL Ve IELTS Yerine Kabul Edilen İngilizce Kursu

TOEFL Ve IELTS Yerine Kabul Edilen İngilizce Kursu

TOEFL ve IELTS yerine kabul edilen İngilizce kursu sertifikası almak isteyen öğrencilerin seviyeleri, ihtiyaçları ve hedeflerine göre gruplandırma yapılmaktadır. Böylelikle küçük gruplarda hedefe yönelik eğitim imkanı sunulmaktadır. Burada öğrencilere; okuma, dinleme, yazma ve konuşma becerileri ayrı ayrı çalıştırılmaktadır. Ayrıca TOEFL ve IELTS öğrencileri sadece American LIFE Dil Okullarında bulunan plus more eğitimleri ile becerilerini daha da geliştirme imkanı bulmaktadırlar.

Art eğitim sistemi ile ders öncesi ve sonrasında öğrencileri destekleyen bir sistem mevcuttur. Öğrenciler istedikleri zaman ders tekrarı yapabilirler. Eğer öğretmenle birebir çalışma yapmak isterlerse bunun için de randevu alarak rehber eşliğinde çalışmaları mümkündür. Dersliklerde ve eğitimlerde kullanılan teknolojik donanımlarla öğrencilerin hedeflerine en kısa sürede ulaşmaları amaçlanır. American LIFE verdiği eğitimler sonrasında da öğrencilerine ömür boyu eğitim desteği ile sahip çıkar.

American LIFE Dil Okulları Sınav İngilizcesi YDS Hazırlık Kursu

American LIFE Dil Okulları YDS Hazırlık Kursu

American LIFE Dil Okulları YDS hazırlık kursu başarı oranları %80 üzerindedir. Kursta okuma, gramer ve kelime eğitimlerinin yanı sıra soru çözümü ve test teknikleri eğitimleri de verilmektedir. Öğrenciler seviyelerine göre alt ve üst gruplar olmak üzere gruplandırılır. Grupların hedefleri belirlenir ve eğitime başlanır. American Dil Okulları YDS hazırlık kurslarında hazırlananların Sınavlarda başarı oranı yüzde seksen üstünde olduğundan belirlenen hedeflere ulaşılmaktadır.

Özellikle sınav eğitimi konusunda uzmanlaşmış eğitimci kadrosuyla American LIFE Dil Okulları YDS hazırlık kursu eğitimleri ile başarı kaçınılmazdır. Modern sınıflarda küçük gruplarda alacağınız kaliteli ve iyi bir eğitim ile YDS sınavı için endişelenmenize gerek kalmaz.

American LIFE Dil Okulları YKS-YDT Hazırlık Kursu

American LIFE Dil Okulları YKS-YDT Hazırlık Kursu

American LIFE Dil Okulları YKS-YDT hazırlık kursları öğrencilere genel İngilizce bilgisi değil de sınava yönelik taktiksel ağırlıklı eğitim vermektedir. YKS-YDT sınavı İngilizce, Almanca ve Fransızca dillerinde yapılmaktadır.  Sınava girecek olan öğrencilerin İngilizce alt yapıları vardır. Kurslarda daha taktiksel çalışmalarla performans arttırma amaçlanır.

Sınava hazırlık kursu için Öncelikle seviye tespit sınavı yapılmaktadır. Seviye Tespit Sınavında belirlenen düzeydeki gruplarla aynı hedefler doğrultusunda eğitim verilmektedir. Öğrenciler hazırlık süreci boyunca aktivite derslerinden ücretsiz olarak yararlanabilmektedirler. Ayrıca birebir eğitim almak isteyen öğrenciler için de birebir eğitim söz konusudur.

Detaylı bilgi için arayalım?
Platformunuzu seçin ve paylaşın.
American LIFE Dil Okulları İngilizce Kursları Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın
  1. American LIFE Dil Okulları İngilizce Kursları 1
    Ercan Sayar 29 Ağustos 2021 at 00:33

    Tüm iş imkanları artık ingilizce bilmeyi gerektiriyor. Bu yüzden ingilizce öğrenmek şart. Ancak bu sorunu alanında uzman bir kurs ile çözmek lazım.

Comments are closed.