İngilizce Kursları

İngilizce Kursları

Genel Bakış

Atalarımız boşuna dememişler “bir dil bir insan, iki dil iki insan” diye! Globalleşen dünyada en az bir yabancı dil öğrenmek zorunlu hale gelmiştir. Özellikli İngilizce bütün dünyada geçerli bir dil olmuşken, bu dili öğrenmemeniz eksiklik sayılmaktadır.

Yeni insanlarla, kültürlerle tanışmak, bakış açısını değiştirmek bakımından İngilizce öğrenebilirsiniz. Ayrıca iş hayatında da birçok işyeri yabancı dil olarak İngilizceyi şart koşuyor. O halde kendinize uygun bir zaman planlaması yapın, American LIFE ortamında İngilizce öğrenmeye başlayın!

American LIFE İngilizce Kursları

American LIFE da her yaş grubuna hitap eden İngilizce kursları yer alıyor. İster anasınıfından üniversiteye, iş hayatından hobiye kadar geniş bir yelpazede öğrenim imkanı sunuluyor. American LIFE, kurumsal bir marka olarak yabancı dil öğretimini kendine misyon edinmiştir. Alanında profesyonel ve deneyimli ekibiyle hiç zorlanmadan, strese girmeden İngilizce öğrenmenin keyfini yaşıyorsunuz.

Genel İngilizce Kursları

Günlük hayatta konuşulan, yazılan İngilizceyi rahatlıkla okuyup anlamak istiyorsanız “Genel İngilizce” kursları tam size göredir. Kursa dahil olduğunuzda klasik ve alışılagelmiş kurslardan olmadığını görebilirsiniz. Çünkü ilkokul sıralarından genel kurslara kadar İngilizce gramer ağırlıklı olduğundan, öğrenilmesi güç olmaktadır. American LIFE, ART eğitim sistemiyle öncelikli olarak sizi hazırlıyor. Seviyenizi ölçerek durumunuzu belirliyor.

ART Eğitim Sistemi

ART (active remote teaching -aktif uzaktan eğitim) eğitim sistemi, uzaktan kontrolle sürekli olarak öğrencinin gelişimini takip ediyor. Öncelikli olarak mobil uygulamayı telefonunuza indiriyorsunuz. Dersten önce egzersizlerle derse hazırlanıyorsunuz. Dersten sonra da verilen egzersizlerle de öğrendiğinizi pekiştiriyorsunuz.

Öğrenim takibi bununla da yetmiyor. Tek başınıza zorlanıyorsanız öğretmeninizden randevu alarak öğrenmenizi kolaylaştırabiliyor, öğrendiklerinizi pekiştirebiliyorsunuz.

Kursunuz bittiğinde de American LIFE ile olan bağlantınız kopmuyor. Ömür boyu istediğiniz zaman “+More” etkinliklerine katılabilirsiniz. Nerede olursanız olun herhangi bir American LIFE şubesine gidip okuma, dinleme, konuşma, gramer etkinliklerine katılabilirsiniz.

Online İngilizce Kursları

Online İngilizce kurslarıyla, hiçbir bahaneniz kalmıyor. Şubeye gitmeden, zamanınızı kendiniz planlayarak ihtiyacınız olan İngilizceyi rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Böylece yol zahmeti, masrafı çekmeden, evinizin konforunda eğitim almış olursunuz.

Online İngilizce kursları birçok avantaj sunsa da, öncelikli olarak uzaktan eğitim ile kendinizi geliştirebildiğinizden emin olmalısınız. Çünkü birçok insan birebir karşılıklı ortamlarda kendilerini geliştirebiliyorlar. American LIFE, bu tip öğrenci ve kişileri düşünerek ART eğitim sistemiyle bütün dezavantajları ortadan kaldırıyor.

American LIFE’ta Sınırsız Online İngilizce Eğitimi

Sınırsız online İngilizce eğitiminden önce, kursiyerlerin elde ettiği avantajlara değinelim. Uzaktan eğitim gören kursiyerler, diğer kursiyerlerle aynı hak ve avantajlara sahip oluyorlar. Konuşma, gramer, okuma, yazma, dinleme kulüpleri gibi aktivitelere katılabiliyorlar. Hatta bu kalıtımları ömür boyu olmaktadır.

Online eğitim sisteminde öğrenciye esnek ders saatleri sunuluyor. Mobil uygulamayla ders öncesi ve sonrası egzersizler veriliyor. Rehber öğretmenden randevu alarak konu pekiştirmeleri yapılıyor. Öğreniler istediği şubeden kulüplere katılarak öğrendiklerini pekiştiriyor, kendini geliştirebiliyor.

İngilizce Kurslarına Nasıl Katılabilirsiniz?

İşiniz, okulunuz, öncelikli olarak kendiniz için İngilizce öğrenmek istiyorsanız www.americanlife.com.tr adresini ziyaret ederek başlayabilirsiniz. Sitede genel seviyenizi ölçen sınav uygulaması bulunuyor. Ücretsiz olarak bu sınava katılıp seviyenizi ölçebilirsiniz.

American LIFE’ın ülkenin birçok şehrinde şubeleri bulunuyor. Size en yakın şubeyi öğrenip, bilgi almak, kayıt olmak için şubeye gidebilirsiniz. Online eğitim almak veya aklınızdaki soruları sormak için 0262 321 11 99 numarasından iletişime geçebilirsiniz.

İngilizce Kursları Fiyatları

İngilizce kurs fiyatları, seviyenize ve alacağınız ders saatine göre değişiklik gösteriyor. Sizin en uygun ve geçerli fiyatı öğrenmek istiyorsanız resmi web sitesine girip, seviye tespit testini çözebilirsiniz. Testi çözdükten sonra ana sayfadaki fiyat bilgilendirme formunu doldurup gönderebilirsiniz.

Platformunuzu seçin ve paylaşın.
İngilizce Kursları Hakkında Detaylı Bilgi Alın
Benzer Makaleler
Bir Yorum Yazın