Etüt Merkezlerinin American LIFE Şubelerine Dönüşümü

Etüt merkezlerinin kapatılma kararı, bu alana yatırım yapmış olan yatırımcıları endişelendirdi. Büyük zorluklarla kurulmuş olan kurumları kapatmak yatırımcılar için maddi ve manevi olarak çok zor. Hele henüz yeni açılmış, ruhsatını yeni almış, daha borçlarını ödeyememiş kurumların kapanması neredeyse imkansız. Yatırımcılar belli bir hedef doğrultusunda borçlanarak kurum açıyorlar. Var olan sermaye ve borçlanabilme kapasitelerini bu iş için tüketmiş oluyorlar. Henüz ödenmemiş borçları devam ederken başka bir sektörde yeni bir iş kurabilmeleri imkanları fiilen yok. Devam eden kira kontratlarının hangi şartlarda feshedileceği de ayrı bir problem. Bu sebeplerden dolayı “etüt merkezleri kapanacak mı?” sorusu gündemi yoğun bir şekilde işgal ediyor.

Neyse ki etüt merkezlerinin kapatılma sürecinde bir başka özel öğretim kurumuna dönüşme fırsatı da yaratılmış durumda. Bu sayede yatırımcılar yaptıkları yatırım boşa gitmeden ve farklı sektörlerde macera arama gereği duymadan işlerine devam edebilecekler.

Ülkemizin en hızlı büyüyen dil kursları zinciri olan American LIFE Dil Okulları A. Ş., başka bir kuruma dönüşmek isteyen etüt merkezleri için en güvenilir adres olarak gözüküyor. American LIFE Dil Okulları A. Ş., ülkemizin dil eğitimine vermekte olduğu katkıyı artırabilmek ve daha fazla noktada misyonuna devam edebilmek için etüt merkezlerine işlerini kapatmadan güvenle devam edebilecekleri imkanlar yarattı. Kapatılma sürecine giren etüt merkezleri için özel olarak franchising koşulları oluşturdu. American LIFE ailesine katılan etüt merkezleri, mevcut işlerini çok daha başarılı ve güvenli bir şekilde devam ettirebilecekler. Şimdiden pek çok farklı şehirdeki etüt merkezleri, American LIFE Dil Okullarının başarılı ve mutlu şubeleri arasında yer almaya başladılar bile.

American Life Dil Okulları AŞ, etüt merkezlerinin dönüşümü sürecinde tüm hizmeti veriyor. Ruhsatların dönüştürülmesi, yeni akademik kadronun oluşturulması ve eğitimi, satış eğitimleri, yazılımlar ve pek çok konuda danışmanlık yapıyor. Bu yolu seçen etüt merkezleri sadece ülkenin en prestijli markalarından birisinin temsilciliğini yapma fırsatı yakalamıyorlar. Ayrıca American LUFE Abroad, Başaran Bilişim Akademisi, IFA International Flight Academy, American LIFE Translation gibi ürünlerin de temsilcisi oluyor ve farklı yollardan gelir elde etmeye başlıyorlar.

American LIFE ailesi olarak işini ileriye taşımak isteyen etüt merkezlerini bu büyük ve başarılı aileye katılmaları için aramıza bekliyoruz.

Detaylı Bilgi: +90 542 321 11 99​⁠​