En İyi Yabancı Dil Kursu

En İyi Yabancı Dil Kursu

American LIFE Dil Okulları En İyi Yabancı Dil Kursu

American LIFE Dil Okulları Yabancı Dil kursu alanında uzman eğitimciler tarafından verilmektedir. Başka hiçbir dil okulunda bulunmayan bir özellik olan ihtiyaca göre eğitim sistemi mevcuttur. Bu eğitim sistemiyle öğrencilerin ihtiyaçları ve hedeflerine uygun program yapılır ve hedeflere kısa zamanda ulaşılır. Çünkü American LIFE öğrencilerine değer verir ve her şeyin odak noktası olarak görür.

American LIFE Dil Okulu yabancı kursları genel olarak İngilizce, Almanca, Rusça ve Flemenkçe olarak ayrılmıştır. Fakat ihtiyaca yönelik eğitimin bir parçası olan kurs çeşitleri bulunmaktadır. Örneğin genel İngilizce dışında, sınav İngilizcesi ve iş İngilizcesi seçenekleri de bulunmaktadır. Almanca kursunda ise genel Almanca dışında, Aile birleşimi kursu mevcuttur. Kursta bulunan her bir dilin seviyesi temel seviyeden başlamaktadır. İleri seviyelere kadar eğitim verilmektedir.

En İyi Almanca Kursu

Türkiye’nin en prestijli okulu olma özelliği taşıyan American LIFE Almanca kursu eğitimlerini en iyi şekilde uzman eğitimciler aracılığıyla öğrencilerine sunmaktadır. Almanca aile birleşimi kursu da yine alanında uzman eğitimcilerle birlikte vizeye uygun şekilde verilmektedir. Genel Almanca kursu eğitimlerine başlamadan önce seviye tespit sınavı yapılmaktadır. Uzman eğitimcilerin incelediği sonuçlara göre hangi seviyede olduğunuz ve hangi seviyeden eğitim almaya başlamanız gerektiği belirtilir. Seviye tespiti ve ihtiyaç analizlerinden sonra gereksinimlerinize uygun şekilde proglama yapılarak eğitimlere başlanır.

Almanca Aile Birleşimi Vizesi için ailesi Almanya’da yaşayan vatandaşların alması gereken kurs programı da mevcuttur. Bu programa başvuracak vatandaşların en az A1 seviyesinde Almanca bilgisi olması gerekmektedir. A1 seviyesiyle belirtilmek istenen; basit konuları anlayabilme, kendini tanıtabilme ve yaşadığı yer hakkında bilgi verebilme olarak tanımlanabilir. Yani kısacası temel düzeyde Almanca bilgisine sahip olmaktır. Temel seviyede Almanca bilgisine sahip olup, bunu kanıtlayan bireyler Almanca aile birleşimi vizesi için kursa kayıt yaptırabilirler.

En iyi İngilizce Kursu

American LIFE Dil Okulları en iyi İngilizce eğitimi verebilmek adına kursları kendi aralarında 3 ayrı kategoriye ayırmıştır. Çünkü American LIFE hedef odaklıdır. Bu yüzden gruplara ayrılan İngilizce dallarından hangisi sizi hedefe bir adım daha yaklaştırıyorsa American LIFE size o yönde eğitim verir. Kategorize edilen dallardan birincisi genel İngilizcedir. İkincisi iş İngilizcesi ve üçüncüsü de sınav İngilizcesidir. Öncelikle İngilizce eğitimini neden istediğinizi bilmeniz gerekmektedir. İş amaçlı veya sınav için değilse genel İngilizce eğitimi alabilirsiniz.

Genel İngilizce eğitimine başlamadan önce seviye tespit sınavı yapılmaktadır. Buna göre seviyeniz belirlenir ve aynı seviyedeki kişilerle birlikte hedeflerinize yönelik eğitim çalışmalarına başlanır. Temel düzeyden başlayarak ileri seviye İngilizce eğitimine kadar eğitim alabilirsiniz. Burada verilen eğitim hedeflerinize ve ihtiyaçlarınıza göre belirlenir. Seviyenizin hangi konuma gelmesini isterseniz o yönde hedefler belirlenir ve bu şekilde eğitim başlar.

Sınav İngilizcesi eğitimleri sınavda çıkabilecek sorular ağırlıklı çalışmaları içermektedir. Böylelikle öğrenciler sınava en iyi şekilde hazırlanmış olurlar. Özellikle sınav konularına hakim öğretmenler eşliğinde en iyi şekilde öğrenciler sınava hazırlanmaktadır.

İş İngilizcesi eğitimi almak isteyenler de ise meslek bilgileri önemlidir. Çünkü verilen eğitim tamamen iş yerinde kullanabilecekleri terimler odaklı olacaktır. Böylelikle günlük iş hayatında öğretilen terimleri kullanırken kelimeleri unutmanın da önüne geçilmiş olması hedeflenir.

Ayrıca genel İngilizce, sınav İngilizcesi veya iş İngilizcesi fark etmeksizin İngilizce kursunda ART eğitim sistemi mevcuttur. Bu sistem ile ders öncesi ve sonrası mobil uygulama aracılığı ile konuları tekrar edebilme olanağı bulunmaktadır. Her zaman ve her yerde öğrencilerin Art eğitim sistemi mobil uygulamasıyla dersleri tekrar edebilmelerine olanak tanır. Öğrenciler American LIFE da bu hizmeti sınırsız olarak alabilirler. Ayrıca American LIFE da art eğitim sistemi ve ömür boyu eğitim dışında sosyal aktivitelere de her zaman katılım sağlayabilirler. Öğrenciler burada sadece eğitim almakla kalmaz, arkadaşlık ilişkilerini ve sosyal çevrelerini de geliştirebilirler.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.
En İyi Yabancı Dil Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın