Franchise Veren Firmalar Arasında American LIFE Faktörü

Franchise Veren Firmalar Arasında American LIFE Faktörü

Genel Bakış

Siz de Franchise veren firmalar arasında American LIFE faktörüyle şube açabilirsiniz.

Franchising, kendi işinizi kurmak için en kestirme yollardan birisidir. Yeni bir iş kurduğunuzda kendinizi tanıtmak büyük bir çaba gerektirir. Marka değeri yaratmak ciddi bir yatırımdır. Tek ihtiyaç da bu değildir. Yasal işlemler konusunda destek almak, basılı evraklarla uğraşmak, personele eğitim vermek, işi öğrenmek büyük bir emek ister. Hatta tüm bu işleri kendi çabanızla yapmaya çalışmak çoğu zaman da imkansızdır. Franchising sistemi, bir iş kurarken karşınıza çıkabilecek aşılması çok zor gözüken tüm bu ve benzeri problemler için çözümdür.

Eğitim sektöründe franchise veren firmalar arasından bir seçim yapmak istiyorsanız iyi araştırma yapmanızı öneriyoruz. Özellikle yabancı dil kursu sektöründe genel franchising anlayışı, “tabelamı as, benden fazla bir şey bekleme” diye özetlenebilir. Bu sektörde iyi bir franchising hizmeti verebilmek için bu hizmetin gereklerini yerine getirmek büyük bir maddi yük gerektirmektedir. Bu sebeple franchise aldığınız markanın bu yüke hazır olup olmadığını sorgulayan bir gözle bakmanızı tavsiye ediyoruz.

American Life Dil Okulları olarak, şubelerimize bilişim, yazılım, tasarım, hukuki konularda müşavirlik, kariyer sitelerine üyelik ve personel desteği vermekteyiz. Bu hizmetleri veren personelimiz, merkez şubelerde başka vazifeleri de olan yarı zamanlı personel değildir. Tek vazifeleri şubelere gerektiği zaman ve çoğunlukla kendi yerlerinde hizmet veren personeldir. Bu konuda kendimize güvenimiz o kadar güçlüdür ki, şube adaylarımızın bu konularda bilgi almak için şubelerimizle görüşme yapmalarını isteriz.

Franchise şubelerimizin başarılı olması ve yatırımcılarımızın yüzlerinin gülüyor olması bizim en büyük referansımızdır. Franchise şubelerimizin başarısının sonucu olarak, eskiden merkez şubelerimizde çalışan iş arkadaşlarımızdan 14 tanesi bugün kendi dil kurslarını işletmektedirler.

Bir American Life franchise’ı açmak için gerekli yatırım miktarı, kiralanacak binanın durumuna göre değişmekle birlikte, yaklaşık 300 bin TL civarındadır. Bunun en az % 40-50’si özkaynak, % 25-30’u kısa vadeli, % 25-30’u da orta/uzun vadeli borçlanma ile karşılanmalıdır.

American Life Dil Okulları ailesi olarak, sizi kendi işinizi kurmaya ve American Life Dil Kursu sahibi olarak bu büyük aileye katılmaya davet ediyoruz. Ayrıntılı bilgi almak için info@americanlife.com.tr’ye mail atabilir ya da franchise başvuru formundan başvurunuzu gönderebilirsiniz.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.
Franchise Veren Firmalar Arasında American LIFE Faktörü Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın