Goethe C1 Hazırlık Kursu

Goethe C1 Hazırlık Kursu

Goethe C1 Hazırlık Kursu

Kurulmuş olduğu yıldan beri yabancı dil eğitimi ve yabancı dil yeterlilik sınavlarında göstermiş olduğu başarılarla adından övgü ile söz ettirmeyi başaran American LIFE Dil Okullarına Goethe C1 seviyesi sınavında da öğrencilerine Yurtdışında eğitimin kapılarını aralamaktadır.

Bir diğer ismi Goethe Zertifikat C1 olan sınav, yüksek derecede Almanca dilinin bilinmesi gereken Almanya’daki pek çok üniversiteye girişte ve üniversitelerde bulunan hazırlık sınıfından muaf olmasını sağlamaktadır.

Goethe C1 Sınavı

Goethe C1 Almanca Eğitimi

Goethe C1 Almanca Eğitimi Zamanı

American LIFE Dil Okullarında Goethe C1 sınavı hazırlık kurslarına katılarak yüksek seviyede Almanca dilini öğrenerek sınavda başarılı olmak artık çok kolay. Almanca dili eğitimi alanında tecrübeli eğitmenlerin vermiş olduğu hazırlık kursu, öğrencilerine hem Almanca dilinin tüm detaylarını (Okuma-Yazma-Konuşma-Anlama) kalıcı bir şekilde öğretmekte hem de sınava hazırlık sürecindeki stresi en az seviyeye indirmektedir.

Goethe C1 sınavı, uygulandığı her yerde aynı standartlarda değerlendirilmektedir ve 4 ayrı aşamadan oluşmaktadır. Okuma, Yazma, Dinleme ve Konuşma bölümlerinden sınava tabi tutulan öğrenciler ileri seviyedeki Almanca bilgilerini göstermektedir. Bu sınav başarı ile sonuçlandırıldığı takdirde, Avrupa dillerine ilişkin olan Avrupa Dilleri Ortak Referans Çerçevesi’ nin beşinci basamağı ( C1) tamamlamış sayılmaktadır.

American LIFE Dil Okulları Goethe C1 Hazırlık

American LIFE Dil Okullarında üst düzey Almanca bilgisinin sorgulanmış olduğu Goethe C1 sınavı hazırlık kursu tamamlandığında öğrenciler;

  • Akademik kaynaklarda yer alan zor ve uzun metinleri okuyabilir, metin içeriği ile ilgili alt ifadeleri anlayarak özet çıkarabilir,
  • Herhangi bir konu hakkında edinmiş olduğu bilgileri ayrıntılı ve Almanca dilbilgisi kurallarına uyarak yazılı metin haline getirebilir,
  • Almanca dilini günlük sosyal yaşam içinde ve mesleki ya da akademik platformda akıcı bir biçimde konuşabilir,
  • Rahatlıkla radyo-TV yayınlarını ve röportajları anlayabilirsiniz.

Yabancı dil eğitiminde en prestijli eğitim kurumu olan American LIFE, Almanya ya da Türkiye’de Almanca eğitim veren ve hazırlık sınıfı sistemini uygulayan üniversitelerde hazırlık atlama olarak kullanılan tüm sınavların hazırlık kursları ile sınav başarısını öğrencilerine garanti etmektedir. Daha detaylı bilgi için almanca kursu sayfamızı ve diğer dil kursu şubelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için arayalım?
Platformunuzu seçin ve paylaşın.
Goethe C1 Hazırlık Kursu Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın