American LIFE Dil Okulları

American LIFE Dil Okulları

American LIFE Dil Okulları İngilizce Dil Kursu

American LIFE Dil Okulları, yüksek hizmet standardı anlayışı ile ülke çapında yaygın şube ağıyla hizmet vermeye devam ediyor. Kurum, sektördeki yenilikçi ve önder kuruluşlardan bir tanesidir ayrıca kurum, kursiyerlerin ister yurt içi, ister yurt dışı İngilizce kursu eğitimlerine istediği şubede devam etme imkanı sunuyor bununla birlikte alınan İngilizce eğitimin ömür boyu unutulmasının engellenmesi için ömür boyu plus more eğitimlerine istedikleri herhangi bir şubede katılmaya devam etme olanağı da sunuyor bunun yanı sıra Dünyada saygın üniversiteler tarafından TOEFL ve IELTS yerine kabul edilen İngilizce kursu sertifikası veriyor.

Benzersiz ART eğitim sistemi ile öğrencileri ders öncesi derse hazırlayan ve ders sonrası tekrar imkanı sunan bir uygulama mevcuttur. Kursiyerler, ART eğitim sisteminde rehber eşliğinde pratik seçeneğini seçerek randevu alabilirler. Böylelikle bir öğretmen eşliğinde bireysel çalışmalarını gerçekleştirebilirler. ART eğitimi sınırsız olarak verilmektedir. Kursiyerlerin derslere hazırlıklı girmelerine ve ömür boyu diledikleri şubeden eğitime katılmalarına olanak sağlar. Ayrıca konuşma, okuma, dinleme ve gramer gibi eksikliklerin ömür boyu eğitimle giderilmesini sağlar.

American LIFE Dil Okulları’nda Hangi Dillerin Kursları Var?

İngilizce Kursları

American LIFE Dil Okulları’nda genel İngilizce dil kursu, iş İngilizcesi ve sınav İngilizcesi olmak üzere 3 çeşit İngilizce dil kursu bulunmaktadır. Akıllı telefon uygulamalarıyla öğrencilerin diledikleri her zaman İngilizce eğitim alabilmeleri mümkündür. Genel İngilizce kursu eğitimi alan öğrenciler dersleri dışında randevu alarak öğretmen eşliğinde istedikleri zaman etüt yapabilirler. Ayrıca bir defa genel İngilizce kursunu alan herkes ömür boyu Plus more aktivitelerine ve İngilizce pratik derslerine katılabilirler.

American LIFE Dil Okulları İş İngilizcesi kursuna başlamadan önce ihtiyaç analizi testi yapar. Eğitim alacak olan şirket çalışanının seviyesi belirlenir ve hangi alanlarda İngilizce kullanacaklarını belirlemek için ihtiyaç analizi yapılır. Kişilerin seviyeleri, bölümleri ve hedeflerine göre eğitim programı belirlenir. Böylelikle her şirketin ihtiyacına göre çözümler ve eğitim programları sunulmaktadır. Bu sistem kişilerin öğrendiklerini hemen uygulayarak unutmamaları ve ilgilerini kaybetmemelerini sağlar.

Sınav İngilizcesi kursu ile öğrencilerin seviyelerine ve hedeflerine uygun sınava hazırlık eğitim programı yapılmaktadır. Bu kurs da kendi arasında gruplara ayrılmaktadır. Bunlar; YDS hazırlık kursları, TOEFL ve IELTS hazırlık kurslarıdır. YDS hazırlık kursiyerleri için okuma, gramer ve kelime derslerinin yanı sıra test teknikleri ve soru çözümü dersleri de bulunmaktadır. Alt grup ve üst grup olmak üzere belirlenen seviyelere göre gruplara ayırarak kaliteli ve hedefe yönelik eğitim verilmektedir. TOEFL ve IELTS kurslarında da yine aynı şekilde gruplandırma yapılır. Öğrencilere okuma, yazma, dinleme ve konuşma öğretileri eğitimleri ayrı ayrı çalıştırılmaktadır.

Avrupa’da 100 milyondan fazla insanın ana dili olan Almanca, bu yönüyle en önemli dillerden biri olmakla birlikte Almanca kursu ihtiyacını da beraberinde getirir. Böylelikle İngilizce ’den sonra en çok talep gören ikinci kurs olarak yerini alır. Kursa başlamak isteyen kişilerin öncelikle seviye tespit sınavına girmeleri ve seviyelerinin belirlenmesi gerekmektedir. Daha sonrasında American LIFE Dil Okullarının bütün kurslarında olduğu gibi alanında uzman öğretmenler tarafından kurs eğitimi verilmektedir.

American LIFE Dil Okulları’nda Almanca aile birleşimi kursu da verilmektedir. Bu kurs; aileleri Almanya’da yaşayan ve ailesinin yanına gitmek isteyen vatandaşlar içindir. Bu kurs programı tam adıyla: Almanya Aile Birleşimi Vizesi programıdır. Kurs için istenen şartlardan biri A1 seviyesinde Almanca bildiğinizi kanıtlamanızdır. A1 seviyesi kendini tanıtabilmek, basitçe yaşadığı yer hakkında bilgi vermek ve bilgi verildiğinde bunu anlayabilmek, temel konular hakkında konuşulduğunda az çok anlayabilmek olarak tanımlanmaktadır.

Alanında uzman eğitimci kadrosu ve tecrübeleriyle şuana kadar bine yakın kursiyerin sınavdan geçerli notu alması sağlanmıştır. Almanya’da yaşayan ailenizin yanına gitmek için beklemenize gerek yok. American LIFE Dil Okulları’na kaydınızı yaptırarak vizenizi alıp ailenize kavuşabilirsiniz.

Dünya çapında en yaygın 4. Dil olan Rusça, iş olanakları dolayısı ile en çok tercih edilen dillerden biridir. İş imkanları konusunda da avantajını yaşayabilecekleri bir dil tercih etmek isteyen kursiyerler Rusça kurslarına başvururlar. American LIFE Rusça Dil eğitim programları ile önce öğrencinin seviyesi belirlenmektedir. Sonra seviyesine uygun gruplarda uzman öğretmen kadrosuyla en iyi eğitimi almaları sağlanır.

Hollanda’nın ana dili olan Flemenkçe, yaygın olarak tercih edilen bir dil değildir. Fakat sağladığı iş olanakları ile cazip bir dil haline gelerek kurs ihtiyacını beraberinde getirmiştir. Ayrıca bu dilin derslerine %90 katılım gösteren öğrencilere American LIFE Dil Okulları olarak %100 öğrenme garantisi vermektedir. Kurum, alanında uzman Flemenkçe öğretmenleri ile 2 aylık bir zaman diliminde dahi başlangıç seviyesinde Flemenkçe konuşabileceklerinin garantisini vermektedir. Sıkı takiple dili öğrenmek isteyen ve kurs için ayıracak bol vakti olan öğrenciler, 4 aylık bir eğitim sonunda günlük ihtiyaçları için bu dili konuşabiliyor olacaklar.

American LIFE Dil Okulları Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Platformunuzu seçin ve paylaşın.
American LIFE Dil Okulları Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın